בית פורומים בחדרי חרדים

אחי - מפלגה חדשה של אפי איתם - מפקד חברים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/2/2008 07:18 לינק ישיר 
אחי - מפלגה חדשה של אפי איתם - מפקד חברים

מה דעתכם ? הם מנסים להריץ מפלגה חדשה על שרידי המפד"ל  - האיחוד הלאומי לכיוון יותר פתוח לדור הצעיר מבחינת נציגים שלא מבוססים על קשרי משפחה והתחשבניות
הרעיון הוא שהמתפקדים  למפלגה יבחרו את הנציגים לועידה שתבחר את הנציגי לכנסת
כשהרישום פתוח לכל מי שמזדהה עימם
הם מאד מעוניינים לשלב חרדים
בבקשה דעותיכם רק בלי השמצות נסו להשאר עיניינים  1. מה הסיכוי 2.האם יש לחרדים טעם להשתלב?

תוקן על ידי - בעלבוס - 01/02/2008 7:30:03 תוקן על ידי - בעלבוס - 01/02/2008 7:31:45

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 08:33 לינק ישיר 

הנה תגובה הולמת של משה פייגלין:

"האם לא עדיף להתפקד לאח"י?" – שאל הקול הצעיר שמעבר לקו.

"יש בידך האפשרות לבחור באחד משני כרטיסי הכניסה" – עניתי לו.

"כרטיס אחד לארמון המלוכה, או כרטיס שני - לבקתת המשרתים... במה תבחר?"

"אבל לא רוצים אתכם בליכוד!" – אמר הקול – "כל הזמן נלחמים בכם שם..."

"כמובן" – עניתי – "בטח קראת קצת על ארמונות מלוכה. בארמון המלוכה יש תככים, ויש מסדרונות אפלים, יש כל מיני קוניוקטורות, בגידות ומאבקי כוח. גורמים שליליים תמיד יבחשו שם – אפילו בארמונו של דוד מלך ישראל זה היה כך, אז מה אתה מצפה מהליכוד? אומנם זה לא נעים – אבל המלחמות הללו מלמדות שיש כאן דבר אמיתי. בבקתת המשרתים יקבלו אותך תמיד בזרועות פתוחות – אבל אם אתה שואף להנהגה – אתה צריך לפלס דרכך בתוך ארמון המלוכה".

"ואולי אח"י תתפתח ותהיה לארמון מלוכה?"

" תגיד לי – על מי אתה עובד?"

" ? "

"לא נמאס לך לרמות את עצמך? תגיד – בכפר מימון היית?"

"בטח שהייתי!"

"יופי – היינו שם ביחד עם עוד 30,000 איש שסיפרו להם שהם עומדים לצאת מבקתת המשרתים, לצאת מהבועה שלהם ולהנהיג, כלומר לצאת מהעבדות הנוחה, לפגוש את המציאות בגוש קטיף ולשנות אותה – זוכר?"

" אהה..."

"שלושה ימים רבצנו בכפר מימון מתענגים סביב מדורת השבט הנפלאה שלנו – חוככים ידיים בהנאה מתעצומות הלב של הציבור שהגיע למקום  - זוכר?"

"בטח זוכר"

"כעבור שלושה ימים התארגנו בטור אין-סופי והתחלנו לצעוד אל עבר המציאות – התחושה היתה שאילו ים סוף היה מולנו הוא היה נבקע  נכון?"

"מה שנכון – נכון..."

"ואז בשער עמדו רב אחד ופוליטיקאי אחד – הרב דיבר והפוליטיקאי עמד על גג של מכונית והם עצרו את כל הטור ואף אחד לא הבין למה עוצרים – זוכר?"

"ואז קרה הבלתי ייאמן – הפוליטיקאי התחיל לכוון את כל הטור לסיבוב פנימי בתוככי כפר מימון – חשבנו שאולי זה איזה תרגיל, אבל מהר מאוד התברר שזה סיבוב לשם הסיבוב! התברר שזה סיבוב שנועד להשאיר אותנו עם ההתעסקות עם עצמנו במקום עם המציאות – זוכר?!"

"אי אי אי..."

"אתה יודע מי היו אותו רב ואותו פוליטיקאי? לא, אל תגיד שמות – זה ממש לא מה שחשוב – מה שחשוב הוא שמדובר בדיוק באותם אנשים שלוקחים אותך עכשיו לעוד סיבוב בכפר מימון, בדיוק באותם אנשים שמדברים על מנהיגות לאומית כביכול – ומכוונים אותך אל בקתת המשרתים במקום אל ארמון המלוכה.

לפנינים נוספות: http://he.manhigut.org/content/blogcategory/58/130

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 08:59 לינק ישיר 

אבהתי צאוד את תגובתך הרשה לי לסכם את דבריך
אם ההתלבטות היא בין אח"י לליכוד - אז הליכוד עדיף?
או שהתכוונת אם ההתלבטות היא בין אגו"י לשאר המפלגות ?
מי היא ארמון המלוכה ומי היא בקתת המשרתים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 09:49 לינק ישיר 

אם רק היה סיכוי לפייגלין...

ולא, אל תביא לי הסברים. כי את העובדה זה לא ישנה: זה לא יהיה, זה לא יקרה.

שיכניס פעם ח"כ? נהדר. שיקח את הליכוד קדימה? מקסים. אבל שישטלת על ההנהגה בישראל? לא טוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 10:33 לינק ישיר 

המפלגה הזאת היא קשקוש. מדובר בשני תאומים סיאמיים יצחק לוי ואפי איתם, שמחפשים עוד כמה כמוהם להקמת מפלגה.

יש להם בהחלט סיכוי להקים מפלגה של שני חברי כנסת. אני מסופק אם זו כוונתם. כל מי שיעשה חשבון אלקטורלי ויספור כמה אנשים בארץ חושבים כמוהם לא יגיע ליותר משני חכי"ם. זה נכון שתושבי ההתנחלויות הם בעלי השפעה רבה בציבור, אבל חשבון פשוט של מס' המתנחלים הדתיים בעלי זכות הצבעה מביא לכל היותר חצי ח"כ. להוסיף את אוהדיהם בירושלים ובשאר הארץ לא יביא הרבה יותר.

הויכוח אם המפלגה הזו תצליח או לא, מזכיר לי את הויכוח, שהיה כאן בפורום (מי יביא לינק) על אודות סיכוייו של מרזל להכנס לכנסת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 10:49 לינק ישיר 

בעלבוס,

זו אינה תגובתי. אלה דברים של משה פייגלין.
אני נמנע מלהביא לכאן את ענייני הציבור הדתי לאומי, אבל כשהם מובאים אני מביא דברים רלוונטיים.
כן, אני בעד פייגלין והפעם, לראשונה, כך נראה לי, אצביע ליכוד.

מאירקה,

כמה עצוב שאתה צודק. זה מה שנאר מהציונות הדתית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 13:22 לינק ישיר 

מאירקה,
למרות שהפריימריס הם כאן לתת מפלגה של תת מפלגה. אני בכל זאת מתקשה לאחרונה למצוא הבדל משמעותי בין דבריך לבין טענותיהם ההגיוניות של כל מתנגדי ה"חובב"ים למיניהם, שגם היו מיעוט שבמיעוט, אך שיחקו אותה כמיינסטרים, ועלתה בידם.

אכן, לא בכל פעם שעושים כלים, הקב"ה יוצק לתוכם שמן.
אבל ברור שבכל פעם שלא עשו כלים, הקב"ה לא יצק לתוכם שמן.
גם כאשר האילוץ חייב, (מט שערי טומאה) הסרבנים והמפוכחים נתנו את הדין, ונותרו מאחור.

יתכן שפייגלין יצליח יתכן שלא. אנו לבטח נצא נשכרים.
נעשה את שלנו, נצבור נקודות זכות בעשיה חיובית שיש לה סיכוי, גם אם קטן ביותר. ננחיל לסובבנו התעסקות בערכים וברוח. וכוחנו המתפקדי יבוא לידי ביטוי בפעמים רבים. משאל המתפקדים, קידוש שם שמים בהעלאת כמות הדורשים היהודים להנהגת המדינה בדרכי היהדות. ועוד ועוד.

אז עזוב את העיסוק בסיכויים, התחל להתעסק במעשים.
אלא אם כן, וזו כנראה העובדה, אתה מתפלל שזה לא יקרה, כאותם הכפריים, שהעדיפו לא לעלות לארץ, ושהמשיח יקח את הקוזקים, מכל מיני סיבות מגושמות וארציות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 13:24 לינק ישיר 

ירא שמים,

אני מכבד את הויכוח הלגיטימי והמכובד הפנים ד"לי.

רק תסביר לי מה אתה רוצה מהחרדים? מה להם ולמפלגה ד"לית זו או אחרת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 13:32 לינק ישיר 

כמה יצביעו ליכוד אם פייגלין יעמוד בראשו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 13:37 לינק ישיר 

אולי תגדיר לנו מיהו חרדי ? או באיזה הכשר הוא צריך להיות ?
ובא נשים את המונח הקדוש "פסקי הלכה " הקשורים לפוליטקה בצד
כי המבחן החרדי איננו בקלפי ? פעם  ב 4 שנים
הוא יומיומי !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 13:40 לינק ישיר 

בעלבוס,

מה כל זה קשור לכאן.

ירא שמים כתב על חרדים מה הם אומרים על זה, אז כתבתי לו דברים פשוטים שאין לויכוח הפנים ד"לי ולמפלגותיהם קשר לחרדים.

שיפתחו מיליון מפלגות, מה הקשר אלינו? אנו נצביע בעז"ה למפלגות החרדיות יהדות התורה או ש"ס איש איש כפי השתייכותו, מה הקשר שלנו למפלגותיהם דעותיהם ושטויותיהם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 14:02 לינק ישיר 

מעניין מה יאמרו על זה בבית"ר ?
מלחמת עולם שם ?
כיצד ש"ס נהיתה חרדית ? וממתי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 14:04 לינק ישיר 

אמתער,
אוי, כמה אפשר להתפלל על צרות מחשבה של ניק אחד בשבוע אחד. ע"כ הליטרא האישית.

ולעצם העניין,
א. הליכוד הוא לדעתך מפלגה ד"לית ?

ב. היכן אני "כתבתי על חרדים מה הם אומרים על זה" ?

ג. אני מקווה שלעולם לא תצליח לגרור אותי לפלגנות הכיתתית הזו, האסורה עלינו בלא תתגודדו.

ד. תתפלא לדעת, אבל לעומד בראשות השלטון בארץ ישראל, ולהרכב המפלגות יש השפעה גם על כיתתיים כמוך. מעניין, אה? (עיין גם ע' האשכולות הרבים כאן על פועלם ומעלליהם. (האחרון שבהם "גבעת זאב" ?).

ה. מזל שהחזו"א לא התייחס כמוך, ובחש בכל המפלגות. אחרת ב"ב היתה נראית היום כמו פ"ת, ת"ו גם היא ברוחניות ובגשמיות.

וכבר אמר בן גוריון, שלמפלגתו מצביעים יותר דתיים מלכל המפלגות יחד. ותתפלא כשתיוכח כמה חרדים כסיווגך, מתפקדים ו\או מצביעים ליכוד. (תתפלא, ועוד איך, כי בערוגות מתכחשות גדלת).

סנשו,
על פן אחד משאלתך תוכל ללמוד מהשאלות לאמתער. בנוסף, כמה יהודים לדעתך יהגרו מאירופה לארץ ישראל, ולא לאמריקה או לשוויץ, אם יהודים כמו יאיר שמיר ובגין יעמדו בראש המאבק להעפלתם? ומה כבר יכול יהיה להפתח ממעללי הפורשים למיניהם. התשובה היום ברורה. אם נעשה את הכלים, אם ירצה השי"ת הוא ימלא אותם למרות כל המהססים והמתנגדים מימין ומשמאל.

בעלבוס,
עזוב, הוא לא יכול לרדת לשרשי שאלתך.
חרדי הוא אמתער, וכל מי שנוהג כמוהו. כל השאר עוד יבינו יום אחד שהם טועים. או יאבדו בטעויותיהם. זו החשיבה של אנשים מסויימים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 14:07 לינק ישיר 

ירא שמים,

סליחה!!!

אכן התבלבלתי בינך לניק הנחמד והנעים "בעלבוס".

סלח נא לי.

הוא כתב:

"הם מאד מעוניינים לשלב חרדים
בבקשה דעותיכם".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 14:11 לינק ישיר 

אמתער הם מתכוונים לחרדים החדשים. אלה שהיו ציונים ועברו למחנה החרדי בתור עונש למדינה על ההתנתקות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/2/2008 14:14 לינק ישיר 

אמתער,

ואולי תוכל להסביר מה פסול מצאת באשכול שלו ?

הוא הרי העלה נושא שמופנה על ידי יוזמיו גם לחרדים מסוגך, שאליהם המפלגה פונה.

מילא תגובה בסגנון : לא, תודה!

אבל התקפה על עצם העלאת הנושא בפורום? מתפלא עליך.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אחי - מפלגה חדשה של אפי איתם - מפקד חברים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.