בית פורומים יד בנימין

למי שייכת יד בנימין - כמה אפשר לגנוב מהציבור

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/11/2017 17:37 לינק ישיר 
למי שייכת יד בנימין - כמה אפשר לגנוב מהציבור

שאלו אותי האם הצלחתי עד היום במשהו בכל המאבקים שלי ביד בנימין.

לדעתי השאלה היא לא האם אני הצלחתי אלא האם הציבור הצליח, יד בנימין לא שלי ואני הניזוק הכי קטן ביד בנימין בכל השוד הגדול שקורה כאןציבור בעלי הבתים הוא הניזוק העיקרי וכולנו כאזרחי מדינת ישראל אנחנו הניזוקים.

כשנציג ציבור או עובד ציבור מנצל את מעמדו ועושה לביתו או מתרשל בתפקידו וכשכל "שומרי הסף" מפקירים את נכסי הציבור, לא אני הניזוק אלא כולנו כתושבי המדינה, אנחנו שותפים לגזל שיד בנימין היא דוגמה קטנה מאוד איך מתנהלת המדינה (כמו המדינה הכי פרימיטיבית באפריקה).

כשפקיד במשרד האוצר מוכר קראווילות ומתעלם מכך שפקיד מקומי ונבחרי ציבור מקומיים עושים קומבינות כדי להעביר את נכסי הציבור לרשות אנשים פרטיים, לא אני מפסיד אלא כל תושבי מדינת ישראל מפסידים (זה לא יעזור לפקיד שיספר שע"י מכירה זו המדינה "מרוויחה" על המבנים הזמניים)

כשפקיד בוועדה מקומית מעביר קרקעות לאנשים פרטיים ומתעלם שעל קרקעות אלו יש מבנים זמניים שנבנו כמבנים זמניים, לא אני המפסיד אלא כל תושבי מדינת ישראל מפסידים כי הפקיד בוועדה המקומית גם מאשר קומבינה של בית הארחה תוך התעלמות מכך שמעולם לא ניתנו למבנים היתרי בניה, ובהמשך כל תושבי יד בנימין מפסידים כי הפקיד צריך להראות לממונים שלו שהוא עושה את עבודתו... אז הוא מטפל רק בתושבים פרטיים.

כשפקיד ממשלתי מאשר כספים לישיבה בניגוד לחוק, הוא לא גונב ממני, הוא גונב מכל תושבי מדינת ישראל, הוא גונב את התרופות של כולנו, הוא גונב את קצבאות הנכות מכולנו והוא גונב את העתיד של כולנו.

וכשחבר כנסת הוא יו"ר כל הקומבינות

אל תשאלו אותי במה הצלחתי. אני לא "הצלחתי" גונבים מכולנו.
כשהישיבה תשכיר או תמכור דירות ביד בנימין כולנו נבכה, כי זו לא תהיה הישיבה אלא קבוצת אנשים פרטיים גנבים.
כשלא יישאר שטחי ציבור וכולנו מאוד נצטרך, כולנו נבכה, כי את קרקעות הציבור גונבים נציגנו.

בקומבינה הראשונה של תבע בר/256/7 כשהמוסד החינוכי עורבב (שטח חום עם פסים לבנים), הזהרתי שהמטרה היא לגזול את שטחי הציבור.
היום הישיבה מגישה בקשה לבנות ישיבה חדשה כשאת רוב הישיבה הם רוצים לבנות על שטחי הציבור (שטח חום).

בקומבינה השניה כש"מצריחים" לנו שטחים, גוזלים לנו את שטחי הציבור שמול המועצה כשעובד ציבור משקר ואומר שעל השטחים ה"מוצרחים" אין שום מבנים.

כשגונבים כספי ציבור וקונים מבנים זמניים ללא כל תב"ר, כשגונבים מבנים זמניים ומעבירים אותם לאנשים פרטיים ללא מכרזים כחוק וכשגונבים כסף מכספי התושבים כדי לבנות פנימייה לבנות, גונבים מכולנו.

לי אין הרבה מה לעשות. אני את שלי עשיתי. אני התרעתי, אני פניתי לכל פקיד אפשרי. הבעיה היא של כולנו.

שטחי המבנים החדשים של ישיבת תורת החיים על 8 דונם שנגנבו מהציבור

מבקר המדינה שואל בדוח 58א מדוע קיבלה הישיבה בית הארחה (שהיה לא חוקי ושייך למוא"ז נחל שורק) עכשיו הגיע הרגע להעבירו סופית לתורת החיים (טוהר) כך נראית התוכנית החדשה של מכללת טוהר שנבנית בכספים על חשבוננו (משרד החינוך משלם 6 מיליון ש"ח ואנחנו התושבים 3 מיליון ש"ח).

תוקן על ידי איציק_בלוי ב- 20/11/2017 21:25:22

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > יד בנימין > למי שייכת יד בנימין - כמה אפשר לגנוב מהציבור
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר