בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

מחלקה חסרת חינוך

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/6/2007 16:16 לינק ישיר 
מחלקה חסרת חינוך

  • "תכבד העבודה על עובדי המחלקה ואל ישעו בדברי שקר", גורסים בסביבתו של ראש המועצה
  • זעקתם של עובדי ועובדות מחלקת חינוך, עלתה ובאה היום עד לשערי משרדו של ראש המועצה. העובדים התפרצו, וראש המועצה נענה בפרץ של זעם שכמותו לא זוכרים "זקנות המזכירות" בלשכה.
  • סיפורם של נקמנים חסרי חינוך.

 

"הפתרון הזמני", של הצבת מחלקת חינוך "בלוע השלומי", בתוככי מחלקת ביטחון, עבר מן העולם באותה מהירות שבא. הפיתרון אומנם אמור היה לחסוך כ-150,000 ₪ מקופת המועצה (מחיר מציאת פתרון זמני אלטרנטיבי ל"מחלקה השרופה"...), אך הקב"ט ומנהל מחלקת שפ"ע מר שלומי מלכא, הטיל "ווטו של כבוד", לאחר מה שתואר על ידו כהתגרויות חוזרות ונשנות של מנהל המחלקה השרופה, שהותיר את הרושם כי מאמר "ונלחם בנו ועלה מן הארץ" עלול להתקיים גם הכא, בהעברת מחלקת ביטחון מן המתחם לטובתם של השוהים הזמניים.

 

מלכא, איש של "עשייה בכבוד", לא יכל לשאת את החרפה, אף לא במשתמע, ואץ רץ להתלונן בפני הבוס הכל יכול, הלא הוא הגזבר קשה הקליטה.

 

זה מצידו, ידוע ב"אהבת אמנון" בה ניחן, לכל אהבה התלויה בדבר, ובשנאה התלויה בדבר על אחת כמה וכמה, כשדבר "אהבתו" כי רבה, למנהל המחלקה השרופה הוא מן הידועות והמפורסמות, שאינן צריכות ראיה.

 

אמנון, איש מלחמות ידיו לו רב, רקח את מרקחת הנקמה – העברת המחלקה כולה ל"עמדת מבוך", בבית הספר ויז'ניץ. סביבת העבודה אינה הולמת, ועבודת המחלקה תיפגע, למי אכפת כל עוד באופק מסתמנת הנקמה המתוקה, שהוכוונה בכינון ישיר גם (שלא לומר בעיקר), לעברו של מנהל המחלקה לו נועד אחד הכוכים, כאחרון העובדים.

 

התעללות בלתי פוסקת זאת, הביאה את עובדי המחלקה לנקודת שבירה, עד כדי הרהורי כפירה בסמכותו של הגזבר, וניסיון לפנות מעל לראשו לבעל הסמכות העליונה מכל (לכאורה...) הלא הוא, ראש המועצה.

 

וכך, בעוד מנהל המחלקה ישוב בלשכת ראש המועצה בצוותא עם המהנדס ומנהל המנהלת, ניתן האישור המסומסם מתוככי הלשכה, והעובדים, בגיבויו של תומר כהן, מגינם של חלכאים ונדכאים, פרצו למסדרון לשכת ראש המועצה, ובפיהם טענות קשות, כנגד התנהלות הנקמנים הקטנים, מבית פנימה.

 

הרל"שית אבישג, הסתגרה בקיטונה, ראש המועצה ננעל בחדרו, ובמסדרון שישו ושמחו. שיג ושיח רב טרוניות שכזה, לא נשמע במסדרונות המועצה, זה עידן ועידנים.

 

אלא שלטנגו כידוע צריך שניים, ומי שהתנדב לזמן את השותף למחול, היה לא אחר מיו"ר הועד הבלתי נלאה, שהתפרץ לחדרו של ראש המועצה והבהיר לו כי אין הוא יכול להתחמק מלהשיב לעובדים הנזעמים: "אתה חייב לצאת ולספק תשובות", הטיח התומר בעוז.

 

יודע התומר את ריבונו, ומתכונן למרוד בו. ועל אף החשש מהחדרת "גופים זרים" נוספים למשרדו הצר, לא נרתע תומר מלהגן על אחרון העובדים.

 

לראש המועצה מצידו, לא נותרה הברירה אלא להיענות לאתגר ו"לצאת בחוץ"...

 

יצא ראש המועצה ובפיו תשובות מחכימות, מלאות חרפות לעובדים שבסך-הכל ביקשו "לעבוד בכבוד"...

 

"לכו לעבוד מיד, בטלנים", סינן ראש המועצה, והאדים. פנינים נוספים שיצאו מפיו, לא ראויים להיכתב, אף לא על דפי הפורום, לדברי הנוכחים.

 

"ואנו רק ביקשנו לעבוד", השיבו העובדים בינם לבין עצמם ועזבו את המקום במנוסה, כשהם בושים ונכלמים, לא בעצמם, אלא במקום עבודתם...
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > מחלקה חסרת חינוך
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר