בית פורומים הפורום הכללי והחרדי

סובלת באהבה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/8/2018 14:25 לינק ישיר 
סובלת באהבה

לא יודעת עד כמה זה המקום הנכון לרשום את זה.. אבל אני אנסה ומקווה שלא אתאכזב. אני נשואה כמה שנים טובות.. ומאוהבת בגבר אחר מהעבודה. אין ביננו כלום. חוץ ממבטים ורמזים קטנטנים. כ"כ רוצה לשים את זה מאחוריי. אבל זה קשה!!! אני סובלת ממחשבות, יותר מדי חושבת עליו. מה עושים ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2018 00:43 לינק ישיר 

אני ממליץ לבר איתו על זה וזה יוריד את התשוקה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2018 11:45 לינק ישיר 

התוכלי להסביר מה הסבל ?
את נלחמת עם המחשבות ?

מחשבות - אי אפשר לגרש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2018 22:31 לינק ישיר 

שטויות 
אין מצב שלדבר איתו יוריד משהו מהעניין
הפוך סביר להניח שזה יזיז גם אצלו משהו
אני הייתי  אומרת שאת צריכה לבדוק את עצמך ואת הזוגיות האמיתי שלך כי אני מבינה שלא מדובר על אחת שרוצה לפרק לעצמה את החיים אז תשקיעי באמת בחחיים האמיתיים שלך וזה יחסוך לך הרבה צער ועוגמת נפש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2018 11:17 לינק ישיר 

באותו הסיטואציה רק הפוך והאמת שזה כבר התקדם קצת ליותר יש למישהוא עצה חוץ מלעזוב עבודה הענין שהיא גם חרדית נשואה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2019 07:54 לינק ישיר 
dudin

ממש בהשגחה ראיתי כתבה בYENT  על מקרה שהגבר מספר על עובדת שהוא עזר לה ואיכשהו נוצר קשר ופנה בפורום "מה אני עושה יש לי משפחה"? וכך התהליך המשיך תוך שהוא מיצר היא היתה פנויה והיה המשך וזעק לעזרה ובקיצור הדבר נגמר שהודיע לאשתו ועזבה וכשבא למסד ההיא ברחה לו.בדברים האלה אין ביטוח וכבר חז"ל לימדונו.
אין אפוטרופוס זה באסה אבל אנחו בני אדם. גם מי שהגיב כאן שחש משהו ורוצה לדעת מה יעשה.
הפתרון? אין פתרון צריכים להיות חזקים ולהתפלל. ואם צריכים לעזוב אז עוזבים עדיף מלעזוב את המשפחה. כי זה בדוק!!!  הדברים האלה לא נשארים סטאטיים. הכל דינאמי ומתקדם לפעמים יוצאים מהבית עם הרגשה לא טובה בגלל איזה ויכוחון ואז בדיוק היה ההוא נחמד או ההיא והעסק התקדם.איך אמר הרב ווזנר זצ"ל? " הסיפורים מגיעים אלי לא אליכם" אז אנחו שבכל זאת עובדים. ב"ה שיש פרנסה. רק צריכים להיות חזקים ולעמוד בנסיונות ואם לא הולך אז נקבל שכר על הפרישה.
טרם יהיה מאוחר ונבכה חלילה על חלב שנשפך. יפה שעה אחת קודם.הכי הטוב לעשות גדרים בעבודה לא לדבר בידידות לא להאיר פנים ולא לנקוב בשם פרטי זה עושה טוב בלב ומשם הדרך לא ארוכה.
בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2019 11:33 לינק ישיר 

מכירה את זה מחברה שלי התאהבה באיזשהוא פקיד בעבודה דווקא כן 'הלך' להם וברחו ביחד לאירופה
לא ראיתי אותה כבר שנים!!! אז אין לי מושג מה קורה איתה אבל הטיעון של dudinלא תמיד בהכרח נכון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2019 11:21 לינק ישיר 

ניסית לשקם את הקשר עם בעלך או שזה אבוד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2019 12:05 לינק ישיר 

ניסתם לדבר ? לנסות ולפטור דברים יחד ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 12:33 לינק ישיר 

אלכסנדר1!
לא נראה לי שדיבורים יעזרו אם היא דלוקה על מישהו אחר 
זה מקסימום יעצור לתקופה קצרה ואז יחזור לה התשוקה במימדים גבוהים יותר..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 18:44 לינק ישיר 

תעזבי את העבודה, תמצאי חדשה ותתרכזי בבעלך. זו לא דרכה של אישה נשואה לפתח קשר עם גברים אחרים, או להתעניין בהם בכלל. יש סיבה שהתחתנת עם בעלך, גם אם הסיבה כרגע היטשטשה או לא שקופה לך, השאלה היא איפה המיקוד שלך. אם המיקוד שלך הוא לא על בעלך, כל עלה נידף בחוץ יכול לגרום לך להתרגש לרצות ולהתאהב. אם המיקוד שלך יהיה על בעלך, כל מה שקורה בחוץ לא יהיה רלוונטי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 18:56 לינק ישיר 

אני מציע שהיא תתיעץ עם יועץ נישואין מומחה,
אם היא עדיין בדילמה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > הפורום הכללי והחרדי > סובלת באהבה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר