בית פורומים שידוכי חרדים

המיזם הענק ששואף למגר מהשורש את בעיית הרווקות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/7/2020 10:48 לינק ישיר 
המיזם הענק ששואף למגר מהשורש את בעיית הרווקות

**המיזם ששואף למגר את בעיית הרווקות, בלי לחץ**

בעולם השפע החיצוני נדמה שלהצעות השידוכין אין סוף. על הנייר הכול פתוח ואפשרויות ההיכרות בלתי נגמרות, אך משום מה רוב ההצעות נשמעות לא רלוונטיות.

לכתבה המלאה בקבוצה החיובית רק 'דברים טובים לדתיים'- הצטרפו:

תופעת הרווקות הולכת מתעצמת לנגד עינינו ואינה מותירה לנו ברירה אלא למצוא דרכי גישה חלופיות אל החופה. ואולי הבעיה לא נמצאת בהצעות המונחות על השולחן אלא טמונה בכלל בשולחן עצמו. ולא, הטענה אינה שרווקים ורווקות אינם בסדר וטעונים תיקון פנימי. הכול בחיים עניין של הרגלים וכלים. להתחתן – זאת משימה שלמרבה האבסורד אף אחד כמעט לא מגיע אליה מוכן, וכל זוג שונה מרעהו גם ככה.

אף אחד לא מלמד אותנו איך עושים את זה. איך מקבלים את ההחלטה הנכונה, מה אמורים להרגיש, איך מתמודדים עם ספקות ואיך לחיות חיי זוגיות טובים.

עברתי תקופה לא פשוטה בכל השידוכים. בכל הזמן שלא הלך לי חשבתי שהבעיה בשדכניות ובכל העולם חוץ מבעצמי. אחרי שהתבגרתי, בגיל 25–26, אחרי חמש-שש שנות רווקות כשכל מי שסביבי התחתן כבר, גם מי שחשבתי שלא יתחתנו, הבנתי שכנראה הבעיה אצלי
שאלות כמו 'האם אני פנוי רגשית לזוגיות?' לא יכולות לקבל מענה מכיוון שהן אינדיבידואליות וקשות להגדרה. למשוואה נכנסים גם עניינים אישיים כמו דימוי עצמי וביטחון עצמי. ביומיום מסתדרים עם זה, אבל חתונה, הלו? לכו תמצאו ככה גאולה. כאן נכנס לתמונה המיזם החברתי 'פרויקט 252' של צוריאל גביזון וערוץ 7. המיזם מבקש לתת כלים שיסייעו לכל רווקה ורווק באשר הם להגיע ליעד החתונה בשלווה ובלי לחץ. אבל להגיע.

המיזם מספק ידע – שיעורים מקצועיים בשידור חי מטובי המרצים בתחום הזוגיות והנישואין. במרצים: שירת מלאך, גבי דניאל, ד"ר ציפי ריין, עידית שלו, מיכל וולשטיין, יצחק מנדלבאום ועוד. נוסף על כך כולל המיזם מערך היכרויות ומענה אישי בוואטסאפ מטעם מאמני חתונה. כן, יש דבר כזה.

צוריאל גביזון (33), העומד מאחורי המיזם, הוא כיום נשוי ואב לשניים המתגורר ב

לכתבה המלאה בקבוצה החיובית רק 'דברים טובים לדתיים'- הצטרפו:

דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/7/2020 14:53 לינק ישיר 

תודה לך :) 
מקווה שזה יפתור לפחות חלק מהבעיה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2020 17:43 לינק ישיר 

תלמדו ותאמנו שדכניות חדשות,
זה נראה תחום שקשה לכבוש אותו
וקשה להצליח בו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2020 20:35 לינק ישיר 

בס"ד

תודה רבה...כל הכבוד על המיזם

ולמי שאין פייסבוק?יש דרך אחרת להתחבר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 06/07/2020 20:36:45

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/7/2020 22:52 לינק ישיר 
העתקתי מהמודעה שלהם בפייסבוק

**המיזם ששואף למגר את בעיית הרווקות, בלי לחץ**
בעולם השפע החיצוני נדמה שלהצעות השידוכין אין סוף. על הנייר הכול פתוח ואפשרויות ההיכרות בלתי נגמרות, אך משום מה רוב ההצעות נשמעות לא רלוונטיות.
תופעת הרווקות הולכת מתעצמת לנגד עינינו ואינה מותירה לנו ברירה אלא למצוא דרכי גישה חלופיות אל החופה. ואולי הבעיה לא נמצאת בהצעות המונחות על השולחן אלא טמונה בכלל בשולחן עצמו. ולא, הטענה אינה שרווקים ורווקות אינם בסדר וטעונים תיקון פנימי. הכול בחיים עניין של הרגלים וכלים. להתחתן – זאת משימה שלמרבה האבסורד אף אחד כמעט לא מגיע אליה מוכן, וכל זוג שונה מרעהו גם ככה.
אף אחד לא מלמד אותנו איך עושים את זה. איך מקבלים את ההחלטה הנכונה, מה אמורים להרגיש, איך מתמודדים עם ספקות ואיך לחיות חיי זוגיות טובים.
עברתי תקופה לא פשוטה בכל השידוכים. בכל הזמן שלא הלך לי חשבתי שהבעיה בשדכניות ובכל העולם חוץ מבעצמי. אחרי שהתבגרתי, בגיל 25–26, אחרי חמש-שש שנות רווקות כשכל מי שסביבי התחתן כבר, גם מי שחשבתי שלא יתחתנו, הבנתי שכנראה הבעיה אצלי
שאלות כמו 'האם אני פנוי רגשית לזוגיות?' לא יכולות לקבל מענה מכיוון שהן אינדיבידואליות וקשות להגדרה. למשוואה נכנסים גם עניינים אישיים כמו דימוי עצמי וביטחון עצמי. ביומיום מסתדרים עם זה, אבל חתונה, הלו? לכו תמצאו ככה גאולה. כאן נכנס לתמונה המיזם החברתי 'פרויקט 252' של צוריאל גביזון וערוץ 7. המיזם מבקש לתת כלים שיסייעו לכל רווקה ורווק באשר הם להגיע ליעד החתונה בשלווה ובלי לחץ. אבל להגיע.
המיזם מספק ידע – שיעורים מקצועיים בשידור חי מטובי המרצים בתחום הזוגיות והנישואין. במרצים: שירת מלאך, גבי דניאל, ד"ר ציפי ריין, עידית שלו, מיכל וולשטיין, יצחק מנדלבאום ועוד. נוסף על כך כולל המיזם מערך היכרויות ומענה אישי בוואטסאפ מטעם מאמני חתונה. כן, יש דבר כזה.
טיפול קטן בדרך אל החופה
צוריאל גביזון (33), העומד מאחורי המיזם, הוא כיום נשוי ואב לשניים ומחזיק בחברת שיווק מצליחה. את המיזם, הוא מספר, הגה מניסיונו האישי בתחום הדייטים. רק אחרי שבע שנים ו-252 דייטים פגש גביזון את אשתו. כן, שם המיזם הוא על שם מספר הבנות שיצא עימן. אני אוהב את ההומור הזה.
גביזון מספר שהבין שמה שעבר בעצמו לא קרה סתם והפיק בכישוריו כיוצר ומשווק מיזם שיסייע לחווים את כאב הרווקות. הוא יצר קשר עם אנשי מקצוע מתחום הזוגיות והחליט לצאת במיזם.
"עברתי תקופה לא פשוטה בכל השידוכים", הוא חוזר לרגע לחיי רווקותו. "בכל הזמן שלא הלך לי חשבתי שהבעיה בשדכניות ובכל העולם חוץ מבעצמי. אחרי שהתבגרתי, בגיל 25–26, אחרי חמש-שש שנות רווקות כשכל מי שסביבי התחתן כבר, גם מי שחשבתי שלא יתחתנו, הבנתי שכנראה הבעיה אצלי. אחותי הציע לי ללכת לגורם מקצועי, ולא הסכמתי, כי הייתי בטוח שמי הולך לטיפול זה מי שלא נורמלי. אחרי תקופה החלטתי שאין לי מה להפסיד. עברתי הדרכה של שניים-שלושה מפגשים, וזה פתח לי משהו. בסך הכול הייתה לי חסימה קטנה, וברגע שהבנתי ושחררתי, בתוך כמה חודשים התחתנתי".
זה נשמע די פתרון קסם כל הסיפור הזה של הייעוץ.
"כן, באמת חסרים לנו כמה כלים פשוטים, כמה עקרונות שילוו אותנו, וזה הכול. היום כשאני נשוי אני מביט על רשימת המכולת שלי וצוחק על זה. יש דמיונות ושאיפות שלא קשורים בכלל לטיב הנישואין שיצמחו מכך. מה הקשר למשל בין זה שיש לבחורה תואר לבין חיי נישואין טובים?"
איך התגובות?
"התגובות מטורפות; הופתענו מאוד. נכנסו 400 מינויים בשבועיים. אנשים מרגישים שסוף-סוף מבינים אותם. כל טיפול מקצועי של המרצים האלה עולה מאות שקלים לפגישה, ופה אדם מקבל הכול ב-49 ש"ח לחודש".
לא שאפתני מדי לנסות למגר את בעיית הרווקות?
"זה מיזם שאפתני, כן, אבל גם הגיוני. לא יכולנו לעשות את זה לפני כמה שנים. כל העניין של הזום לא היה מפותח כל כך. כעת ב"ה אפשר לקבל המון במחיר ממש סמלי. דמי רצינות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2020 23:18 לינק ישיר 

חייכנית770 כתב:
בס"ד

נשלח מהאנדרואיד שלי

חברים, אם תראו בימים הקרובים אחת שהולכת עם 'חכה' ברחוב תדעו שהיא בדרך לפייסבוק.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/7/2020 23:31 לינק ישיר 

זה סכום באמת נמוך אך זה מה שיעזור לי להתחתן אבל אני אישית יודע שהבעיה לא בי אלא בשדכנית והבנות שנפגשתי איתן:) פגשתי עד עכשיו רק בחורה אחת שיכלה להתאים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2020 00:51 לינק ישיר 

המיזם שייך לצוריאל גביזון. חפשו אותו בפייסבוק. יתכן שדרך גוגל תגיעו אליו, הוא איש עשיה והוא מעוניין להתפרסם. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2973666062866505&id=100006694212262 אנסה מחר לברר יותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2020 00:56 לינק ישיר 

גרושי כתב:

חייכנית770 כתב:
בס"ד

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

חחחח יפה רציף!
גדלת!חוש ההומור שלך משתפר מיום ליום

אולי יותר נכון עם השלט "חכה אני עדיין לא מוכנה לגמרי..."

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/7/2020 00:57 לינק ישיר 

סתםבחור כתב:

זה סכום באמת נמוך אך זה מה שיעזור לי להתחתן אבל אני אישית יודע שהבעיה לא בי אלא בשדכנית והבנות שנפגשתי איתן:) פגשתי עד עכשיו רק בחורה אחת שיכלה להתאים

בס"ד

מי היא ומה שמה?אולי נעשה ביניכם שידעך מחודש

בכל מקרה תנסה.תשלם לא תפסיד מעוד ידע חיובי ונחוץ בחיים

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 07/07/2020 00:57:51

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/7/2020 01:24 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:

סתםבחור כתב:

בס"ד

מי היא ומה שמה?אולי נעשה ביניכם שידעך מחודש

בכל מקרה תנסה.תשלם לא תפסיד מעוד ידע חיובי ונחוץ בחיים

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 07/07/2020 00:57:51

נדמה לי שהיא אמרה שיש לה חברה פעילה כאן בפורום:) זה לא הלך בגלל שונות בהשקפה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2020 01:43 לינק ישיר 

בס"ד

אהה חברה פעילה?זה מתחיל לסקרן... וכמה פגישות נפגשתם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 07/07/2020 01:52:46

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/7/2020 10:56 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:

גרושי כתב:

חייכנית770 כתב:
בס"ד

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

חחחח יפה רציף!
גדלת!חוש ההומור שלך משתפר מיום ליום

אולי יותר נכון עם השלט "חכה אני עדיין לא מוכנה לגמרי..."

גרושי כתב את זה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2020 11:00 לינק ישיר 

סתםבחור כתב:

מעניין לחקור את הנושא..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2020 11:22 לינק ישיר 

כותרת לא מוצלחת.
"בעיית הרווקות" כאילו הרווקות זה קורונה שצריך למגר, אולי בכלל יקימו מחנות ריכוז לרווקים..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/7/2020 13:05 לינק ישיר 

נ. ב. השאלה אם המאמן הוא מקצוען.
הוא מקצוען בשיווק..
כי אם הוא לא יודע לעבוד אז
עדיף לשלם קצת יותר
ולקבל תוצאה טובה ממטפל אישי
בעל נסיון רב בתחום.
זה לא במבה שקונים מה שהכי זול..

השאלה גם עם איזה מגזר הוא עובד

תוקן על ידי רציף ב- 07/07/2020 13:38:00

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי רציף ב- 07/07/2020 13:38:34

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > המיזם הענק ששואף למגר מהשורש את בעיית הרווקות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.