בית פורומים יד בנימין

תגובת תורת החיים ותגובתי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/12/2017 23:15 לינק ישיר 
תגובת תורת החיים ותגובתי

1. איני מנסה "לגזור הון פוליטי" ואין לי מושג "על חשבון אנשים" איזה אנשים אני מנסה להיבחר למועצה
2. אין לי מושג מי הם אותם אנשים "שמנסים לשקם את חייהם לאחר שגורשו מביתם" (התלמידים עדיין לא נולדו בזמן הגירוש)
3. מעולם לא הגשתי בג"צ נגד הישיבה לפני שהועברה ובטח שלא נדחיתי. (הגשתי בג"צ נגד מדינת ישראל ואריק שרון על הבניה הבלתי חוקית ביד בנימין, בסיכום אותו בג"צ הוסכם שכל המבנים יקבלו היתר זמני ויפונו לאחר שהמגורשים יפנו אותם. בפועל על המבנים הזמניים השתלטו "אנשים שגורשו מביתם" ומנסים כיום להעביר מבנים אלו לכיסם הפרטי.)
4. הישיבה מקבלת "תמיכות" בניגוד לחוק, ללא שנחתם איתם הסכם כחוק וללא שהוכיחו בעלות על מבנים בגוש קטיף
5. חבר הכנסת יהודה גליק שהוא גיסו של הרב טל חתום על מסמכים של הישיבה מתאריך 30.8.17 כיו"ר עמותת הישיבה (או שהוא מתהדר בנוצות לא לו כאביר השלטון או שאנשי הישיבה זייפה את חתימותיו על דוחות כספיים לרשם העמותות והוא על אף שיודע שחתימותיו זוייפו לא פונה לרשם העמותות ומודיע על ה"זיוף".
6. התקשורת לא רדפה את הישיבה בגוש קטיף כמתנחלים אלא כזייפנים וגנבים ולא רודפת כיום את הישיבה כמתנחלים אלא כממשיכים באותה שיטה כבעברה.
7. "ריפוי פצעיה" של הישיבה זה משיכת כל נכסי הציבור השייכים לתושבי יד בנימין
8. הישיבה "מצהירה" שיעוד המבנים שעליהם השתלטה ביד בנימין הם "לאברכים" בלבד. הישיבה שמזייפת את חתימתו של חבר כנסת "מצהירה".....

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > יד בנימין > תגובת תורת החיים ותגובתי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר