בית פורומים שידוכי חרדים

הספסל שלכם לדייט

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/11/2020 02:07 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
בס"דחחחח אל תנסה לשחק אותה קשוח... נשאיר אתזה לאדםבקשתי הצנועה היא: האם תוכל למחוק את ההצפנה שעשית לו? אני חושבת שכל האנשים האלו שמטרידים מדייש להם איזשהו תסביך ופשוט צריך לרחם עליהם ולהמשיך הלאה... אני מבינה שהוא עשה מעשה לא ראוי...אך בכול מקרה זה "עונש" קשה מדי לדעתי...האם תוכל לעשות זאת בשבילי?
חייכנית, מי שמטריד מישהו זר בצורה כל כך ישירה זה לא בעיה קטנה אלא התחלה של בעיה גדולה מאוד. אדם שמעמיד את צרכי עצמו על חשבון אחרים יכול להידרדר בקלות למעשים חמורים ביותר שאיכמ"ל. ברצינות, אנשים כאלו צריך לזעזע כמה שיותר חזק וכמה שיותר מוקדם. אני מקווה שהוא קורא את ההודעות כאן. מי יודע אולי דווקא המעשה הקיצוני שעשיתי יגרום לו להבין שלמעשים שלו יש השלכות מסוכנות (בקלות אני יכול להעביר את המייל ואת הip שלו לחברים שלי במשטרה) ואולי זה ימנע ממנו להפוך למשהו הרבה יותר גרוע. מרחמים על מישהו שמזיק לעצמו, לא על משוגע עם רובה שיכול להרוג אחריםנשלח מהאנדרואיד שלי
וואי וואי, רק שאין לך מושג שכל האינטרנט מלא באנשים שכותבים הודעות מהסוג הזה. יכול להיות שגם חברים שלך במשטרה כותבים כאלה הודעות.

נו אז חבל שאין עוד אנשים כמוני שמגיבים בתוקפנות על כאלו דברים.
את יודעת למה אחרי מעשה זמרי היה מגפה בכל עם ישראל גם בקרב כאלו שלא חטאו? כי אדם לא חוטא במשהו שאם היה מתגלה זה היה זעזוע נוראי פעסט נישט. אם זמרי חטא זה כנראה כי הדור שלו לא חשב שהעברה כל כך חמורה ולכן הגיע להם למות

נשלח מהאנדרואיד שלי

חחח יפה, אז אתה פנחס במקרה הזה? אני מקווה שאלי1221 הפנים את המסר... מה כתבת לו בהודעה?
אבל שתהיה בטוח אני לא מצדיקה את מה שעשית. מסכן הבן אדם הרסת לו את כל החומר בפלאפון 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2020 02:09 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:

סתםבחור כתב:
בקלות אני יכול להעביר את המייל ואת הip שלו לחברים שלי במשטרה

למה נראה לך שהמשטרה תעשה עם זה משהו בכלל? אלא אם קוראים לך מנדלבליט.. 

ששש אני ואתה יודעים את זה. הוא לא יודע. וחוץ מזה זה יכול לעזור אם בעתיד הוא ייחשד במעורבות בדברים אחרים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2020 02:10 לינק ישיר 

בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
בס"דחחחח אל תנסה לשחק אותה קשוח... נשאיר אתזה לאדםבקשתי הצנועה היא: האם תוכל למחוק את ההצפנה שעשית לו? אני חושבת שכל האנשים האלו שמטרידים מדייש להם איזשהו תסביך ופשוט צריך לרחם עליהם ולהמשיך הלאה... אני מבינה שהוא עשה מעשה לא ראוי...אך בכול מקרה זה "עונש" קשה מדי לדעתי...האם תוכל לעשות זאת בשבילי?
חייכנית, מי שמטריד מישהו זר בצורה כל כך ישירה זה לא בעיה קטנה אלא התחלה של בעיה גדולה מאוד. אדם שמעמיד את צרכי עצמו על חשבון אחרים יכול להידרדר בקלות למעשים חמורים ביותר שאיכמ"ל. ברצינות, אנשים כאלו צריך לזעזע כמה שיותר חזק וכמה שיותר מוקדם. אני מקווה שהוא קורא את ההודעות כאן. מי יודע אולי דווקא המעשה הקיצוני שעשיתי יגרום לו להבין שלמעשים שלו יש השלכות מסוכנות (בקלות אני יכול להעביר את המייל ואת הip שלו לחברים שלי במשטרה) ואולי זה ימנע ממנו להפוך למשהו הרבה יותר גרוע. מרחמים על מישהו שמזיק לעצמו, לא על משוגע עם רובה שיכול להרוג אחריםנשלח מהאנדרואיד שלי
וואי וואי, רק שאין לך מושג שכל האינטרנט מלא באנשים שכותבים הודעות מהסוג הזה. יכול להיות שגם חברים שלך במשטרה כותבים כאלה הודעות.

נו אז חבל שאין עוד אנשים כמוני שמגיבים בתוקפנות על כאלו דברים.
את יודעת למה אחרי מעשה זמרי היה מגפה בכל עם ישראל גם בקרב כאלו שלא חטאו? כי אדם לא חוטא במשהו שאם היה מתגלה זה היה זעזוע נוראי פעסט נישט. אם זמרי חטא זה כנראה כי הדור שלו לא חשב שהעברה כל כך חמורה ולכן הגיע להם למות

נשלח מהאנדרואיד שלי

חחח יפה, אז אתה פנחס במקרה הזה? אני מקווה שאלי1221 הפנים את המסר... מה כתבת לו בהודעה?
אבל שתהיה בטוח אני לא מצדיקה את מה שעשית. מסכן הבן אדם הרסת לו את כל החומר בפלאפון 

לא. אני מה שהעם של פנחס היה צריך לעשות ממילא:)
למיטב ידיעתי יש לו דפדפן חסום אז הוא לא לחץ על הקישור אבל מי יודע

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2020 02:19 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן
סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
נו אז חבל שאין עוד אנשים כמוני שמגיבים בתוקפנות על כאלו דברים.את יודעת למה אחרי מעשה זמרי היה מגפה בכל עם ישראל גם בקרב כאלו שלא חטאו? כי אדם לא חוטא במשהו שאם היה מתגלה זה היה זעזוע נוראי פעסט נישט. אם זמרי חטא זה כנראה כי הדור שלו לא חשב שהעברה כל כך חמורה ולכן הגיע להם למותנשלח מהאנדרואיד שלי
חחח יפה, אז אתה פנחס במקרה הזה? אני מקווה שאלי1221 הפנים את המסר... מה כתבת לו בהודעה?אבל שתהיה בטוח אני לא מצדיקה את מה שעשית. מסכן הבן אדם הרסת לו את כל החומר בפלאפון 

לא. אני מה שהעם של פנחס היה צריך לעשות ממילא:)
למיטב ידיעתי יש לו דפדפן חסום אז הוא לא לחץ על הקישור אבל מי יודע

נשלח מהאנדרואיד שלי

יואו אני ממש מקווה שהוא לא לחץ על הקישור, אני אשאל אותו בפרטי, אולי הוא יענה 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > הספסל שלכם לדייט
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 סך הכל 6 דפים.