בית פורומים ממלכה במבחן

סתם חשבתי לי על רעיונות מוזרים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/12/2017 17:12 לינק ישיר 

זה וודאי גם לא יהיה אסור אם אין לך אישור של רב.
וגם אם כן- תמיד תוכל להחליט שאתה רב...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-3/7/2018 14:59 לינק ישיר 

חחח! אוי, אתן פשוט מעולות איזה רעיונות חדשנים ממש :) :) :) אוקי, אז ככה. שאלתי כמה מהממלכה, אמרו לי - מה פתאום, בחים לא. הרב הגדול אסר. יש פלאפונים כשרים וכולם מנסים להסתדר איתם וזה מצוין. אמרו שיש כאלו שיש להם היתר מיוחד, מטעם הרב רק לצורכי פרנסה, ויש סינון מיוחד לכל מי שקיבל הוראה שהוא חיב (ידעתם שהם פתחו סמינר בממלכה? חחח ;) ) ובכוזר החדשה - זה המרגלים אומרים, שראו את דיאלידאן מסתובב עם איפון רח"ל! :0 ויש להם כזה מסך ענק בחדר הישיבות החדיש והמשוכלל, שכשיש הפסקה מראים שם סרטים וכל מיני דברים שהרבה אומרים שזה הולך והופך ליותר גרוע. מוזר, אה?.. :) אלה - חחח. חזק! אין ספק שכתבת יפה את המשפט האחרון.. מאמצת אותו באהבה. לא חושבת כמוך לגבי השורות היותר עליונות, אלו שלא מחזיקים לא כשר, לא בגלל שרוצים שיראו צדיקים בעיני הסביבה, אלא שהם באמת רוצים להיות טובים יותר בלי להזדקק לשירותיו הנאמנים של המכשיר., שמי שלא חיב אותו פשוט לא מתקרב אליו... :) מהעללו - העלבת אותנו עכשיו... :(. אני דווקא שמעתי על עוד כמה צדיקים שגם עושים ככה והם לא חסידים בהשתיכות העדה.. ( ;) )

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 10:23 לינק ישיר 

לגמרי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > שירה ספרות ופרוזה > ממלכה במבחן > סתם חשבתי לי על רעיונות מוזרים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 סך הכל 3 דפים.