בית פורומים שידוכי חרדים

דייט השנה ובחור/ת השנה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/9/2020 11:59 לינק ישיר 
דייט השנה ובחור/ת השנה

**בחור השנה שלי:** מבוגר ממני במספר מכובד של שנים, רגוע רגיש חכם ואינטלגנט, יצאנו תקופה וזה עבר מהר.... **דייט השנה**: עם בחור שהורדתי מחוסר התאמה רוחני-תורני , היה דייט סופר מרתק והיה מגניב לדבר איתו כי הוא היה שיקוף שלי באינטלגנציה ;) מרוב שהדייט היה ארוך ודיברנו על כל כך הרבה דברים - הבנתי שאין טעם להיפגש שוב כי יש את הפער הנ"ל , אבל הטעם הטוב נשאר. שתפו אותנו בדייט ובבחור/ת השנה שלכם/ן1;

תוקן על ידי קיייט ב- 22/09/2020 11:59:16

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2020 16:35 לינק ישיר 

בס"ד

נשמע מעניין מה שאת חווית...שמחה בשבילך שזכית לטעום את טעמו המשכר של דייט טוב...ומקווה בשבילך שתרגישי כך ואף יותר מכך עם מי שמיועד לך בעז"ה...

האמת? שלפני המגיפה הייתי "בחופשת דייטים" ואח"כ? "בחופשת מגיפה"...

כך שבחורי השנה שלי הם וירטואליים לחלוטין...

בחור השנה שלי זה: סתם בחור, שלימד אותי דבר או שניים, כפי שהבטיח

דייט השנה היה עם: רציף התומך והמחמיא ואדם החכמולוג וה"ציני"(שזכה להופיע אף בחלומי...)

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 22/09/2020 16:37:04

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-22/9/2020 17:34 לינק ישיר 

בשנה שעברה היה לי 3 דייטים מוזרים שאני זוכר.
דייט ארוך מאוד, של שנים, עם עליות וירידות, שהגיע לסיומו, סיימתי עם זה כי הבנתי שהבחורה היא יותר מדי תלותית והיא לא בשבילי, וגם נפגשתי איתה ונדהמתי, פתאום היא כבר לא השקיעה בעצמה וכבר פחות נראית לי, זו היתה אהבה שהסתיימה לצערי, היו לזה עוד סיבות..

הייתי בקשר עם מישהיא מתוקה שממש לא הייתה מתחשבת בי, היא ציפתה שאחזר אחריה, אז זה ירד,

ועוד קשר מוזר שנמשכתי אל הגוף שלה ופחות אל הפנים שלה, זה ירד כי היה בה משהו מוזר, היא סתם שפטה אותי לחומרה.

נראה לי שככה זה בגיל מתקדם
תקועים בבררה..

אולי אחזור אל מישהיא מהעבר
שאהבתי..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2020 19:41 לינק ישיר 

בס"ד

חחחחח אהבתי "תקועים בבררה"

נו שויין אתה צריך לצאת מהתקיעות ולחפש כביש 6 משלך...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-22/9/2020 20:35 לינק ישיר 

חייכנית770 כתב:
בס"ד

נשמע מעניין מה שאת חווית...שמחה בשבילך שזכית לטעום את טעמו המשכר של דייט טוב...ומקווה בשבילך שתרגישי כך ואף יותר מכך עם מי שמיועד לך בעז"ה...

דייט השנה היה עם: רציף התומך והמחמיא ואדם החכמולוג וה"ציני"(שזכה להופיע אף בחלומי...)

את יכולה לתת דוגמאות משנים קודמות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2020 20:36 לינק ישיר 

רציף כתב:
דייט ארוך מאוד, של שנים, עם עליות וירידות, שהגיע לסיומו, סיימתי עם זה כי הבנתי שהבחורה היא יותר מדי תלותית והיא לא בשבילי, וגם נפגשתי איתה ונדהמתי, פתאום היא כבר לא השקיעה בעצמה וכבר פחות נראית לי, זו היתה אהבה שהסתיימה לצערי, היו לזה עוד סיבות..

הייתי בקשר עם מישהיא מתוקה שממש לא הייתה מתחשבת בי, היא ציפתה שאחזר אחריה, אז זה ירד,

ועוד קשר מוזר שנמשכתי אל הגוף שלה ופחות אל הפנים שלה, זה ירד כי היה בה משהו מוזר, היא סתם שפטה אותי לחומרה.

תקועים בבררה..

שאהבתי..

נשלח מהאנדרואיד שלי

רציף, תספר על דייט חיובי, בלי קשר האם אתה המשכת בקשר או לא ובחורה שמבחינתך הייתה בחורת השנה בקטע חיובי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2020 20:55 לינק ישיר 

רציף כתב:

תקועים בבררה..

שאהבתי..

הבחורה הראשונה
היתה הקטע הכי משמעותי
בחיים שלי, היינו מדברים שעות,
ואז הכל התהפך,
בנס לא התארסתי איתה בעבר,
זה היה פעם אחת שעזבתי אותה
מסיבות מוצדקות,
ואז הרגשתי את ההקלה הגדולה,
יצאתי לחופשי, אין חפירות ---

מה היה חיובי ?
היינו באותו ראש, היא רצתה אותי מאוד, ועדיין רוצה, היא ראתה בי את הטוב, היא מאוד פקחית, יש לה קול מקסים, היא נאה,
קרה כמה פעמים ששרתי לה שירים בלילה בפון עד שהיא נרדמה..
היא הבחורה ההיא באשכול של ההודעות בוואטסאפ..
אני תמיד אוהב אותה,
פשוט זה בעיה להמשיך איתה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 00:33 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:

בס"ד

יווו איזה כיף שאני אצלך ברשימה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 00:35 לינק ישיר 

רציף כתב:

רציף כתב:

תקועים בבררה..

שאהבתי..

הבחורה הראשונה
היתה הקטע הכי משמעותי
ואז הכל התהפך,
מסיבות מוצדקות,

מה היה חיובי ?
היינו באותו ראש, היא רצתה אותי מאוד, ועדיין רוצה, היא ראתה בי את הטוב, היא מאוד פקחית, יש לה קול מקסים, היא נאה,
אני תמיד אוהב אותה,

וואו איזה רומנטי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 01:11 לינק ישיר 

סתםבחור כתב:
רציף כתב:

רציף כתב:

תקועים בבררה..

שאהבתי..

הבחורה הראשונה
היתה הקטע הכי משמעותי
ואז הכל התהפך,
מסיבות מוצדקות,

מה היה חיובי ?
אני תמיד אוהב אותה,

וואו איזה רומנטי

נשלח מהאנדרואיד שלי

חחחח.. זה מה שעלה לי בראש כשקראתי את זה....
בזמן האחרון יוצא לי לשמוע על יותר ויותר גברים ששרים בטלפון... זה אחד הדברים החמודים והמתוקים שקיימים ביקום....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 01:28 לינק ישיר 

עניין של טעם:)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 01:28 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דנשמע מעניין מה שאת חווית...שמחה בשבילך שזכית לטעום את טעמו המשכר של דייט טוב...ומקווה בשבילך שתרגישי כך ואף יותר מכך עם מי שמיועד לך בעז"ה...האמת? שלפני המגיפה הייתי "בחופשת דייטים" ואח"כ? "בחופשת מגיפה"...כך שבחורי השנה שלי הם וירטואליים לחלוטין...בחור השנה שלי זה: סתם בחור, שלימד אותי דבר או שניים, כפי שהבטיחדייט השנה היה עם: רציף התומך והמחמיא ואדם החכמולוג וה"ציני"(שזכה להופיע אף בחלומי...)

אני גם אתן את בחור השנה לסתםבחור... גם אני למדתי ממנו כמה דברים מפתיעים 
דייט השנה אני לא יכולה לתת לאף אחד מהדייטים שהיו לי... 
מעניין איזה חלום ביעותים היה לך עם אדם 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 01:30 לינק ישיר 
בתתימן

סטאטית כתב:
רציף כתב:
רציף כתב:
בשנה שעברה היה לי 3 דייטים מוזרים שאני זוכר.דייט ארוך מאוד, של שנים, עם עליות וירידות, שהגיע לסיומו, סיימתי עם זה כי הבנתי שהבחורה היא יותר מדי תלותית והיא לא בשבילי, וגם נפגשתי איתה ונדהמתי, פתאום היא כבר לא השקיעה בעצמה וכבר פחות נראית לי, זו היתה אהבה שהסתיימה לצערי, היו לזה עוד סיבות..הייתי בקשר עם מישהיא מתוקה שממש לא הייתה מתחשבת בי, היא ציפתה שאחזר אחריה, אז זה ירד,ועוד קשר מוזר שנמשכתי אל הגוף שלה ופחות אל הפנים שלה, זה ירד כי היה בה משהו מוזר, היא סתם שפטה אותי לחומרה.נראה לי שככה זה בגיל מתקדםתקועים בבררה..אולי אחזור אל מישהיא מהעברשאהבתי..
הבחורה הראשונההיתה הקטע הכי משמעותיבחיים שלי, היינו מדברים שעות, ואז הכל התהפך,בנס לא התארסתי איתה בעבר,זה היה פעם אחת שעזבתי אותהמסיבות מוצדקות,ואז הרגשתי את ההקלה הגדולה,יצאתי לחופשי, אין חפירות ---מה היה חיובי ?היינו באותו ראש, היא רצתה אותי מאוד, ועדיין רוצה, היא ראתה בי את הטוב, היא מאוד פקחית, יש לה קול מקסים, היא נאה,קרה כמה פעמים ששרתי לה שירים בלילה בפון עד שהיא נרדמה..היא הבחורה ההיא באשכול של ההודעות בוואטסאפ..אני תמיד אוהב אותה,פשוט זה בעיה להמשיך איתה.
וואו איזה רומנטינשלח מהאנדרואיד שלי
חחחח.. זה מה שעלה לי בראש כשקראתי את זה....בזמן האחרון יוצא לי לשמוע על יותר ויותר גברים ששרים בטלפון... זה אחד הדברים החמודים והמתוקים שקיימים ביקום....

כשאני אחזור לגיל שלש אני ארצה שישירו לי בטלפון 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 01:36 לינק ישיר 

זה נשמע תינוקי, אבל במציאות זה ממש לא ככה....
אולי אצל חלק מהבחורים כן, במיוחד אצל אלו שלא יודעים לשיר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 01:38 לינק ישיר 

בתתימן כתבה:
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דנשמע מעניין מה שאת חווית...שמחה בשבילך שזכית לטעום את טעמו המשכר של דייט טוב...ומקווה בשבילך שתרגישי כך ואף יותר מכך עם מי שמיועד לך בעז"ה...האמת? שלפני המגיפה הייתי "בחופשת דייטים" ואח"כ? "בחופשת מגיפה"...כך שבחורי השנה שלי הם וירטואליים לחלוטין...בחור השנה שלי זה: סתם בחור, שלימד אותי דבר או שניים, כפי שהבטיחדייט השנה היה עם: רציף התומך והמחמיא ואדם החכמולוג וה"ציני"(שזכה להופיע אף בחלומי...)

אני גם אתן את בחור השנה לסתםבחור... גם אני למדתי ממנו כמה דברים מפתיעים 
דייט השנה אני לא יכולה לתת לאף אחד מהדייטים שהיו לי... 
מעניין איזה חלום ביעותים היה לך עם אדם 

איזה כיף לי חחח חסר עכשיו את סטאטית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2020 01:39 לינק ישיר 
בתתימן

סטאטית כתב:
זה נשמע תינוקי, אבל במציאות זה ממש לא ככה....
אולי אצל חלק מהבחורים כן, במיוחד אצל אלו שלא יודעים לשיר...

אני לא מצליחה לצפות לרגע שמישהו ישיר לי בטלפון.. לא מדבר אלי...  בכללי אני לא חסידה של שיחות טלפון.. זה כובל מדי. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > דייט השנה ובחור/ת השנה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 6 7 8 לדף הבא סך הכל 8 דפים.