בית פורומים בית שמש

תינוק בבית שמש נחנק לאחר שבלע פלומבת מתכת של כשרות בשר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/6/2007 06:58 לינק ישיר 
תינוק בבית שמש נחנק לאחר שבלע פלומבת מתכת של כשרות בשר

כשר אבל מסוכן

תינוק בבית שמש נחנק לאחר שבלע פלומבת מתכת של כשרות בשר. מתנדבי 'הצלה ישראל' הצילו את חייו. היום שוב ניצל תינוק לאחר שנחנק מכמות גדולה של צימוקים


כתב 'בחדרי חרדים'
תאריך: 21/06/2007 1:11:00


תינוק בבית שמש בן שמונה חודשים בלע בטעות את פלומבת הכשרות ממתכת של בשר ונחנק. מתנדבי 'הצלה ישראל' הוזעקו למקום והחלו לבצע בו פעולות בכדי להוציא את הגוף הזר שחדר לגרונו.

הם נדהמו כששלפו מגרונו פלומבת כשרות של בשר אותה בלע. התינוק החל לנשום כרגיל מיד כשהוציאו את הפלומבה. הוא פונה לבית החולים ושוחרר כעבור זמן קצר. בשובם מבית החולים, יצר קשר אבי התינוק עם המתנדבים שהצילו את חייו של בנו והודה להם נרגשות.

המקרה שאירע לפני שבועיים מצטרף למקרה שאירע היום (ד') בבית שמש, כאשר תינוק נקראו מתנדבי 'הצלה ישראל' בבית שמש לטפל בתינוק שאכל כמות צימוקים גדולה מקיבולת פיו והחל להיחנק תוך כדי אכילה.

אימו שהבחינה כי הוא מתקשה בנשימה הזעיקה עזרה והמתנדבים נשלחו למקום על מנת להעניק טיפול רפואי ראשוני עד לבוא צוות הנט"ן. המתנדבים הגיעו במהירות והבחינו כי התינוק מתקשה מאד בנשימה. הם ביצעו בו מיד מספר פעמים פעולות 'היימליך' שפתחו לו את דרכי הנשימה. צוות נט"ן של מד"א פינה את הילד לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא במצב קל-בינוני.


דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/6/2007 22:04 לינק ישיר 

מעניין איזה הכשר זה היה.
כנראה הכשר שהוריו מתנגדים לו, ולכן זה נתקע.
נויירא ואויום.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בית שמש > תינוק בבית שמש נחנק לאחר שבלע פלומבת מתכת של כשרות בשר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר