בית פורומים יד בנימין

חניון יד בנימין - מוזר מאוד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/3/2017 20:33 לינק ישיר 
חניון יד בנימין - מוזר מאוד

בעבר כתבתי על חניון מסמיה שהמועצה בנתה במיליוני ש"ח


כיום המועצה מעוניינת לבנות על חשבוננו חניון "חנה וסע" חדש בכניסה ליד בנימין בעלות של מאות אלפי ש"ח נוספים, לאחר שכבר השקיעה במקום ככל הנראה מאות אלפי ש"ח עד היום.

החניה בתוך יד בנימין ובפרט במרכז המסחרי הפכה מזמן לחניון "חנה וסע" ולדעת ראש המועצה כדאי להשקיע על חשבוננו מאות אלפי ש"ח כדי שהרכבים של ה"חנה וסע" יחנו מחוץ ליד בנימין.

אתמול ב 7 בבוקר החנו כ 15 רכבים את רכבם בתוך יד בנימין וככל הנראה יצאו לטיול ארוך (אחד מתושבי יד בנימין הצמיד לרכבים בקשה שלא להחנות שוב (תודה לו) וכך אפשר לדעת ממתי הם חונים כאן)

הסיפור המוזר הוא
1. הם החנו את הרכבים ב 7 בבוקר כשכל החניון בחוץ היה ריק, אבל העדיפו שנשלם עבורם גם על שמירה (חבל שלא סיפרו להם שעם השמירה גונבים כאן כספומט...), דהיינו גם אם נשלם 350 אלף שח להגדלת החניון החיצוני, לא תיפטר בעיית החניה בתוך יד בנימין.

2. מועצת נחל שורק כבר בנתה בצומת מסמיה חניון בעשרות מיליוני שח כדי לפתור את בעיית החניה של אולומות החתונה, מדוע אותם רכבים שנאספים ביד בנימין לא מחנים בצומת מסמיה ? מדוע אנחנו אמורים לבנות עוד חניון "חנה וסע" כשהחניון "חנה וסע" השני שלנו, כ"כ קרוב ?...

ואולי, (אני לא מאשים או חושד ח"ו באף אחד) באמת יש רכבים שחונים במסמיה וסותמים את החניון לאולמות החתונה ומטרת החניון החדש היא כדי להסיט את הרכבים ממסמיה ?

נ.ב.
ממש לא קשור... האם למישהו מהתושבים כבר יצא לבקר בדשא של המרכז המסחרי בשבתות (פעם כתבתי על החשש שלי מבעיה זו כשהדיור מוגן יפעל...)
תוקן על ידי איציק_בלוי ב- 08/03/2017 20:36:47
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > חברה וקהילה > יד בנימין > חניון יד בנימין - מוזר מאוד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר