בית פורומים ממלכה במבחן

ביקורת כללית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/12/2017 03:56 לינק ישיר 
ביקורת כללית

למה היא מתעלמת כמו כל כל הסופרות והסופרים החרדיים מעולם הרומנטיקה?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2017 08:58 לינק ישיר 

נכסת והתחברת, למה לכתוב אלף פעם את אותו דבר בכמה אשכולות? פעם הבאה אחרי שאתה כותב הודעה תרענן את העמוד ותראה את התגובה שלך...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2017 08:59 לינק ישיר 

ואולי תועיל בטובך להציג קצת מאיפה נחתת כאן?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2017 12:14 לינק ישיר 

הי,
השאלה שלך ברורה בתשובה לגמרי,
הספרות החרדית מצטיינת בספרות עם חומר איכותי ברובו עם מסרים שמועילים לעם, שמתחברים לחיי היום יום שלנו, ועוזרים לנו לפגוש את עצמנו בפנים.
העולם שציינת הוא עולם רחב, וענק ומעניין ומרתק, אבל הספרות החרדית לא המקום להתעסק עם הנושא הזה, נכון שיש את הספרים שמגזימים וגם לא יהיה בכלל זוג נשוי בספר.. אבל בספרים טובים בין השורות אם תרצה נורא תצליח לקרוא את הרומנטיקה המעניינת.. ואולי היא לא תהיה סוחפת ומלאה ברגש כי אין בזה שום צורך. הספרים מספיק טובים גם ככה, ומי שרוצה להעשיר את הידע שלו בנושא אז שלא יפנה לספרות החרדית כי הוא לא ימצא את זה שם, לא בצורה שבה אתה מחפש..

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/12/2017 12:14 לינק ישיר 

בכללי לדעתי זה נושא לא ממש יהודי. זה דבר שבא מהעולם המערבי והספרות החרדית משתדלת שלא להכניס את זה. זה נושא שבדרך כלל לא מביא לדברים טובים ומי שממש רוצה ספרות רומנתית זה כבר עניינו.
חוץ מזה שיש גם ילדים שקוראים את הספרים האלה לכן מטעמי חינוך לא רוצים להכניס את הנושא הזו לראש.
ביהדות בכללי ובחרדי בפרט העמדה היא להשאיר נושאים פרטיים בסתר ולא לפרסם בגלוי על כן כמו שבסרט חרדי לא יראו רומנטיקה אז גם בספר כמובן וכמובן שלא.
זו רק דעתי וכולכם יכולים לחלוק עלי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2017 13:07 לינק ישיר 

מהלעלעל כתבה:

הי,
השאלה שלך ברורה בתשובה לגמרי,
הספרות החרדית מצטיינת בספרות עם חומר איכותי ברובו עם מסרים שמועילים לעם, שמתחברים לחיי היום יום שלנו, ועוזרים לנו לפגוש את עצמנו בפנים.
העולם שציינת הוא עולם רחב, וענק ומעניין ומרתק, אבל הספרות החרדית לא המקום להתעסק עם הנושא הזה, נכון שיש את הספרים שמגזימים וגם לא יהיה בכלל זוג נשוי בספר.. אבל בספרים טובים בין השורות אם תרצה נורא תצליח לקרוא את הרומנטיקה המעניינת.. ואולי היא לא תהיה סוחפת ומלאה ברגש כי אין בזה שום צורך. הספרים מספיק טובים גם ככה, ומי שרוצה להעשיר את הידע שלו בנושא אז שלא יפנה לספרות החרדית כי הוא לא ימצא את זה שם, לא בצורה שבה אתה מחפש..

מסכימה איתך ב100%.
במיוחד באסתרק, ענין זה קיים אך בצורה דקה ביותר ועדינה. זה ממש 'בין השורות'.

ב"ה שאפשר לקרוא ספרים חרדים, כמו סדרת ממלכה במבחן ,שהספרים בה ברמה גבוהה, כך שלא צריך לחפש ריגושים למינהם במקומות אחרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/12/2017 13:13 לינק ישיר 

הנסיך_רעוא כתבה:

בכללי לדעתי זה נושא לא ממש יהודי. זה דבר שבא מהעולם המערבי והספרות החרדית משתדלת שלא להכניס את זה. זה נושא שבדרך כלל לא מביא לדברים טובים ומי שממש רוצה ספרות רומנתית זה כבר עניינו.
חוץ מזה שיש גם ילדים שקוראים את הספרים האלה לכן מטעמי חינוך לא רוצים להכניס את הנושא הזו לראש.
ביהדות בכללי ובחרדי בפרט העמדה היא להשאיר נושאים פרטיים בסתר ולא לפרסם בגלוי על כן כמו שבסרט חרדי לא יראו רומנטיקה אז גם בספר כמובן וכמובן שלא.
זו רק דעתי וכולכם יכולים לחלוק עלי.

נכון מאוד.
מי ש(לפחות) מגדיר את עצמו חרדי, לא ישאל על כך.
זה נושא שלא מדברים עליו, ואין עניין לדבר עליו בספרים.
דבר טוב לא ייצא מזה.
באף ספר חרדי זה לא יופיע, וכמובן שלא בסרט חרדי. (לרוב משחקים בסרטים שחקנים גברים בלבד או נשים בלבד)
אני לא חושבת שעיסוק בנושא רגיש זה יכול להוביל לדברים חיוביים. וכראיה-העולם המזעזע וחסר הגבולות של הציבור הלא-דתי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > שירה ספרות ופרוזה > ממלכה במבחן > ביקורת כללית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר