בית פורומים ממלכה במבחן

המיכתב והנערה!!!!!1

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/3/2019 16:27 לינק ישיר 
המיכתב והנערה!!!!!1

זה קרה ביום בהיר כאשר רציתי לצאת מהבית קיבלתי מיכתב מוזר  
"לכבוד מיכאל מהללאל, רצינו להזמין אותך   לביתנו לשבוע הקרוב,כבר הרבה זמן שחיפשנו אותך, אוי  שחכתי שאתה בכלל לא זוכר אותי הפעם האחרונה שנפגשנו הייתה כשאתה הייתה רק בן שלוש, כבר אז הייתה ילד יפה תואר כניראה שאמא שלך לא הזכירה אותי אבל אני היא דודתך אחותה הקטנה של אימך בפעם האחרונה שנפגשנו זה לא ניגמר טוב היה לנו ויכוח קטן שאחריו לא דיברנו אם הורך אף פעם אני כותבת את זה בצער רב אך ברצון אז להשיב את הקשר אם משפחתך אני כותבת לך ולא להוריך כי אני מפחדת שהם לא יפתחו את המיכתב, ברצון אז להשלים אמליל דודתך כמו כן למיכתב מצורפת כתובת המגורים וכסף לדרך" זה מיכתב מוזר חשבתי אומנם אמא פעם הזכירה לי איזה שהיא אחות קטנה אך תמיד חשבתי שהיא מתה ממיזמן מרוב שהייתי עסוק במחשבות לא שמתי לב וניתקתי בנערה שלפי מבט מהיר היבחנתי שלמרות גובהה הנמוך היא קטנה ממני בערך בשנתיים "אי תיסתכל לאן אתה הולך"היא כעסה הרמתי את הסלסלה שהיא הפילה בטעות אך לפני שהספרתי להתרומם היא כבר חטפה אותה והלכה, לאחר שהלכתי קלטתי עובדה שמפתיע אותי שלא שמתי לב לזה מקודם זאת הנערה  שתיפסה על עץ בשביל לעזור לחתול שניתקע שם אני מתחיל לחשוב שהיא באמת נהנת לטפס על עצים וליקפוץ על חומות (ולמסקנה הלא מפתיע במיוחד הזאת שמתי לב בגלל לבושה שלא היה שימלה מתנפחת אלה חצאית פשוטה ולפי מבטה היא לא הייתה מהעניות למרות שזה גם יכול להיות) אוקי למה אני חושב על  הנערה הזאת יש לי דברים חשובים יותר לחשוב אליהם בתור התחלה מה אני עושה אם המיכתב הכתובת שלו היא לא רחוקה כל כך שעה הליכה אבל אני חושב שלפני שאני מספר להורי אני צריך לבדוק שלא מדובר בבדיחה אני ישיב למיכתב ואבוא אלהם בשבת.

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > שירה ספרות ופרוזה > ממלכה במבחן > המיכתב והנערה!!!!!1
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר