בית פורומים בחדרי חרדים

מהפכה ברדיו קול-חי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/8/2004 12:19 לינק ישיר 
מהפכה ברדיו קול-חי

מהפכה ברדיו קול-חי - ביומים האחרונים נכנס מנכ"ל חדש לרדיו קול חי אחד בשם אבי צור ולפי השמועה הוא מבצע שם סלקציה המונית, האם מישהו יוכל לעדכן את חברי הפורום מה מתרחש שם?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/8/2004 17:57 לינק ישיר 

דעררדער,

ואתה עוד מוכר לנו תותים שאתה לא מתוך קול חי.

כמו שבנקודה הזו אתה משקר במצח נחושה (בדוק) כך בשאר הדברים, אפילו לא משקר אבל מדבר שטויות.

צא לרחוב אדוני, פתח את האוזניים ותקשיב מה אנשים חושבים על הקיוסק שאתה עובד בו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/8/2004 03:27 לינק ישיר 

כבר אמרנו בעניין זה שבימים אלו שוקדים ב"קול חי" על פרוייקט של חדשות עצמאיות בגלל חוסר שביעות הרצון שלהם בעניין זה למרות שמדובר בהוצאות ענק של קריינים וכתבים במשכורות מלאות ושמנות ועוד קשר עם מאות דווחים

תוכן התוכניות מותאם לגיל המאזינים א"T להתכחש לתוכן הירוד של תוכניות הצהריים של טוקר וברמן כי זה קהל היעד שלהם נוער ואף צעירים מגיל זה אבל ישנן בהחלט תוכניות טובות ואיכותיות

במיוחד בשעות הערב והלפנ"צ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/8/2004 03:03 לינק ישיר 

מומלץ מאד למנהלי התחנה הנכבדה הזו, לעיין במדורו הנפלא של גרינבויים - סוף ציטוט, ב'בקהילה'.

לאחר ההצהרה על העונג הצרוף שיש לירושלמים שזוכים לשמוע "קול חי", הוא מיצר ובצדק, על כך שידו של המפיק באולפן, לא מספיק זריזה בהורדת השלטר באמצע ה"מנגינות" המושמעות בחדשות המיובאות מ"ערוץ 10". וד"ל.

לדעתי, הוא ביטא כאן דעת רבים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 23:13 לינק ישיר 

אל תשוו את קול חי לגלגל"צ, או, רשתות אחרות,זכרו, שבעולם החרד,י המושג "תקשורת", מאוד חדש ,ולכן לוקח המון זמן ליצור מקצוענות,באותה מידה ,לא ניתן להשוות את משרדי הפרסום החרדיים ,לחילוניים, ההבדלים הם שמים וארץ, וכמובן גם העיתונות החרדית, לכללית, לא ניתן להשוות,אולי, עוד כמה שנים בעז"ה ,הניסיון והזמ,ן ינצחו ואכן יהיו לנו כלי תקשורת ופרסום ,ברמה שנוכל להתגאות בהם יותר,אך בנתיים ,קול חי, מתאימה כמו כפפה ליד, למאזיניה החרדים ,שלא אמורים להשוות בינה לגלגל"צ, שכן גלגל"צ משמיעה שירת נשים אסורה, ושירים אחרים עם מילים, שאוזן חרדית לא רגילה להם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 22:07 לינק ישיר 

קעכער

מה שלי נראה מוזר זה שאתה והרבה כמוך כאן בפורום מכירים ושומעים כל הגיג שנשמע ברדיו קול חי
אבל כולכם יודעים לרדת על טוקר גוקר וקוקר
אם זה כזה תת רמה (וזה אכן) אז היית עושה מה שאני עושה ולא מכוון את הסקלה על קול חי
אבל אתם יודעים להקשיב ואז להתלונן (עובדה שכולכם מצויים בפרטים הכי קטנים בכל תוכנית ותוכנית)

אז הפיתרון הפשוט הוא כשרוצים לשמוע מוזיקה טובה (גלגל"צ) שים דיסק טוב בקומפאקט....

תוקן על ידי - אלטון - 19/08/2004 22:13:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 21:51 לינק ישיר 

שינוי????

מהפך??????

