בית פורומים פארק מגזין

הודעת מערכת בנוגע להחלפת מנהל פורום

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/7/2005 19:45 לינק ישיר 
הודעת מערכת בנוגע להחלפת מנהל פורום

עקב פניות רבות שהגיעו אלינו בנוגע להחלפת מנהל פורום, ובעקבות בלבול שנוצר לגבי מדניות ההחלפה, להלן ההנחיות החדשות/ישנות בנוגע להחלפת מנהל פורום.

מערכת הייד פארק בהחלט בעד החלפת מנהל, במידה ומנהל פורום כבר לא פוקד את האתר בכלל והפורום בפרט, או אם המנהל לא מתפקד כראוי, או אם החליט שנמאס לו לנהל את הפורום.

במקרה של מנהל שנעלם (זמן ההיעדרות תלוי בגודל הפורום ומספר ההודעות בו וייבחן על ידי המערכת): על החברים בפורום להחליט ביניהם מי מעוניין להחליפו. המערכת לא תתערב בהחלטה זו. לאחר שייבחר, על המנוי לפנות אלינו (מנוי מס' 16) בבקשה לקחת את המושכות, בצירוף לינק לפורום.
מערכת הייד פארק תפנה למנהל הפורום הנוכחי בו הוא יידרש תוך 14 יום מיום שליחת ההודעה לנמק מדוע הוא מעוניין, אם בכלל, להמשיך לנהל את הפורום, או לוותר על הניהול.
במידה והמנהל לא יענה להודעה ו/או תשובתו לא תיראה לנו - יוחלף המנהל.

במקרה של מנהל שלא מתפקד כראוי, על פי תקנון הייד פארק, או מנהל שהגיעו לגביו תלונות מגולשים - מערכת הייד פארק תבדוק את הנושא ואם יידרש - תשלח הודעת התראה למנהל על הפקעת הפורום מידיו.
למנהל הפורום תמונה המערכת, עד שחברי הפורום יחליטו בינהם מי יהיה המנהל החדש.

במקרה שמנהל הפורום מאס בניהול, עליו לפתוח אשכול עוגן בפורום לבחירת מנהל חדש. ברגע שייבחר המנהל - על שני המנויים, הנוכחי והמיועד, לשלוח הודעה למערכת על רצונם להתחלף.

כל זאת נכון רק לגבי מנהל הפורום, ולא לגבי מנהלי המשנה. המערכת לא תתערב בהחלטת מנהל למנות מנהלי משנה, אלא במקרים חריגים בלבד.

לשאלות והערות נוספות - ניתן לפנות אלינו כרגיל בכל עת.

בברכה
מערכת הייד פארק

תוקן על ידי - מערכת - 01/07/2005 19:47:22דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
מחובר
   
בית > פורומים > הייד פארק > פארק מגזין > הודעת מערכת בנוגע להחלפת מנהל פורום
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר