בית פורומים שידוכי חרדים

המיזם הענק ששואף למגר מהשורש את בעיית הרווקות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/7/2020 15:58 לינק ישיר 
בתתימן

וואלה אז את כנראה מבינה. אגב מה זה תחום המחשבים? תפרטי קצת

לא כל כך מתחשק לי שיזהו אותי , אם תרצה בפרטי אז בכייף :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 00:22 לינק ישיר 

בס"ד

הקפצה

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-28/9/2020 22:14 לינק ישיר 

סתםבחור כתב:

בתתימן כתבה:

אני לא חושבת שיש בעיה אם הגבר הוא רופא והאישה גננת  .. אולי אם האישה היא רופאה והגבר עובד בשירות לקוחות זה קצת בעיה ... 

הבעיה שלי שאני מסוגלת לאבד את השכל ולקחת מישהו פחות חכם ממני ואחכ זה יכול לגרום לי לא לכבד אותו מספיק ... 

אישית קשה לי לצאת עם בחורה בעבודה משעממת. אולי בגלל שהעבודה שלי כל כך טובענית ווורוקהולית אז אני צריך מישהי שכשאחזור נהייתה היא תבין את הניצוץ בעיניים. אבל מניח שזה תלוי בבחורה. אגב אם את רואה בחוכמה ערך מרכזי אצלך אז לא ממליץ לך לצאת עם בחור פחות חכם כי כמו שאמרת, בהמשך פחות תעריכי אותו. זה באמת בעיה אצל הרבה בנות חכמות שהן צריכות בנים מאוד חכמים אבל הבנים החכמים יכולים לצאת גם עם הרבה בנות פחות חכמות. אותה בעיה יש לבנות גבוהות

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא מתחתנים עם העבודה של הבחורה.
בקשר לבתתימן,
יש הרבה בחורים גאונים כמוך
פחות או יותר,
תראי כבר איך הפגישה זורמת
והאם יש נעימות,
רק אל תלקי את עצמך,
החתן בדרך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/9/2020 22:29 לינק ישיר 
בתתימן

רציף כתב:
סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
אני לא חושבת שיש בעיה אם הגבר הוא רופא והאישה גננת  .. אולי אם האישה היא רופאה והגבר עובד בשירות לקוחות זה קצת בעיה ... הבעיה שלי שאני מסוגלת לאבד את השכל ולקחת מישהו פחות חכם ממני ואחכ זה יכול לגרום לי לא לכבד אותו מספיק ... 
אישית קשה לי לצאת עם בחורה בעבודה משעממת. אולי בגלל שהעבודה שלי כל כך טובענית ווורוקהולית אז אני צריך מישהי שכשאחזור נהייתה היא תבין את הניצוץ בעיניים. אבל מניח שזה תלוי בבחורה. אגב אם את רואה בחוכמה ערך מרכזי אצלך אז לא ממליץ לך לצאת עם בחור פחות חכם כי כמו שאמרת, בהמשך פחות תעריכי אותו. זה באמת בעיה אצל הרבה בנות חכמות שהן צריכות בנים מאוד חכמים אבל הבנים החכמים יכולים לצאת גם עם הרבה בנות פחות חכמות. אותה בעיה יש לבנות גבוהותנשלח מהאנדרואיד שלי
לא מתחתנים עם העבודה של הבחורה.בקשר לבתתימן,יש הרבה בחורים גאונים כמוךפחות או יותר,תראי כבר איך הפגישה זורמתוהאם יש נעימות,רק אל תלקי את עצמך, החתן בדרךנשלח מהאנדרואיד שלי

חחח מה נזכרת בזה?
אני בטוחה שיש הרבה גאונים יותר ממני, רק שיציעו לי אותם 

תוקן על ידי בתתימן ב- 28/09/2020 22:29:10

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > המיזם הענק ששואף למגר מהשורש את בעיית הרווקות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 5 6 7 סך הכל 7 דפים.