בית פורומים תולעי ספרים

כי אתה עימדי/ליבי קליין

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/12/2015 21:11 לינק ישיר 
כי אתה עימדי/ליבי קליין

קראתי אותו השבת. מה דעתכן? לדעתי הוא הרבה פחות מרוח מ'גם כי אלך'. הוא גם הרבה יותר מותח כזה ודינמי.
הסיפור עם שירי,גיטי בלוי, גיטי ומאיר אדלר,נטע וחנוך,מאוד נוגע ללב.
רק חבל שהוא לא נגמר. ההמשך בספר הבא;(
מה עם גיטי בלוי? האם היא חזרה הביתה לבסוף ,ולדרך התומצ? מה עם שירי?עם כל החבלות שעברה (ממש ריחמתי עליה..) האם האמנזיה הקלה שתקפה אותה היא אכן קלה או משהו רציני הרבה יותר?
אני חושבת שאין בעיה לעשות סדרת ספרים אהל לא צריך שסיפור אחד ימשך על יותר מספר אחד. אפשר להמשיך עם אותן דמויות אבל עם עלילה שונה! זה ממש מתסכל לקרוא ספר ולראות שכל הקצוות יתחברו רק בספר הבא..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-19/12/2015 21:39 לינק ישיר 

ספר יפה ללא ספק.
רק שהוא נמתח ונמתח כמו מסטיק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2015 21:49 לינק ישיר 

היא די השתפרה מהספר הראשון. גם כי אלך מרוח בצורה נוראית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-19/12/2015 21:58 לינק ישיר 

היי גם כאן;)
אני קראתי קודם את הספר השני וישר בסיום רצתי לקנות את הראשון..
אהבתי יותר את כי אתה עימדי (זכות ראשונים) -הקריאה יותר זרמה ועלילה הובנה גם ככה.
שני הספרים כבדים מאד- תרתי משמע- בראשון הדמעות זרמו כנהר..
הספרים מפעימים-הדמויות וההתמודדות שלהם עם הנסיונות שבאים פעם אחר פעם, חיזקו מאד וריגשו. לעיתים הרגשתי טיפה כאילו הסיפור הוא רק תירוץ ומסגרת לדברי חיזוק ואמונה -אין לי שום טענה כלפי זה ח"ו והכל התאים לסיפור
גם פחות אהבתי את המעבר החד מההחלטה להתחתן אחרי כל הדחיות והצער ישר לאישה נשואה ואמא לילדים. נכון אולי אלו נושאים עדינים ורגישים אבל לדעתי טיפה הרחבה על ההתמודדות עם ההכנות לחתונה במצבה של גיטי-נפשי וטכני היה מחזק ומאיר עיניים . אפשר היה בצניעות ובצורה מכובדת, או לפחות לעבור לכך שהיא אימא ליוסלה התינוק ואיך היא מתמודדת ואז לעבור למצב של תחילת ספר ב'.

עוד נקודה שבהחלט הפריעה... הכל היה נוח מדי מבחינת התמיכה המשפחתית של גיטי. האבא בעל עסק מצליח בחו"ל , הם בעלי אמצעים , חיים על מי מנוחות ורווחה כלכלית , גיטי היא בת הזקונים כשמעליה כולם נשואים.
נניח והכל היה קצת יותר מצוי...אבא במשרה תורנית/אברך כולל,
גיטי היא הבכורה או באמצע ויש ילדים קטנים או אחים אחרים בשידוכים? הרי מדובר בהוצאה כספית ענקית ועול פיננסי שרק הולך וגדל-אישפוזים, ניתוחים, טיפולים, תרופות, מטפלים. משפחה אחרת היתה נכנסת לחובות ולחץ רק מכך ...
למרות שאולי דווקא הניגודיות בין החיים הנוחים של לפני התאונה והחיים המורכבים לאחריה מראה שכסף לא הכל , ויש תוכנית מלמעלה, ודווקא מכך ההתחזקות וקבלת הנסיון גדולה יותר.
מה אתם חושבים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-19/12/2015 22:07 לינק ישיר 

גם אני,שקראתי את גם כי אלך ראשון,סבורה שכי אתה עימדי טוב יותר.
תראי; משהו חייב להיות מסודר בכל הסיפור הזה..כ"כ הרבה צרות ובעיות ל"ע.אז לפחות מבחינה כלכלית המשפחה מסודרת..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-19/12/2015 22:08 לינק ישיר 

ואיך שכחתי, ברוכה הבאה לפורומינו
מוזמנת להכנס לאשכולות הנעוצים ולחתום;)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > שירה ספרות ופרוזה > תולעי ספרים > כי אתה עימדי/ליבי קליין
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר