בית פורומים ספרים וסופרים

יום היוצר התורני ר"ח סיוון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/6/2019 18:39 לינק ישיר 
יום היוצר התורני ר"ח סיוון


יום שלישי, ראש חודש סיון תשע"ט, יום הנקבע ל'יום היוצר התורני'. יום זה יהווה יום של הזדמנויות ומחוות ליוצרים תורניים, ולעוסקים במלאכת הקודש של ההדרת ספרי קודש והוצאתם לאור, על שלל תחומיהם.

לא בכדי נבחר התאריך ראש חודש סיון לציין את 'יום היוצר התורני', שכן ביום זה הגיעו בני ישראל למדבר סיני כאיש אחד בלב אחד לקבלת התורה, זהו יום שמתאפיין באחדות שלמה למען קבלת התורה, ולכן, סמלי הדבר שיום זה ייקבע לציין את 'יום היוצר התורני', כאיש אחד – כאשר יינתנו הטבות והזדמנויות עבור קידום עולם הספר התורני.

יום זה הוא יום של הזדמנויות עבור היוצרים התורניים, העוסקים בעריכה תורנית והוצאה לאור, וחברות מובילות בענף ההוצאה לאור של ספרות תורנית, וכן חברות הפצה, צפויות להעניק ביום זה תשורות נאות ולערוך הגרלות על חבילות שי יקרות ערוך, כמחווה ליוצרים התורניים.

מכון 'נקודה' היוזם את 'יום היוצר התורני' כאות הוקרה לעורכים התורניים והעוסקים במלאכת הקודש, יערוך הגרלה על חבילת שירות כוללת בשווי של 18,000 ₪ למימוש עד שנתיים מיום הזכייה, הזוכה המאושר יזכה למעטפת שירות כוללת של הפקת ספרו, החל משלבי העריכה הראשונים ועד אחרי ההדפסה – לבחירתו. בנוסף, יוגרלו ערכות ספרים בשווי מאות ש"ח, מתנת מכוני ההוצאה לאור ורשתות ההפצה המובילים.

ההשתתפות בהגרלה אינה כרוכה בתשלום, וכל יוצר תורני זכאי להשתתף בה

הגרלת הענק תתקיים ב'יום היוצר התורני' באירוע הוקרה והעשרה ליוצרים תורניים, שיתקיים באודיטוריום 'משואות' ברחוב ירושלים בבני ברק. באירוע צפויים להשתתף מאות עורכים תורניים, וכן העוסקים במלאכת ההוצאה לאור של הספרות התורנית על שלל תחומיה (נציין כי אין חובה להשתתף באירוע, וניתן להשתתף בהגרלה ללא השתתפות באירוע).

הכניסה לאירוע חופשית. במהלך האירוע שייפתח בשעה 19:30 יופיעו בפני המשתתפים אנשי מקצוע ממכוני הוצאה לאור עולמיים, וכן אנשי השיווק של רשתות ההפצה המובילות, שיעניקו לעורכים כלים מקצועיים ומעשיים בעריכה והוצאה לאור, בפאנלים מרתקים ומעשירים.

דברי הערכה והשקפה לעורכים התורניים יושמעו על ידי רבנים חשובים שליט"א שיכבדו את המעמד בהשתתפותם. כמו כן יישאו דברים מחברי ספרים רבי מכר בענף הספרות התורנית, ויחלקו מניסיונם הרב עם המשתתפים.נשלח מהאנדרואיד שליתוקן על ידי כ8 ב- 04/06/2019 16:38:50
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/6/2019 22:07 לינק ישיר 

מה היה שם? דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > שירה ספרות ופרוזה > ספרים וסופרים > יום היוצר התורני ר"ח סיוון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר