בית פורומים ממלכה במבחן

מהללאל ואיזדרו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/10/2017 19:17 לינק ישיר 

בעקבות בקשות שהגיעו החלטתי לכתוב גם איך מהללאל הופנט..
אולם מכיוון שאני לא עברתי חוויה דומה זה די קשה..
מוזר, אבל זה לא כ"כ מבחיל כמו שחשבתי!
בעז"ה אשתדל לסיים בימים הקרובים!!

אוהבת, איסתרקוש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2017 16:17 לינק ישיר 

נו, חידוש מרענן: עוד קטע מילואים חדש (טוב, חוץ מרעואל. לא להיפגע הוד נסיכותך הנעלה והמרומם)

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-19/10/2017 18:50 לינק ישיר 

על השינוי הקטן תשמעו בימים הקרובים..
ששש.... זה סוד!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 20:35 לינק ישיר 

אני החלטתי לשנות את זה מעט, בשביל עצמי, אם זה מעניין אתכן, מה דעתכן?

המפתחות קירקשו בידיו של הסוהר בצליל ברזלי, מאיים מעט, והסתובבו במאמץ בחור המנעול, הדלת נפתחה בחריקה צורמנית, חושפת תא קטן ואפלולי שבמרכזו מיטה.

הסוהר קד עמוקות, מפנה לפמלייה הנכבדה את המעבר.

המלך איסתרק נכנס ראשון, פניו חמורות סבר והוא מעשי כתמיד.

אחריו נכנסו בהיסוס המורה הזקן, פינרס ואולה שתפס את מקומו מאחורי כסאו של המלך.

מהללאל התרומם בקושי, פניו החיוורות צבועות בגוון חולני, מביעות יראה.

בפחד הפנה את פניו אל המלך, אך איפה גאדו הזקן אחז בכתפיו, מחזיר אותו למצב שכיבה,

מבט מהיר חולף בין איזדרו למלך איסתרק, מבט שנלווה אליו ניד ראש מאשר מאת המלך.

נשימה עמוקה, עוד רגע שחולף ולאחריו עוד אחד, וקולו הסב של איזדרו חותך את הדממה הכבידה.

הנוכחים עוצרים את נשימתם אולה לופת את ניצב חרבו, כולו מכוסה זעה קרה מגודל המעמד, אותו הוא רואה לראשונה לחייו,

מבטו של מהללאל נעשה מעורפל, עוד נר כבה בדממה, ואיזדרו מפליט בשקט "התהליך הושלם",

איזדרו חתך את קולו ושאל "מה שמך, נערי?" המתח הורגש בחדר

מהללאל כאילו פגע בו משהו בעצמה רבה מלמל חלושות "מי...כ...א...ל מק...אן" גורם לנוכחים להלם

איזדרו המשיך "האם נכון הוא הדבר אשר סיפרת לנסיך יקוואל את סיפורך העצוב?" המלך לופת את ירכו בחוזקה, כולו מתוח,

"כ...ן," מהללאל כמעט לא הצליח לדבר אז...

"היכן נעלמת?" חתך איזדרו את מילותיו

"מלח, מונדרי, לקח אותי ואת טוביה, זרק אותנו לחוף אחרי שהדליק אש וחזר לספינה הבוערת," ענה מהללאל לאחר מנוחה קצרה,

"מיהו טוביה?" שאל בפליאה איזדרו

"הבן ש...ל ד...ו...ד סאנ...פא...ל," דיבר מהללאל חלושות

המלך סימן לאיזדרו ששאל "האם מעולם, לא התכוונת או בפועל להזיק למלכנו? המלך איסתרק השלישי?" הוא חתך את מילותיו משתמש בצליל בו אי אפשר לנסח דו צדדי במתכוון

מהללאל החל לרעוד בלי שליטה "פע...ם א...ח...ת העב........ר....תי מר..........ג....ל גאל...אן שמ....ו, המפ.........לה בר....כ........ס האנ.....שוג, הוא אמ.....ר לחיילי.....ם ש.....ל הנב.....ל מאלק......ן, או.....לה מלק....ות" מהללאל רעד בלי שליטה,

אולה התעלףהוא התעורר על ידי עלים שומניים חריפים שנתחבו לאפו לאחר שהעירו בזה את מהללאל בן-דודו, אולה רק התעורר, הוא ראה במטושטש את מהללאל הרועד המלך שקם מכסאו בדאגה ואיפה גאדו שרכן עליו, שניה או שניותיים והוא התעלף שוב, כשהוא התעורר הוא כבר היה בבית, שוכב על מיטתו...

את הסוף כבר כתבה 'איסתרקוש'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 20:38 לינק ישיר 
מהללאל ואיזדרו

החלטתי גם אני לכתוב ולשפץ כך, צוחק, אין לי כוח לכתוב ת'כל אז שיניתי רק קצת

המפתחות קירקשו בידיו של הסוהר בצליל ברזלי, מאיים מעט, והסתובבו במאמץ בחור המנעול, הדלת נפתחה בחריקה צורמנית, חושפת תא קטן ואפלולי שבמרכזו מיטה.

הסוהר קד עמוקות, מפנה לפמלייה הנכבדה את המעבר.

המלך איסתרק נכנס ראשון, פניו חמורות סבר והוא מעשי כתמיד.

אחריו נכנסו בהיסוס המורה הזקן, פינרס ואולה שתפס את מקומו מאחורי כסאו של המלך.

מהללאל התרומם בקושי, פניו החיוורות צבועות בגוון חולני, מביעות יראה.

בפחד הפנה את פניו אל המלך, אך איפה גאדו הזקן אחז בכתפיו, מחזיר אותו למצב שכיבה,

מבט מהיר חולף בין איזדרו למלך איסתרק, מבט שנלווה אליו ניד ראש מאשר מאת המלך.

נשימה עמוקה, עוד רגע שחולף ולאחריו עוד אחד, וקולו הסב של איזדרו חותך את הדממה הכבידה.

הנוכחים עוצרים את נשימתם אולה לופת את ניצב חרבו, כולו מכוסה זעה קרה מגודל המעמד, אותו הוא רואה לראשונה לחייו,

מבטו של מהללאל נעשה מעורפל, עוד נר כבה בדממה, ואיזדרו מפליט בשקט "התהליך הושלם",

איזדרו חתך את קולו ושאל "מה שמך, נערי?" המתח הורגש בחדר

מהללאל כאילו פגע בו משהו בעצמה רבה מלמל חלושות "מי...כ...א...ל מק...אן" גורם לנוכחים להלם

איזדרו המשיך "האם נכון הוא הדבר אשר סיפרת לנסיך יקוואל את סיפורך העצוב?" המלך לופת את ירכו בחוזקה, כולו מתוח,

"כ...ן," מהללאל כמעט לא הצליח לדבר אז...

"היכן נעלמת?" חתך איזדרו את מילותיו

"מלח, מונדרי, לקח אותי ואת טוביה, זרק אותנו לחוף אחרי שהדליק אש וחזר לספינה הבוערת," ענה מהללאל לאחר מנוחה קצרה,

"מיהו טוביה?" שאל בפליאה איזדרו

"הבן ש...ל ד...ו...ד סאנ...פא...ל," דיבר מהללאל חלושות

המלך סימן לאיזדרו ששאל "האם מעולם, לא התכוונת או בפועל להזיק למלכנו? המלך איסתרק השלישי?" הוא חתך את מילותיו משתמש בצליל בו אי אפשר לנסח דו צדדי במתכוון

מהללאל החל לרעוד בלי שליטה "פע...ם א...ח...ת העב........ר....תי מר..........ג....ל גאל...אן שמ....ו, המפ.........לה בר....כ........ס האנ.....שוג, הוא אמ.....ר לחיילי.....ם ש.....ל הנב.....ל מאלק......ן, או.....לה מלק....ות" מהללאל רעד בלי שליטה,

אולה התעלףהוא התעורר על ידי עלים שומניים חריפים שנתחבו לאפו לאחר שהעירו בזה את מהללאל בן-דודו, אולה רק התעורר, הוא ראה במטושטש את מהללאל הרועד המלך שקם מכסאו בדאגה ואיפה גאדו שרכן עליו, שניה או שניותיים והוא התעלף שוב, כשהוא התעורר הוא כבר היה בבית, שוכב על מיטתו...

זה לא הכי יפה, אני יודע, ניסיתי להראות את הצד מאולה יפה? (אני חדש...),

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 21:13 לינק ישיר 
איזדרו ומהללאל

נהנתי מהקטע, אבל חשתי שחסר פה משהו, איך אולה מרגיש, אולי משהו אחר, גם אני לא הצלחתי לבטא את זה אבל ניסיתי,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 21:18 לינק ישיר 

מצטער על הבלגן, עוד לא הבנתי איך להשתמש בדבר המשגע הזה, מוחלות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 20:30 לינק ישיר 
ווואווו!

ממש יפה !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/11/2018 01:59 לינק ישיר 

אוואוה! אידווין זה מהמם! אתה כותב פה שאתה חדש, הכוונה בתחום הכתיבה? כי אם כן אז זה ממש מדהים וגם אם לא בכל אופן יש לך כישרון!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > שירה ספרות ופרוזה > ממלכה במבחן > מהללאל ואיזדרו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 סך הכל 4 דפים.