בית פורומים בחדרי חרדים

סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/5/2007 16:43 לינק ישיר 
סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא

מפעל 'סחוט טרי' ייצר עד לא מכבר מיצים בטעמים שונים, תחת ההכשר של הרב אפרתי והרבנות קרית גת.
הבוקר במקרה התברר לראש מדור כשרות בצה"ל שהכשרות הוסרה מהמפעל עוד בתחילת החודש. כאשר יש חשש לזיוף כשרות, ולבעיות עורלה וטבל חמורות.
מיד יצאה הוראה להסיר את המשקאות ממדפי המכירה מכל  השק"מים ודוכני המכירה בצה"ל.
היום בשעה 13:17 דק' יצאה מייל צה"לי עם הנחיה ברוח זו.

בשעה 14:01 הודיעה חברת 'סחוט טרי'  לצה"ל כי קבלה הכשר מבד"צ מחזיקי הדת בעלזא והרבנות קרית גת.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2007 22:06 לינק ישיר 

אףאוזןגרון, מלבד כל הנ"ל, ומלבד שאם תדקדק בדבריך תמצא כי הם מופרכים ועומדים, כיצד בתקופת הבדיקה לא עלו בועדת הכשרות על זה שהמפעל ממשיך לשווק מוצרים עם חותמת הכשר כשבעצם אין הכשר?
על מי אנחנו אמורים לסמוך בדיוק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2007 22:03 לינק ישיר 

חלילה.
כל זמן שבית הדין המיוחד לענייני כשרות לא נתן לכך אישור אין שום אפשרות להכשיר את מה שהיה בתקופת הבדיקה הזאת.
וחוזר חלילה, של מי התור עכשיו לשאול את מה שענו והוכיחו כאן בערך שבעים פעם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2007 21:54 לינק ישיר 

היו מגעים או לא היו, עצם העובדה שהם לא הנפיקו מסמך שמאשר שגם המוצרים שבתקופה בה לא היתה תעודה הנם כשרים ואין צורך להורידם מהמדפים, מוכיח שעד לאותו הרגע לא היתה השגחה במקום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2007 21:41 לינק ישיר 

מישהו כתב כאן שהוא לא מאמין להרב לנדא?
יש כאן בפורום בעלי אינטרסים (שקופים) שלהם לא מאמינים.
הרב לנדא עשה את שלו ומבחינת צה"ל זו היתה תמונת המצב כל זמן שלא הונפקה תעודה ועובדה שאחרי שהוא הוציא את החוזר, המפעל יצר איתו קשר והעביר לו העתק מהתעודת כשרות.
מישהו שאל אותך כאן שאלה האם אתה מאמין שאם לא היה למפעל קשר עם נותני הכשרות הוא היה מצליח לסגור איתם הסכם בזמן כל כך קצר?
ואתה עדיין מתחמק!
מישהו הביא לכאן מסמכים שבעלזא נותנים כשרות למפעל תחת הבעלים הקודמים כבר כמה שנים, ועכשיו הם לא רצו לתת כשרות עד שהמפעל יעבור מחדש את כל הבדיקות.
ואתה עדיין מתחמק!
אתה באמת חושב שבצורה כזאת של דיון עם ראש בקיר, יש עדיין טעם לנסות לענות משהו לך או לאחותך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2007 21:39 לינק ישיר 

זליג
אתה לא תקבע להם למי להאמין ולמי לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2007 21:30 לינק ישיר 

ושאלת השאלות
למה אתם מאמינים לכל בעלי האינטרסים (בעלז, מפעל) ולא לרב לנדא שהוא היחידי שפועל בענין לשם שמים ולא לשם כסף?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2007 21:29 לינק ישיר 

התירוצים של נומד (בסיוע שולחיו הבעלזים שיודעים להגיב כאן רק באמצעותו ובאמצעות  הניקים שלהם ולא ישירות) מצחיקים את התוכי של דוד 10 עד כדי סכנת חנק.

למה לעזזאל, ביום ה 15/5/2077 בשעה 13:00 לא ידעו (המפעל והמשווק) לומר לרב לנדא  שבעוד 43 דקות תהיה להם תעודת כשרות, ושימתין מעט לפני שהוא מוציא את ההוראה ?

תחשבו על זה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2007 21:28 לינק ישיר 

חסיד

כפי שאתה יכול לראות בעצמך בעמוד 3 של האשכול, עד לחידוש ההכשר עם תעודה, בכל אותה תקופה אין הכשר כלל וכלל למפעל, ולא רק התעודה חסרה, אם זה היה רק ענין של תעודה, לא היה צורך להסיר את המוצרים בתאריכים שלא היתה תעודה, נותני הכשרות היו יכולים להוציא מסמך המבהיר את הענין, ולהסביר שגם המוצרים בתקופה שלא היתה תעודה הם בהשגחתם, אז במקום להמציא תירוצים מצוצים מהאצבע, מוטב תתמקד בעובדות ותפנים אותם.

בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 12:44 לינק ישיר 

רק עכשיו ראיתי את התעודות שנומד הביא, למה לא אמרתם שמדובר בוייצמן שירי, עכשיו כשברק עושה קאמבק מישהו יעיז להתחיל עם ויצמן שירי ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 12:27 לינק ישיר 

בושה איך אנשים אין להם טיפת דרך למנהל המקום הזה ומדברים אליו בשפה גסה ופוגענית, אני במקומו לא הייתי מתייחס בסלחנות למי שבא אלי הביתה ומדבר אלי ככה אלא הייתי חוסם את כל המשמיצים והיורדים עליו בצורה אישית.  ולא יודעים להתווכח ענינית ולנהל ויכוח מתורבת. בפרט שרוב הדוברים משקרים במצח נחושה.

ולגופו של ענין

לי כל ההכשר של בעלז ומחזיקי הדאס או יענצץ מעניין כשלג דאשתקד, אני בכלל שייך קהילת קרעכצען המקורית כידוע ליודעי חן.

סיפורי נומד  nomad13 שהיה דיון ודנו ככה או דנו אחרת אינם רלוונטים. ואף יכול להיות שזה אמת ובאותו מידה יכול להיות שזה לא אמת. העובדות מתוך ההמסמכים שאני הבאתי הן ברורות.

ואלו הן: מפעל הצליח לארגן הכשר תוך פחות משעה של ההכשר המהודר והמובחר של קהל בעלז מחזיקי הדת, דבר שלא עשה לפני כן ולא הציג כשניסו ברבנות לברר איתו מה קורה עם תעודת ההכשר שלו. הוא לא סיפר על ישיבות בית דין שהיה בענינו במרומי הר ציון וירושלים, -נו טוב בטח הסתירו ממנו חברי הבידצ על הישיבה הסודית שמתקיימת בענינו, הרי הם מאוד יסודים שם בבעלז-. עד כדי כך שהצבא גמר אומר להסיר את המוצרים שלו מהמדף והמשווק אף התחייב למשוך את המוצרים בחזרה. בחוזר הצבאי הראשון כתוב שחור על גבי לבן שלמפעל אין שום הכשר כלל מאף גורם. ובחוזר הבא כתוב מודגש שבאותו י ו ם הוא הצליח להשיג בקלי קלות את ההכשר של מחזיקי הדת. והרב הצבאי הרב לנדא שליט"א מחדד ואומר כי תוקף ההכשר הוא רק מאותו יום שהחוזר יצא. ומאחותי שעובדת בצבא כבר שנתיים -נשאר לה עוד שנה לפי החוזה- אני יודע שהרב לנדא הזה אינו חסיד ויז'ניץ ולא איש העדה החרדית הבא לנגח את הכשר של בעלז ואין לו שום אינטרס כאן, אלא הוא איש מקצוע בתחומו ורב צבאי, וככזה הוא לא כותב בחוזר השני והשלישי שהוא מצטער על כך שהוא הטעה מישהו והעליל עליו שאין להם הכשר מסיבות טכניות אלא הוא כותב שהמפעל בעקבות השערוריה שהצבא הקים הצליח לקבל הכשר באותו יום.

ממולץ למי שיודע לקרוא וגם להבין שיעיין שוב במסמכים שהבאתי.

בושה להם לחסידי בעלז שאין להם אף נציג היודע לענות לענין. לספר את האמת. שהם והכשר לא הולכים יחד, לבעלז יש קפיידעס יפים ויש להם אנשים צדיקים חסידים תמימים ויושבים, אבל הכשר שלהם לא שווה אגורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 11:29 לינק ישיר 

לונגען כתב
אני הבאתי עובדות:

א. הרבנות הצאית הורידה מוצר מהמדפים לאחר שהתברר שאינו עומד תחת השגחה.
אינו עומד בהשגחה של הרבנות השאר לא מעיינת את הצבא.
ב. בפרק זמן של פחות משעה הוצג בפני הרבנות הצבאית הכשר מטעם בד"צ מחזיקי הדת בעלזא, שתוקפו מהשעה האחרונה.
הוצג מטעם המפעל תעודה מבעלז, ולא בעל המפעל פנה לבעלז ותך 40 דקות קיבל תעודה, כמו שנכתב בין השורות והכותרות.
כפי שהוגדר ע"י נומד התהליך בבעלז לקח הרבה יותר זמן מ40 דקות.

כל השאר זה לשיפוט הקהל.
כשאין מה לענות שולחים את השואלים לקרוא את האשכול מתחילתו ועד סופו בתקוה שיתבלבל.

תוקן על ידי בחדרי חרדים ב- 18/05/2007 13:08:11

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 11:04 לינק ישיר 

דמוקרטיה
אני חושב שמה שאתה עושה עכשיו זה דבר לא נכון, לונגען הביא עובדות ומישהו אחר גיבה את זה בצילום של מסמכים, ומה שאתה עושה עכשיו יחד עם שאר חבריך שככל הנראה נמנים על חסידות בעלז זה התחמקות, אבל תעשה לי טובה וגם תגיד לכל החברים שלך שיושבים במערכת של עיתון "המחנה החרדי" שגם כשיש כאן תגובות נגד ההכשר של החסידות שלכם לא צריכים לתקוף את העובדות הקיימות.
נכון שזה חורה לכם כמו שלכל אחד אחר זה היה חורה. אבל השיטה שלכם זו לא השיטה.

עכשיו כשאנחנו כבר מדברים על ההכשר הזה, אתה יכול לכתוב כאן עם יד על הלב עד כמה זה נכון שגם בחסידות בעלז לא כולם סומכים על ההכשר הזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 10:06 לינק ישיר 

דמוקרטיה,

העובדות שהבאתי אולי הם קשות, אך לא משמיצות. השמצה זה תיאור של דבר
באופן שלילי שמתברר כאינו נכון.

אני הבאתי עובדות:

א. הרבנות הצאית הורידה מוצר מהמדפים לאחר שהתברר שאינו עומד תחת השגחה.
ב. בפרק זמן של פחות משעה הוצג בפני הרבנות הצבאית הכשר מטעם בד"צ מחזיקי הדת בעלזא, שתוקפו מהשעה האחרונה.

כל השאר זה לשיפוט הקהל.

כפי שציין דוד, הפורום איננו עיתון וגם אני לא בקשתי לעשות עבודה עיתונאית. הפורום נועד בין היתר כדי לברר דברים על ידי ובאמצעות הכותבים בו. לאחר שהבאתי את העובדות הידועות לי,( שאגב, עד כה לא הוכחשו.)הוסיפו הכותבים כהנה וכהנה.

אז בוא ונמשיך להתווכח, להביא פרטים ולחקור את האמת, מבלי לפגוע איש ברעהו ובלי להשמיץ ניק זה או אחר.

אגב, ייתכן שטעה הרב לנדאו רמ"ד כשרות ברבנות הצבאית, או ייתכן שבעל המפעל הטעה ואולי כשרות בעלזא היא הטובה ביותר הקיימת במזה"ת.

אך את כל זאת צריכים החברים היקרים שמעוניינים בכך להוכיח.

הטענה שאני או אחרים שכתבו כאן יש להם אינטרס כנגד כשרות בעלזא, איננה רלוונטית שלא לומר איננה נכונה (לפחות לגבי). מה זה משנה האם הכותב אינו אוהב את בעלזא?, מה שמשנה אלו העובדות, האם הם נכונות אם לאו. למי איכפת מה האינטרס של מביא הידיעה? מה שמשנה הוא האם הידיעה נכונה אם לאו.

לכן אני מבקש וזו הפעם האחרונה, להצמד לעובדות ולהוכחות ולחדול מהתקפות אישיות וטענות שלא ממין העניין.

תוקן על ידי לונגען ב- 18/05/2007 10:11:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 10:00 לינק ישיר 

חבל שבשביל למשוך אנשים לאשכול

דורכים על אנשים אחרים בדרך,

האם המטרה מקדשת את כל האמצעים ???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2007 09:53 לינק ישיר 

אז אפשר לסמוך על ההכשר הזה או לא..?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.