בית פורומים יד בנימין

תוצאות הבחירות 2018

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/11/2018 13:25 לינק ישיר 
תוצאות הבחירות 2018

השלמה.... ביום רביעי פורסמו התוצאות הרשמיות ולאחר שקיבלתי אותם, התפניתי לבדוק את המספרים ושכחתי את העיקר...

אני רוצה להודות מאוד לכל תושבי יד בנימין על בחירות שקטות וענייניות
אני רוצה להודות לדן שוחט וזוגתו, זוג מדהים שנרתם לעזור לי ולתושבי יד בנימין
אני רוצה להודות מאוד לכל התושבים שהצביעו עבורי ועבור דן שוחט

לדעתי ניצחנו בגדול. תושבי יד בנימין הוכיחו שאיכפת להם.

לצערי, על אף שאני מקבל את התוצאות, הבחירות התנהלו בצורה לא הוגנת, ראשי היישוב אינם מבינים מהי דמוקרטיה ועיוותו אותה בצורה לא הוגנת.
בדמוקרטיה הכפרית שלנו, ניתנת משום מה למועצה היוצאת, "הזכות" לקבוע את מספר נציגי היישוב במועצה החדשה ועל אף שתושבי יד בנימין הם מעל למספר כל תושבי המועצה האחרים, החליטו, ראש המועצה אלי אסקוזידו ומנכ"ל המועצה אריק דאובה לצמצם את נציגנו בשליש במטרה מכוונת מאוד כדי שלא אבחר.
בדמקרוטיה הכפרית שלנו, לתושבים שגרים בבתים לא חוקיים והם מעל לחצי מהיישוב, ניתנת הזכות להכריע ולהתערב בכספי הארנונה שמשלמים התושבים, ניתנת הזכות להתערב ולהכריע מה ייעשה בקרקעות ובנכסי התושבים.

מהניתוח הבא, ברור לחלוטין שאותם ראשי היישוב גם ניתבו את הצבעת תלמידי הישבה כך שתימנע הזכות של תושבי יד בנימין לקבל ייצוג הוגן.

בגדול לדעתי יד בנימין מחולקת לשלוש קבוצות. אשכנזים (במושג) ובו נכללים מתפללי בית הכנסת המרכזי, בית הכנסת הוותיקים ובית הכנסת הקהילתי. ספרדים (ברובם מפוני הגוש) ותלמידי ועובדי הישיבה.

יד בנימין  מחולקת גם במיקום המגורים, רוב הקבוצה הראשונה גרה בצפון מזרח היישוב. הספרדים באזורי גוש קטיף והישיבה במרכז ובמערב דרום.

קלפי 1 (על שני חלקיו שלא כוללים את רחוב השליו וחצי רחוב דרך האבות) די מייצג את הקבוצה הראשונה
קלפי 3 די מייצג את הישיבה

רשימת יחד של יגאל מעודד מייצגת את הקבוצה השנייה ואת הישיבה (ומכוון שאת קבוצות מעודד ואברמוביץ הפעילה אותה קבוצה, העודפים של הקבוצה השנייה ובעיקר של הישיבה נווטו לקבוצת אברמוביץ).

אני ודוראל אברמוביץ מרשימת הבית היהודי התמודדנו על קולות אותה קבוצת מצביעים ולדעתי חיבור קלפיות 1.1 ו 1.2 יכול לתת אינדקציה מעניינת של תושבי יד בנימין בניכוי קולות תלמידי ועובדי הישיבה
בקלפי זה אני קיבלתי 30% מעודד 36% ואברמוביץ 34%

המסקנה שלי רוב התושבים רוצים שדוראל אברמוביץ ידאג לניקיון, שמירה, ספסלים, חינוך וכו' ושאני אטפל בנושא הקראווילות

אני מאוד מקווה שדוראל אברמוביץ יסכים לשתף אותי בתאריכים שבהם יתקיימו ישיבות המועצה ואשמח מאוד להשתתף בהם (כמשקיף) ולדווח לתושבים על העשייה.

כבר בימים הקרובים אני מתכוון לטפל בכל נושא הקראוולות, מבני המגורים והמגרשים ואשתדל לעשות הכל כדי שתושבי יד בנימין יהנו ממבנים אלו או מהמגרשים.

לדעתי, על אף שלא נבחרתי למועצה, נבחרתי להחזיר את האיזון בין תושבי יד בנימין לבין הישיבה. הישיבה קיבלה בימים האחרונים 80 מיליון ש"ח לבניית קריית ישיבה ב 17 דונם בלבד, הישיבה התחייבה להחזיר לתושבי יד בנימין את כל השטחים האחרים ואני אעזור לראש המועצה אלי אסקוזידו לבצע את ההסכם.

תוקן על ידי איציק_בלוי ב- 10/11/2018 18:44:51

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > יד בנימין > תוצאות הבחירות 2018
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר