בית פורומים בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת

מר טלוויזיה יחתום לעוד שנה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/6/2004 23:01 לינק ישיר 
מר טלוויזיה יחתום לעוד שנה

בגיל 72, כשהחוזה עם רשות השידור יפוג בקרוב ולאחר שתפקידו הוצע לדני קושמרו, חיים יבין בכל זאת צפוי להמשיך בתפקיד מגיש "מבט"


בועז גריילסמר
23/6/2004 8:20

מר טלוויזיה ממשיך הלאה: מגיש "מבט", חיים יבין, צפוי לחתום על חוזה לשנה נוספת בערוץ 1 כמגיש המהדורה המרכזית של הערוץ. כך מעריכים גורמים בהנהלת רשות השידור.

חוזהו הנוכחי של יבין, בן 72, מסתיים באוגוסט. הוא מגיש את מהדורת "מבט" מאז הקמתו של ערוץ 1 ב-1968. בשנות ה-90' עזב לערוץ 2 והוחלף עלידי גאולה אבן. כעבור שנה החזיר אותו לתפקיד מנכ"ל הרשות דאז, אורי פורת, והדיח את אבן.

באוגוסט האחרון הוארך חוזהו הקודם של יבין בשנה, אולם הוחלט לקצץ בשכרו. בעוד שבשנים האחרונות הוא הרוויח 80 אלף שקל בחודש, בחוזה החדש קוצץ שכרו ל-70 אלף שקל. בעקבות הקיצוץ הגיע יבין להסכמה עם הנהלת הערוץ כי יגיש את המהדורה רק ארבע פעמים בשבוע.

במהלך השנה שקלו יבין והנהלת הרשות, בנפרד, את האפשרות לסיים את ההתקשרות בתום החוזה הנוכחי. גורמים בהנהלה אף פנו למגיש חדשות סוף-השבוע של ערוץ 2, דני קושמרו, והציעו לו להחליף את יבין בהגשת "מבט". גם יבין עצמו סיפר למקורביו כי אין בכוונתו להאריך את חוזהו, בשל תסכול מהתנהלות הרשות ומעזיבתם של שורה ארוכה של עיתונאים בכירים. לאחרונה התברר להנהלה כי הסיכויים למציאת מחליף אטרקטיבי ליבין קלושים והתקבלה החלטה עקרונית להמשיך איתו את ההתקשרות.

יבין עצמו אמר בתחילת החודש בראיון לתוכנית הבוקר של ערוץ 10 עם אברי גלעד ולינוי בר-גפן, כי "העניינים ייחתכו במהלך החודש הקרוב...השאלה אישית כי זה ביני לבין עצמי, ואני צריך לעשות חשבון לאן פנינו". מרשות-השידור נמסר בתגובה: "החוזה של חיים יבין פג באוגוסט 2004. הרשות מעוניינת להמשיך את העסקתו. התנאים לחידוש העסקתו יסוכמו בבוא העת". יבין מסר בתגובה: "עד סוף החודש אפגש עם בראל ונחליט".

מתוך NRGדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/6/2004 00:35 לינק ישיר 

מצורף קובץ

.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת > מר טלוויזיה יחתום לעוד שנה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר