בית פורומים מחקר חדש קובע

עגבניה סגולה תסייע להילחם בסרטן ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/11/2008 18:32 לינק ישיר 
עגבניה סגולה תסייע להילחם בסרטן ?

מדענים בריטים פיתחו עגבניה בצבע סגול, שהאריכה באופן משמעותי את חייהם של עכברים בעלי נטייה לחלות בסרטן

פריצת דרך בטיפול במחלת סרטן? מדענים בבריטניה פיתחו עגבניה סגולה, שהצליחה למנוע סרטן בקרב עכברי מעבדה. העגבניה קיבלה את צבעה הסגול בתהליך של הנדסה גנטית, במסגרתו הוחדרו לתוכה מרכיבים תזונתיים שמצויים באוכמניות.

לדברי המדענים, ממצאיהם מחזקים את הסברה, לפיה ניתן להנדס גנטית צמחים כדי לשפר את מצבם הבריאותי של בני אדם.

לטענת החוקרת קתי מרטין ממכון ג'ון אינס בבריטניה, עכברים בעלי נטייה לחלות בסרטן שאכלו את העגבניה הסגולה חיו חיים ארוכים יותר באופן משמעותי מאשר עכברים שאכלו מזון רגיל. "ההשפעה היתה גדולה יותר מזו שציפינו", אמרה מרטין.

עם זאת, מרטין הדגישה, כי מוקדם עדיין לנסות את העגבניה החדשה בקרב בני אדם. לדבריה, השלב הבא יהיה בדיקת ההשפעה של המרכיבים התזונתיים שבעגבניה בקרב חיות מעבדה. אף על פי כן, "זה מאוד מעודד", ציינה החוקרת "שבאמצעות שינוי התפריט היומי או מרכיב מסוים בתפריט, ניתן לשפר את בריאותן של חיות ואולי גם של בני אדם".

http://news.walla.co.il/?w=/2/1366341

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/6/2009 12:18 לינק ישיר 
יפה מאוד

נשמע מעניין ובהחלט כיוון חקירה שונה ומיוחד..
האמת שאני מאז ומתמיד טוענת שאוכל ותזונה זה הכי חשוב לבני אדם.
אנחנו אוכלים היום מה שתוכנתנו גנטית לאכול לפני מיליון שנה ואנו לא נמצאים באותו המצב ולכן נוצרות בעיות.
אנחנו צריכים ללמוד לאכול נכון לגופינו ולעצמנו ובזה ניתן לחסוך המון מחלות ובעיות.
אני עצמי מלפני כבר כמה שנים כששיפצתי את המטבח שלי עם מטבחי טופז גמלה בראשי ההחלטה שאני הולכת לאכול נכון וזהו ויהי מה.
ומאז אני באמת מקפידה מאוד על כל דבר שאני מכניסה לפי. ושתדעו לכם שמס' הפעמים שחליתי בשפעת מאז ( כבר כמה שנים טובות 7-8) ניתן לספור אותו כל כף יד אחת...

אך שאלה אחת קטנה לסיום- מה זה עגבנייה סגולה??? :)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אחר > מחקר חדש קובע > עגבניה סגולה תסייע להילחם בסרטן ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר