בית פורומים שידוכי חרדים

מזל טוב!מזל טוב!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/12/2020 02:10 לינק ישיר 
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

יועצים אומרים שרוב מקרי הבגידות של נשים קורות לא בגלל האדם "שהתחיל " איתם, אלא כי היה חסר להן בבית משהו! נגיד אהבה/ הערכה וכו'... כך שככל שתעשה השתדלות גדולה יותר להיות בן זוג טוב ואוהב באמת? היא תהיה נאמנה אלייך בעז"ה!אישה מלכתחילה נאמנה!

חייכנית, אישה בוגדת כי אישה רוצה לבגוד ולא בגלל *אף סיבה* אחרת. אל תעבדי על עצמך! יש שפע של נשים שלא מקבלות את הצרכים שלהם מהבן זוג ועדיין לא בוגדות. אולי חותרות לגירושין אבל לא בוגדות.
לומר שזה בגלל הגבר, זו האשמת הקורבן בצורה הכי חזקה שיש ומקביל לא פחות לטענה שגבר אונס בגלל איך שהבחורה התלבשה

נשלח מהאנדרואיד שלי

נראה לי שרוב הנשים שבוגדות זה בגלל שהם מצאו מאהב/מחזר יותר טוב מהבעל שלהן... ז''א שמישהו עבד על זה... לא נראה לי שזה קורה ככה פתאום. ברור שמדובר בנשים ירודות מבחינה מוסרית אבל זה עדיין לא אומר שלבעל אין דרך למנוע דברים כאלה.. 
לגבי מה שאומרים בגלל איך שהבחורה התלבשה זה באמת שטויות. כי עובדה בשטח שאונס קורה אצל כל סוגי הנשים בכל המצבים. אני עוד לא הצלחתי לחשוב על מכנה משותף למקרים שבהם עלול להתפתח אונס.

תמיד אפשר למנוע במבט לאחור:) גם אונס. זה עדיין לא מוריד בכי הוא זה נאשמת הבוגדת.
אגב מה שאמרת זה נכון. הבעיה בנשים זה שהן היפרגמיות ולכן תמיד חותרות לקשר עם הזכר הכי מוצלח שהן יכולות להשיג. לכן אף פעם אי אפשר לסמוך על אישה לגמרי. רק על גבר אפשר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

ואתם חותרים לקשר עם האישה הכי יפה...

ההיפך נאמר שבד"כ האישה בוגדת לאחר שבן זוגה בגד בה...
ואכן, אם יצא לי במהלך שידוך לחשוב על גבר אחר זה רק אם הבחור פתאום נתן לי להרגיש שאני לא המספר 1 שלו/ שהיה נשמע שרוצה כמה נשים/ שהשווה אותי לאחרות וכו'...
אך אם הבחור נאמן לי? אני בהחלט לא כזו שמחפשת את "ההכי טוב"...

לדעתי, לפעמים הבגידה באה מכיוון שהבן זוג לא טוב לבחורה, ביחס/ הערכה וכו'...
ולאו דווקא בגלל שהשני הוא ההכי טוב ביקום...

וכנ"ל ההיפך....

גברים אכן חותרים לקשר עם האישה הכי יפה אבל כשהם בוחרים אישה הם נקשרים ממש חזק. אני לא מדבר על בגידה אלא על הפסקה בקשר. גבר כל עוד שמקבל את הצרכים שלו מאישתו, לא יחשוב על לעזוב אותה. לעומת אישה שגם אם מקבלת הכל אבל פוגשת גבר יותר איכותי מבעלה, היא תעזוב אותו בקלות. יש הרבה מחקרים שנעשו על זה.
גבר יודע מה זה נאמנות מוחלטת למישהו אחר. אישה גם יודעת אבל זה מופנה רק לילדים ולא לבן זוג. לכן אמר שלמה שאישה אחת מכל אלו לא מצאתי

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

חחחח מה אתה מביא לי דוגמא כזו? ברור שאישה שהיא 1 מאלף, תביא יחס בהתאם....
גבר? היה גם אלים/רוצח/ עוזב, אם לאישה היה עוד גבר חוץ ממנו( ולא דיברתי עוד על 1,000)

יתכן, איני קראתי מחקרים אלו... אך בתורה? נראה שהגברים מאד נוטים במהירות להתפתות, נגיד עם נשות מדיין ועוד...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-3/12/2020 10:04 לינק ישיר 

רציף כתב:

אגב, לא סתם,
הדיעות שלך על עליונות הגבר
עשוי אולי להרתיע את האישה שלך..

רק אם היא לא מודעת לעצמה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2020 10:06 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

יועצים אומרים שרוב מקרי הבגידות של נשים קורות לא בגלל האדם "שהתחיל " איתם, אלא כי היה חסר להן בבית משהו! נגיד אהבה/ הערכה וכו'... כך שככל שתעשה השתדלות גדולה יותר להיות בן זוג טוב ואוהב באמת? היא תהיה נאמנה אלייך בעז"ה!אישה מלכתחילה נאמנה!

חייכנית, אישה בוגדת כי אישה רוצה לבגוד ולא בגלל *אף סיבה* אחרת. אל תעבדי על עצמך! יש שפע של נשים שלא מקבלות את הצרכים שלהם מהבן זוג ועדיין לא בוגדות. אולי חותרות לגירושין אבל לא בוגדות.
לומר שזה בגלל הגבר, זו האשמת הקורבן בצורה הכי חזקה שיש ומקביל לא פחות לטענה שגבר אונס בגלל איך שהבחורה התלבשה

נשלח מהאנדרואיד שלי

נראה לי שרוב הנשים שבוגדות זה בגלל שהם מצאו מאהב/מחזר יותר טוב מהבעל שלהן... ז''א שמישהו עבד על זה... לא נראה לי שזה קורה ככה פתאום. ברור שמדובר בנשים ירודות מבחינה מוסרית אבל זה עדיין לא אומר שלבעל אין דרך למנוע דברים כאלה.. 
לגבי מה שאומרים בגלל איך שהבחורה התלבשה זה באמת שטויות. כי עובדה בשטח שאונס קורה אצל כל סוגי הנשים בכל המצבים. אני עוד לא הצלחתי לחשוב על מכנה משותף למקרים שבהם עלול להתפתח אונס.

תמיד אפשר למנוע במבט לאחור:) גם אונס. זה עדיין לא מוריד בכי הוא זה נאשמת הבוגדת.
אגב מה שאמרת זה נכון. הבעיה בנשים זה שהן היפרגמיות ולכן תמיד חותרות לקשר עם הזכר הכי מוצלח שהן יכולות להשיג. לכן אף פעם אי אפשר לסמוך על אישה לגמרי. רק על גבר אפשר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

ואתם חותרים לקשר עם האישה הכי יפה...

ההיפך נאמר שבד"כ האישה בוגדת לאחר שבן זוגה בגד בה...
ואכן, אם יצא לי במהלך שידוך לחשוב על גבר אחר זה רק אם הבחור פתאום נתן לי להרגיש שאני לא המספר 1 שלו/ שהיה נשמע שרוצה כמה נשים/ שהשווה אותי לאחרות וכו'...
אך אם הבחור נאמן לי? אני בהחלט לא כזו שמחפשת את "ההכי טוב"...

לדעתי, לפעמים הבגידה באה מכיוון שהבן זוג לא טוב לבחורה, ביחס/ הערכה וכו'...
ולאו דווקא בגלל שהשני הוא ההכי טוב ביקום...

וכנ"ל ההיפך....

גברים אכן חותרים לקשר עם האישה הכי יפה אבל כשהם בוחרים אישה הם נקשרים ממש חזק. אני לא מדבר על בגידה אלא על הפסקה בקשר. גבר כל עוד שמקבל את הצרכים שלו מאישתו, לא יחשוב על לעזוב אותה. לעומת אישה שגם אם מקבלת הכל אבל פוגשת גבר יותר איכותי מבעלה, היא תעזוב אותו בקלות. יש הרבה מחקרים שנעשו על זה.
גבר יודע מה זה נאמנות מוחלטת למישהו אחר. אישה גם יודעת אבל זה מופנה רק לילדים ולא לבן זוג. לכן אמר שלמה שאישה אחת מכל אלו לא מצאתי

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

חחחח מה אתה מביא לי דוגמא כזו? ברור שאישה שהיא 1 מאלף, תביא יחס בהתאם....
גבר? היה גם אלים/רוצח/ עוזב, אם לאישה היה עוד גבר חוץ ממנו( ולא דיברתי עוד על 1,000)

יתכן, איני קראתי מחקרים אלו... אך בתורה? נראה שהגברים מאד נוטים במהירות להתפתות, נגיד עם נשות מדיין ועוד...

לא הבנתי מה כתבת בהתחלה.
נשות מדיין זה לא היה בגידת אמון אלא חטא מול הקב''ה.
וכבר ידוע שבשעת המלחמה ההורמונים כמעט לא נשלטים ולכן התורה התירה אשת יפת תואר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2020 11:15 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
תודה. רק מעדכן שהיא דווקא קיבלה.את זה ממש יפה והבטיחה שתפסיק להגיב לפלירטוטים. היא כן אמרה שיש בזה משהו נחמד שזה מזכיר לי כל הזמן מי היא אבל היא מבינה אותי וגם מחמיא לה שאכפת לי

נשלח מהאנדרואיד שלי

בחורה חמודה  אהבתי את התגובה שלה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2020 00:07 לינק ישיר 

כולן חמודות לפני החתונה!לא לשכוח!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2020 01:08 לינק ישיר 

יפיפייה1 כתבה:

כולן חמודות לפני החתונה!לא לשכוח!

חחח תודה באמת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2020 17:10 לינק ישיר 

נכון, לא פעם גברים נופלים בקלות
עם פיתויים של נשים,
ובצדק, יש נשים שהן מסחררות..

אשה בכל אלה לא מצאתי
הכוונה שאישה אין לה את הכוחות
לשמור סוד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > מזל טוב!מזל טוב!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 9 10 11 סך הכל 11 דפים.