התרמות כרגיל!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 17:47 לינק ישיר 

דעררעדער ולחברו "הקרוב" ידיעה .כתבתם והסברתם (לשיטתכם)על הכל סביב סביב משום מה אתם לא מתיחסים למה שכתבתי לעיל (דף 2)שזה לא רדיו לחרדים וזאת משום שיש שם תוכניות לדתיים לייט ומטה כדוגמת טוקר וברמן שהעיקר "להסעיר את הבנות"

מי יודע? אולי במשך הזמן בקצב הזה תקום פסיכולוגית דוגמת וורדה ז'קונט רזיאל בטעם " חרדי" [או שיש כבר כבר את רבקה פאלוך], ומתי יגיש לנו טוקר החסידי את הזמרת החסידית הראשונה?

ימים יגידו ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 14:53 לינק ישיר 

מעניין ראשית שלבעל הקול המעצבן הזה יש רייטינג חייתי בתוכניות המטופשות שלו כהגדרתכם כאן
נמאס כבר אולי לשוב ולשמוע שוב ושוב שוב ושוב את אותו קול
ועל זה בוודאי גם היושבים על כס ההנהגה דשם שמו אל ליבם כבר מזמן
את המעשה שלכאורה אומר כי אני מתוך אותה מערכת של קול חי אני מקבל כאותו אחד המטיל רפש במי שלא מצליח להתמודד מולו
מותר לי לחשוב אחרת ממך גם אם אני לא קשור למערכת קול חי
וזה שאינך מסוגל להבין שיש מי שכן אוהב את מה שקורה שם זבש"ך

מתוקשר כמו בכל מקום בו ישנו מאנדהוא על הקטדרה השררה בידיו והוא מנהל את הכל כרצונו
דוד10 נכון שכבר הואכלת כאן הרבה צער ומפח נפש בידיי כמה מטופשים אבל זה לא מכליל את כל היושבים כאן
מתוקשר בא להאיר ולא להעיר רצה להחליף איתך מילה ולא לטעון להתווכח או לצעוק ואפשר לשמוע למישהו גם אם הוא לא בדרגת מנהל וגם אם אתה באמת באמת עסוק עייף מטורח היום וכעוס על כאלו שמדברים בזלזול על רבנים ולא מבינים מדוע אתה קורא להם פרחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 14:34 לינק ישיר 

לצערי הרב רדיו קול חי משעם מאוד אין מה לשמוע שם למי באמת מיועד רדיו זה? הפטפטת שם ברמה נמוכה שדרן רדיו צריך לדעת לא רק מתי לדבר אלא בעיקר מתי לשתוק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 14:00 לינק ישיר 

תצחקו על יואב דיליאון, שיש לו קול מעצבן, האדם הזה גם "בעל תפילה" וזמר בשמחות, בפרסומת מדי חצי שעה מפרסמים אותו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 13:09 לינק ישיר 

המצב_חצב,

אהבתי....

גם אותי הקול שלו מעצבן... אני ישר סוגר את הרדיו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 12:54 לינק ישיר 

תודה דוד, היטבת להתנסח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 12:48 לינק ישיר 

מתוקשר,

אם הניסוחים שלי לא מתאימים לך, אתה פשוט יכול לארוז את עצמך וללכת. אני לא מכריח איש לבלות כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 12:40 לינק ישיר 

על דבר אחד אני מוכן להסכים איתך,לימוד תורה עדיף על האזנה לכל רדיו,שמיעת שיעורים בקלטות, אף היא עדיפה על פני כל רדיו,אולם,מי שאינו יכול לעמוד בכך, ומרגיש שהוא חייב גם לשמוע רדיו,עדיף שישמע לקול חי, מאשר לתחנות שמדברות גסויות ,שאוזנינו לא מסוגלת לשמוע,רדיו קול חי אינו במסווה של רדיו קודש, כי אין "חיה" כזו שנקראת רדיו קודש ,זוהי המצאה בת זמנינו,הרדיו לא אמור לבוא במקום תורה ,ודברי קודש,הרדיו נועד רק לאלו שצורכים תקשורת ,ומעדיפים לשמוע אנשים כמותם עם נושאים ומוסיקה שנוגעים להם,קשה בכל תכנית לרצות את כלל המאזינים, לכן הברירה בידי המאזין ,ותמיד הוא יכול לבחור ולכבות את מקלט הרדיו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 12:40 לינק ישיר 

הכל בסדר ומצוין.

דבר אחד מצחיק אותי ואני מאמין שאת כולם.

י ו א ב ד י ל א ו ן י ק ר י י ן ח-ד-ש-ו-ת!!!

הצחקתם אותי בטירוף.

עדיין לא מבינים שם ברדיו שהקול שלו פשוט מעצבן.

חברים,

זה לא רדיו זה קיוסק.

תפנימו. (דעררדער...)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מהפכה ברדיו קול-חי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.