בית פורומים יד בנימין

שר האוצר החליט אתמול: ילדי יד בנימין יקבלו בית.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/10/2018 12:09 לינק ישיר 
שר האוצר החליט אתמול: ילדי יד בנימין יקבלו בית.

רשות מקרקעי ישראל בראשות שר האוצר החליטה אתמול 11.10.2018 לתת לתושבי יד בנימין הזדמנות לקנות בית (קראווילה) לילדים שלנו. http://rotter.net/forum/scoops1/505889.shtml

עפ"י ההחלטה, רשות מקומית יכולה לשנות ייעוד של קרקעות ציבוריות לטובת מגורים
מועצת נחל שורק יכולה לשנות את הייעוד של המגרשים עליהם עומדים 55 קראווילות שהיו של מפוני גוש קטיף ולתת הזדמנות לתושבי יד בנימין לקנות את הקראווילות ואת הקרקע עליהם עומדים הקראווילות (שטח הקראווילות הוא שטח ציבורי השייך למועצה (לתושבים) ואינו שייך לישיבה).

בעשור האחרון אני נלחם מול משרד האוצר לפנות את הקראווילות שיועדו למפוני גוש קטיף בלבד ולהחזיר את הקרקע הציבורית לתושבים. למזלנו נוצרה הזדמנות להשאיר את הקראווילות לטובת הילדים שלנו ולתת הזדמנות לחלק גדול מהתושבים להשאיר את ילדיהם קרובים אליהם במחיר מוזל (משרד האוצר רוצה רק 25 אלף ש"ח על כל קראווילה (בגדלים 90-120 מ"ר).

בבחירות הקרובות שיתקיימו ב 30.10.18 יש לך הזדמנות אמתית לדאוג לילדים שלך ולבחור נציג אמיתי לחברות במועצת נחל שורק כדי לקדם עם ראש המועצה אלי אסקוזידו את האינטרסים המיוחדים שלנו, תושבי יד בנימין.

יש לך הזדמנות להצביע "אב" לרשימת "איציק בלוי"

הבחירות הם על סיכוי ילדינו לקנות בית בזול ביד בנימין


מצ"ב ההתכתבות שלי עם משרדי הממשלה בעניין זה, בשנים האחרונות
תקציב בלתי רגיל שבו מועצת נחל שורק ניסתה להעביר כספים מישיבת תורת החיים עבור משרד האוצר כדי לקנות את הקראווילות (בניגוד לחוק ובהטעיית משרד האוצר כאילו המועצה קונה את הקראווילות לעצמה) - הצלחתי לעצור את המהלך.

עיריות יוכלו לשנות ייעוד של קרקעות ציבוריות   www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5368436,00.html

רשויות מקומיות יוכלו לשנות ייעוד של קרקעות ציבוריות לטובת מגורים ועירוב שימושים. כך הוחלט בישיבת מועצת מקרקעי ישראל שנערכה אמש ב 11.10.2018. ההחלטה תיכנס לתוקף לאחר חתימתו של שר האוצר, משה כחלון. 

 

בהחלטה צוין כי מועצת מקרקעי ישראל מבקשת לעודד את הרשויות המקומיות לפעול לתכנון מחדש של קרקעות המיועדות לצרכי ציבור ושאינן נדרשות לרשות בהתאם לייעודם התכנוני. במסגרת זו יאפשרו לרשויות לשנות את ייעודי הקרקע לייעוד שעיקרו מגורים ולעירוב שימושים, שעיקרם מגורים.

 

במועצה הוסיפו כי החלטה זו תאפשר הן לרשויות המקומיות והן לרשות מקרקעי ישראל לייעל את ניהול הקרקע באופן שיגדיל את היצע הקרקעות הפנויות לצרכי שיווק למגורים.
תוקן על ידי איציק_בלוי ב- 12/10/2018 14:15:18
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > חברה וקהילה > יד בנימין > שר האוצר החליט אתמול: ילדי יד בנימין יקבלו בית.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר