בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

הגיגים ובקשות של גולש מתנדב...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/2/2007 15:54 לינק ישיר 
הגיגים ובקשות של גולש מתנדב...

זה זמן רב שאני גולש פה בפורום, בעצם מיום הקמתו, בערב פסח, ליל בדיקת חמץ, או אז קיבלתי טלפון מהקו של מרנן, אשר משיקולים שונים והמרכזי שבהם הוא הרמה ששררה בפורום הקודם, הוחלט על פתיחת פורום למתנדבים המעורים בחיי מד"א-הצלה באלעד.

עם הזמן, הפורום תפס תאוצה ונהפך לאחד הפעילים והבולטים בפורומים החרדים, כאשר החלו כל הידיעות על המקרים הרפואיים, העשרות רפואיות שניסה בזמנו להריץ צורם ידידנו, ושאר נייעס ופוליטיקה של המתנדבים להידחק הצידה, כשבמקביל הכותרות הראשיות [ והמענינות בדרך כלל ] היו הפוליטיקות והסיפורים שמאחורי הקלעים, אותם הביא פעם אחר פעם בהתפעלות מעוררת כבוד, ידידינו מרנן_ורבנן על כל צוותו, צלמיו, עורכיו ומבקריו.

בהמשך הדרך, גם השם הרשמי של הפורום שונה והפך להיות "בחדרי חרדים אלעד", ממש אחות מקבילה לפורום הידוע "בחדרי חרדים". גולשים רבים שאינם נמנים על העיר אלעד וסביבותיה, נכנסו לפורום, לעיתים אף הגיבו ובעיקר, העיתונאים שבהם, השתמשו בחומר הרב שנחשף פה, בכדי לדווח על הנעשה, לעיתים להקים קול צעקה על עוולה זו או אחרת ובמקרים מיוחדים אף להעלותה למעלה, לכנסת, לדיוני עיריות וועדות למיניהם, כל זאת לרווחת התושבים בעיר. [ כן! התושבים גם נהנים לקרוא על דברים חיוביים על העיר שלהם בעיתון ולא רק על מעשי וונדליזם או שחיתויות...תשאלו את אלון או יניב !]

ואז קרה מה שקרה בארגון הצלה, מבלי להרחיב את שכבר ידוע ומפורסם לכול [ גם בעניין זה לדעתי אפשר לפתוח אשכול מכובד, בו יכתוב כל אחד את דעתו על העניין, מבלי לפגוע ולהעליב בבוטות את האחר ], נעשה מה שנעשה ומאז הפורום החל להידרדר למטה...הודעות מכוערות, השמצות אישיות נגד שתי הצדדים, שקרים והוצאת שם רע אחד על השני, הכול כביכול בשם הצדק, האמת, חופש הביטוי, זכות הציבור לדעת והשד יודע עוד מה...למתנדבי הצלה נוצר שם רע באשר הם, בין בארגון א' ובין בארגון ב' ובין סתם מתנדבי מד"א שלא מעורבים בעניין כלל, וכן לפורום עצמו יצא שם של "עוד אחד"...משעמם, תינוקי, וגרוע מכך...

כתוצאה מכך, גולשים רבים החלו להדיר את רגליהם מהפורום, ההתייחסות של הגושלים הוותיקים השתנתה אף היא, וגם של המנהלים, שנמאס להם כל היום לצנזר או למחוק הודעות נגד מתנדב פלוני, לקבל איום על מתנדב אלמוני, הודעות שטנה כנגד מתנדב שלישי וכו' וכו'.  אגב, כאן המקום להזכיר, שכל ה"תפקיד" הזה שנקרא "מנהל הפורום /מנהלי משנה, הינו בהתנדבות מוחלטת, מתוך חיבה לדבר ואכפתיות לנושאים מסויימים שדרך הפורום ניתן להעלותם לסדר היום הציבורי של כל מיני מקבלי החלטות.

הגדיל לעשות אחד מפותחי האשכולות האחרונים, שפתח בידיעה על "פשלה" של נהג מד"א, בכוונה או שלא, עד שהאשכול נגרר שוב לויכוח איזה מתנדבים נלכדו באמבולנס ואיזה ארגון חילץ אותם, למי יש רובה גדול שיודע לעשות פי'יו ולמה שופכים את הדם שמתנדבים אחרים אוספים...

כתבתי את כל הנאמר להבהיר כמה דברים מנקודת מבטי:
1- כל תגובה בפורום בשם ארגון "איחוד הצלה" באלעד, הינה על דעת הכותב בלבד, ללא קשר להתנדבותו הפעילה והברוכה בארגון הצלה או במד"א. נכון הדבר גם לגבי מד"א, וגם לגבי ארגון "הצלה ישראל", למרות שאינני מתיימר לדבר בשמם, מן הסתם במד"א יסכימו לפסקה הזאת ובהצלה ישראל קיבלתי אישור לכך, מר' יעקב גולדהבר שנושא באחריות ניהולית.

2- מי שבכל זאת רוצה לתקוף מתנדב על מעשה זה או אחר, שיעשה את זה בתנאי הפורום המקובלים [ניתן לעיין בהם תמיד, בכדי לא לשכוח..] ומבלי לערב את נושא הארגונים ומה שגרם לכך.  אין הדבר מוסיף כבוד או מרבה בקידוש שם שמים לאף אחד מהצדדים.

3- דיווחים מעניינים תמיד היו ויהיו רצויים ותמיד מושכים את העין והלב, לכן לכל המדווחים על סיפורים או מקרים שקרו להם [לא כהצלה ולא כמד"א אלא סתם כתושבים שקרו להם דברים מעניינים בחיים ] נא המשיכו בזה, ציבור הגולשים ישמח לחזור למתכונת הנורמלית ולרמה המכובדת שנשמרה פה ברוב השנה האחרונה.

בתקווה שהדברים יפלו על אוזנים קשובות, למען כולנו.דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-19/2/2007 17:09 לינק ישיר 

מזדהה.

אני נגד מחיקות, אבל הפעם טוב עשו שמחקו וטוב ייעשה אם ימשיכו למחוק!דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-19/2/2007 16:59 לינק ישיר 


סדר בבלגן
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > הגיגים ובקשות של גולש מתנדב...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר