בית פורומים ממלכה במבחן

אלרון נופל בשבי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/11/2018 19:48 לינק ישיר 
אלרון נופל בשבי

הם עלו על האונייה, אלרון בלע את המראות נפעם בשבילו זה המסע הראשון בים. סיגוראד אחז בידו והוביל אותו לחדר שבו ישהה בזמן ההפלגה, אך אלרון לא התכוון לשהות בחדר זמן רב הוא סידר את חפציו במהירות ושעט במעלה המדרגות.
***
הוא עמד שם במשך שעות מתבונן על הגלים ומניח לרוח לפרוע את שערו הבהיר, כשלפתע הרגיש יד מונחת על כתפו הוא הסתובב בחדות לאחור היה זה אנטול. "היכנס בזריזות לחדרך" אמר, אלרון רצה לשאול לפשר הענין אך ידע שלא יזכה  למענה. אנטול כבר הלך.
***
הוא שמע צעקות וקריאות קרב חרבות מתחככות זו בזו בקולות רמים והבין שעליו להסתתר, אך עוד לא הספיק לקום וכבר דלת החדר נפתחה בתנופה שודד גדול ממדים עמד בפתח, בתנועה מאיימת הוא נבח לעברו "קום" הוא ציית בחרדה והלך אחר הברנש כשהוא חושב מה עלה בגורל דודו-סיגוראד. 
***
הוא נפל בשבי!.
אוניית השודדים התנפלה על אונייתם ומספרם עלה על מספר אנשיו, כוחם ואומץ ליבם לא עמדו להם, ולאחר קרב קצר כשראה סיגוראד שאנשיו נופלים זה אחר זה הוא נכנע והניף דגל לבן, השודד שהסתובב בחדרי המגורים חזר כשאלרון פוסע בשתיקה מאחוריו וליבו נכמר בקרבו "למה דווקא הפעם?".
***
הם ירדו מכבש אוניית השודדים ופסעו בשתיקה על אדמת כאזארן בדרכם לשוק העבדים. אדם צנום ונמוך קומה עבר לידם ומבטו נח על סיגוראד, גבוה חזק זה בדיוק העבד שהוא צריך!. 
***
סיגוראד פסע ליד אדונו החדש מחייך אם רק יצליח לשכנע את האיש הקטן לשחרר אותו מכבליו ויגיע לפינה צדדית...
"אולי תוכל לשחרר את אזיק הרגל שלי כדי שאוכל ללכת בקצב מהיר יותר?"פנה סיגוראד בנימוס, האיש הנהן בהסכמה והתכופף לנתק את הכבלים ...
הגיע הרגע, סיגוראד הרגיש זאת, מכה אחת מכוונת ישר לצלעות והאדם קרס ארצה.
***
אלרון עמד חסר עונים על הבמה בשוק, הוא הזדעזע כשעברה בו המחשבה שאולי אף אחד לא יקנה אותו והוא יישאר עם השודד, כשקנו את אנטול ואת דאל הוא כבר לא יכל והתחיל לבכות.
ואז הגיע המושיע- אביר בעל שער אדמוני ששוחח ממושכות עם השודד ואחר פנה אליו ושאל לשמו "אלרון" ענה בשקט, יוסף דיאלידאן הסתכל אליו בחמלה, ילד קטן, בן שתיים עשרה בסך הכול! הוא הגיש לשודד את התשלום והלך כשלצידו פוסע אלרון.דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-29/11/2018 02:03 לינק ישיר 

זה ממש יפה, מדהים, מפעים! את כותבת מאוד יפה!זמן רב כבר חשבתי איך זה קרה אבל לא חשבתי לכתוב על זה קטע, ממש אהבתי את הקטע שלך!


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > שירה ספרות ופרוזה > ממלכה במבחן > אלרון נופל בשבי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר