בית פורומים הפורום הכללי והחרדי

שיפור מצב הרוח של הבעל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/1/2019 13:29 לינק ישיר 
שיפור מצב הרוח של הבעל

בעלי לאחרונה פוטר מעבודתו בעקבות מריבה טיפשית עם הבוס, ונאלץ להתחיל עבודה חדשה מכניסה פחות וגם לא מתאימה לכישוריו. מאז הוא מרגיש לא טוב עם עצמו מה שכמובן משפיע על כל הבית.
ניסתי בכמה דרכים  להרים את מצב רוחו אבל הרבה דברים לא עושים לא טוב שהוא מרגיש כאילו נזקק, ובפרט שהוא די אשם במצב שלו.
אני מחפשת עיצה ורעיון מה אפשר לתת לו שיעשה לו טוב, וגם מה אפשר לעשות שלא ירגיש נזקק.
ועוד נקודה אני מחפשת לתת לו הרגשה שמבחינתי הוא מושלם ואני לא כועסת, בדיבורים לא כל כך הלך לי כנראה שאני שקרנית לא טובה....אז מה יכול להיות רעייון גם לזה
הייתי הולכת על טיול לחו"ל אבל בעקבות ההצטמצמות של ההכנסות זה לא כל כך בא בחשבון.
אם יש למישהו רעיון שיכתוב כאן או באישי או במייל שלי 088088abc@gmail.com

תודה מראש

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2019 10:51 לינק ישיר 

הי חגית שלום לך!
לדעתיעצם זה שאת כותבת שהוא אשם בזה וכ''ו מראה שאת בעצמך לא מאמינה בו מספיק 
לדעתי את פשוט צריכה לעבוד על עצמך בינך לבין עצמך והשאר יבוא מאיליו
מקוה שעזרתי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2019 11:25 לינק ישיר 

אם יש לו מקצוע שהוא טוב בו והוא עובד כרגע במשהו אחר, לא יהיה פשוט לשפר לו את המצב רוח. אני יכול להבין את התסכול שלו. תנסי להיות כמה שיותר רגישה בתקופה הזאת ולוותר לו גם כשלא צריך. אני מאמין שהוא ימצא עבודה אחרת שמתאימה לכישורים שלו והכל יסתדר, בעזרת השם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2019 12:06 לינק ישיר 
אלכסנדר1

תנסו לשבת ולדבר ולראות איך אפשר לעזור לבעל, הוא צריך אותך במצבים כאילו. תצאו לאיזה סרט , מסעדה ונסו לישר עניינים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 12:36 לינק ישיר 

זה נכון אלכסנדר1
אבל קודם היא צריכה להסתכל אצלה פנימה איך היא מסתכלת עליו 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2019 16:25 לינק ישיר 

חגיתחגית כתבה:
שיפור מצב הרוח של הבעל

בעלי לאחרונה פוטר מעבודתו בעקבות מריבה טיפשית עם הבוס, ונאלץ להתחיל עבודה חדשה מכניסה פחות וגם לא מתאימה לכישוריו. מאז הוא מרגיש לא טוב עם עצמו מה שכמובן משפיע על כל הבית.
ניסתי בכמה דרכים  להרים את מצב רוחו אבל הרבה דברים לא עושים לא טוב שהוא מרגיש כאילו נזקק, ובפרט שהוא די אשם במצב שלו.
אני מחפשת עיצה ורעיון מה אפשר לתת לו שיעשה לו טוב, וגם מה אפשר לעשות שלא ירגיש נזקק.
ועוד נקודה אני מחפשת לתת לו הרגשה שמבחינתי הוא מושלם ואני לא כועסת, בדיבורים לא כל כך הלך לי כנראה שאני שקרנית לא טובה....אז מה יכול להיות רעייון גם לזה
הייתי הולכת על טיול לחו"ל אבל בעקבות ההצטמצמות של ההכנסות זה לא כל כך בא בחשבון.
אם יש למישהו רעיון שיכתוב כאן או באישי או במייל שלי 088088abc@gmail.com
תודה מראש

המייל לא נכון

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2019 04:53 לינק ישיר 
מסעומתן

ניתן לשקף לו בכנות שהערך שלו כאדם וכבעל או אבא לא תלוי רק ביכולת התרומה הכלכלית לבית (שגם מצב המשבר שהיא עומדת תחתיו הוא זמני וחולף), אלא בעצם היותו מי שהוא, אופיו, תכונותיו, מידותיו,  וסגולותיו כאדם 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > הפורום הכללי והחרדי > שיפור מצב הרוח של הבעל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר