בית פורומים שידוכי חרדים

.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/11/2020 01:59 לינק ישיר 
חייכנית770

נו33ת כתב:
אתה לא מדייק. מה הקשר בין זכות של תפילה של מי שאבא שלו רשע, לבין נקיונו וטהרתו של בעל תשובה? לא חסר מקורות שהחטאים כשלג ילבינו... וזדונות נהפכים לזכויות... אני לא יודעת לשלוף, אבל תשאל את חייכניתוש המדהימה והחכמה, היא תרשום לך ים של מקורות... תזהר רק לא לטבוע... .email-autocomplete-ext { display: none; direction: ltr; text-align: left; z-index: 99999999; font: 14px arial, sans-serif; background: #fff; padding: 1px; line-height: 25px; box-sizing: content-box; border: solid 1px #ccc; position: absolute; white-space: nowrap; left: 0; top: 0; right: auto; box-shadow: 0 1px 3px 0 rgba(0,0,0,.2), 0 1px 1px 0 rgba(0,0,0,.14), 0 2px 1px -1px rgba(0,0,0,.12); } .email-autocomplete-ext .email-complete-value { cursor: pointer; padding: 2px 10px; letter-spacing: 1px; color: #222; transition: background 0.2s; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value:hover, .email-autocomplete-ext .email-complete-value:focus, .email-autocomplete-ext .email-complete-value.focus, .email-autocomplete-ext .email-complete-credit:hover, .email-autocomplete-ext .email-complete-credit.focus { background: #eee; outline:none; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value span { display: inline-block; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value .suffix { letter-spacing: 1px; } .email-autocomplete-ext .email-complete-credit { cursor: pointer; padding: 0px 15px; transition: background 0.2s; text-align: right; color: #777; font-size: 13px; line-height: 22px; border-top: solid 1px #ececec; } .email-autocomplete-ext .email-complete-credit a { color: #777; text-decoration: none; }

בס"ד

חחח הצחקת אותי

תודה על המחמאות... אני רואה את עוקבת אחרי חחח...

אכן את צודקת, אברהם, אביו היה עובד כוכבים וכו' ועדיין ה' התגלה אליו וכו'... ויש עוד המון מקורות!

אך כדי להיות אכן חוזר בתשובה בדרגה של "זדונות נעשות לו כזכויות"? שמעתי שהוא צריך לחזור בתשובה מאהבה לה' ולהתחרט באמת על מה שהיה בעבר...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 24/11/2020 02:00:43

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-24/11/2020 02:05 לינק ישיר 

בס"ד

נוצצת, אם אני זוכרת נכון, בעבר הרחוק שאלת מה אנחנו אומרים על לצאת עם חוזר בתשובה...

אז יפה שאת חושבת חיובי ומבינה גם את הצד שלהם, היה נשמע בעבר שאת מתלבטת, לא?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-24/11/2020 20:49 לינק ישיר 

א) אין כמעט דבר כזה
אדם שלא חטא מעולם.
ב) זה מחלוקת מי נחשב יותר..
ג) עם המאמץ
הנשמה גודלת,
וזה לא עניין של חזרה חד פעמית
בתשובה, מי שהשתדל והתייגע
הנשמה שלו במעלה גבוהה יותר
ד) מי שעבד על מידותיו אז
התפילה שלו מתקבלת,
יש סיפור כזה על צדיק שעבד
על מידותיו, נדמה לי רבי עקיבא..
והוא ביקש גשם, ותפילתו התקבלה.
ה) ודאי יש חשיבות לתפילת צדיק בן צדיק
ו) כולם אהובים, כולם מתוקים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/11/2020 21:16 לינק ישיר 

מעשה ברבי אליעזר שירד לפני התיבה בתענית, ואמר עשרים וארבע ברכות ולא נענה. ירד רבי עקיבא אחריו ואמר: "אבינו מלכנו אין לנו מלך אלא אתה. אבינו מלכנו, למענך רחם עלינו", וירדו גשמים. היו התלמידים מרננים שרבי עקיבא גדול מרבי אליעזר (שהיה רבו). יצתה בת קול ואמרה: לא מפני שרבי עקיבא גדול מרבי אליעזר, אלא רבי עקיבא מעביר על מידותיו (שהוא ותרן וסלחן) ורבי אליעזר אינו מעביר על מדותיו.
תענית כה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2020 04:20 לינק ישיר 

איזה כייף... שיש גם דברי תורה תוך כדי שוטטות באתר..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2020 03:44 לינק ישיר 
חייכנית770

רציף כתב:
מעשה ברבי אליעזר שירד לפני התיבה בתענית, ואמר עשרים וארבע ברכות ולא נענה. ירד רבי עקיבא אחריו ואמר: "אבינו מלכנו אין לנו מלך אלא אתה. אבינו מלכנו, למענך רחם עלינו", וירדו גשמים. היו התלמידים מרננים שרבי עקיבא גדול מרבי אליעזר (שהיה רבו). יצתה בת קול ואמרה: לא מפני שרבי עקיבא גדול מרבי אליעזר, אלא רבי עקיבא מעביר על מידותיו (שהוא ותרן וסלחן) ורבי אליעזר אינו מעביר על מדותיו.
תענית כה

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

יפה אהבתי... כל הכבוד

אכן, ורצתי להוסיף על דבריך שאף נאמר שבית המקדש נחרב גם בגלל שהלכו לפי הדין ולא לפנים משורת הדין...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 26/11/2020 03:50:48

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-26/11/2020 10:48 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

רציף כתב:
תענית כה

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

יפה אהבתי... כל הכבוד

אכן, ורצתי להוסיף על דבריך שאף נאמר שבית המקדש נחרב גם בגלל שהלכו לפי הדין ולא לפנים משורת הדין...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 26/11/2020 03:50:48

חשוב להוסיף
מצוות עשה מפורש בתורה ;
ועשית הישר והטוב.

אז אולי זה לא ממש חובה,
(כשם שאין חובה תמיד לעשות
חסד, אלא אם עשית חסד אז זכית במצוה גדולה)
אבל ברור שזה מצוה
לעשות הישר והטוב,
מעניין מה זה ; ה ישר
וה טוב,
מכל מקום זה המדד
להיות טובים, להיות ישרים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2020 23:56 לינק ישיר 

לא הבנתי, יש ישר שהוא לא טוב? וכי יש טוב שהוא לא ישר? אז למה צריך לכתוב את שניהם

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > .
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.