בית פורומים הליכוד החרדי

ש"סססססססססססססססססססססססססס

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/1/2009 16:43 לינק ישיר 
ש"סססססססססססססססססססססססססס

 

נחיצות ההצבעה

עם בירושלים היה 70%

הצבעה וכוחינו ירד

עכשיו ללא הסברה חרדית יהיה50% הצבעה

ממאוכזבי

 ביתר

 כרמל

פרוש

ליצמן

בעוד ש"ס

היציגה הישגים רבים בתחום החינוך תקשורת שירותי דת ביטחון כלכלה שחשוב להדגישם בהסברה
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/1/2009 19:45 לינק ישיר 

ברור שהאלטרנטיבה הספרדית עדיפה עשרות מונים על האשכנזית, אבל גם הם לא חפים מכל הפוליטקות המכוערות שמאפיינות את ה'עסקונה' החרדית, (עי' ערך אריה דרעי)

האלטרנטיבה האמיתית היחידה היא הליכוד!!דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-13/1/2009 00:22 לינק ישיר 

הצבעה לש"ס היא כמובן אלטרנטיבה איכותית ליהדות המריבה, אבל צריך לזכור שש"ס העמידה בראש סולם העדיפויות שלה, את מתן קצבאות לרבבות ילדי הערבים אויבי המדינה.
וזאת במקום לדאוג בצורה אמיתית ליצירת מקומות תעסוקה לחרדים, ולצד זה להגדיל באופן משמעותי את תקציב עולם התורה.
נכון, הם אכן דאגו במסירות ובדבקות לשמירה על הקיים, אך לו היו מוותרים על דרישתם האבסורדית להגדלת הקיצבאות יכלו לסייע ביותר לעולם התורה.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/1/2009 20:14 לינק ישיר 

ברור רק ש"ס אפילו האשכנזים כמוני מצביעים לש"ס ולא לג'.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/1/2009 11:11 לינק ישיר 

אם עד עכשיו חשבתי להצביע לש"ס אחרי ההתבטאות המכוערת של היו"ר ושל יצחק כהן אני נותן את הקול שלי לליכוד.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-12/3/2020 23:25 לינק ישיר 

דרעי זיהם את הבחירות
אריה דרעי. מזהם את הפוליטיקה הישראלית [צילום: פלאש 90]

"מזרחי מצביע למזרחי" אמר דרעי ומעניין מה היו חושבים על כך הרמב"ם או יהודה הלוי ולחלופין מזרחיים בימינו שלא הורשעו בדין

▪  ▪  ▪
במערכת בחירות מותר כמעט הכל למרות שלמחרת הבחירות יריבים בכל זאת צריכים לכונן קואליציה ולשבת זה עם שנוא נפשו של זה. מערכת הבחירות הצליחה לרדת לרמה ירודה בעיקר בהיבט האישי ועסקה יותר בגופם של מועמדים מאשר בתוכנם של מצעים או אפילו של איכות הרשימות שמאחורי המובילים. אבל הסיסמה שמזהמת את האווירה יותר מכל ואשר תוצאותיה ההרסניות עלולות להישאר זמן רב אחרי שוך הקרב היא הסיסמה המפלגת, הבלתי ראויה והייתי מכנה אותה אפילו המזהמת של אריה דרעי "מזרחי מצביע למזרחי". אוי לנו אם מר דרעי שמתיימר להיות מוביל מסר של אחווה יהודית, של תורת ישראל, של ואהבת לרעך כמוך מוצא את השד העדתי ואת צבע העור שלו ואת מוצאו כדי למשוך קולות לרשימתו.

היו לנו בהיסטוריה מזרחיים מדהימים במנהיגותם ובהשראתם, בצניעותם ובתרומתם לעם היהודי ולאנושות כולה. היה לנו את משה רבנו יליד מצרים, שלפי תפיסתו הגזענית של דרעי תכונתו העיקרית היא היותו מזרחי. והיה לנו עוד משה אחד, בן מימון זה הנקרא הרמב"ם, שעיקר תרומתו לאנושות היא היותו מזרחי. והיה לנו יהודה הלוי, מזרחי ללא ספק והיו לנו תנאים ואמוראים מבבל, אלו שהנחילו לאנושות את התלמוד הבבלי, אבל הייחוד שלהם הוא היותם מזרחיים. ויש לנו את אריה דרעי שגנב כספים וישב בכלא אבל מבקש לקבוע מי יהיה ראש ממשלת ישראל - ובאמת מוכר את היותו מזרחי.

וצודק יאיר לפיד שאנשים כמו דרעי, לאחר שחרורם מהכלא, אינם יכולים להיות מעורבים בציבוריות הישראלית. אלא שיאיר לפיד פחדן. לא היה לו האומץ להגיד ישירות לדרעי בעימות כי אתה אריה מכלוף דרעי לא ראוי ואתה מזהם את הפוליטיקה הישראלית. לפיד איבד הרבה נקודות כשהתפתל ודיבר על חקיקה שהוא מתכוון ליזום אבל לא אומר שום דבר אישי. נכשלת לפיד. היית צריך לומר לדרעי ישירות - קום עכשיו והתפטר וצא מהחיים הציבוריים כי אינך ראוי. אתה חכם אתה רהוט אתה מנהיג טבעי אתה יכול לשמש מודל לחיקוי ולהערצה - אבל לאחר שהורשעת בדין - אינך ראוי להיות חלק מהחיים הציבוריים. ספון עצמך באוהלה של תורה העמד תלמידי חכמים צעירים ולמד אותם דבר ראשון להיות אנשים ישרים והגונים. גם בתורה כתוב "לא תגנוב" לכן מעשיך אינם רק עבירה על חוקי המדינה אלא גם על חוקי התורה.

דרעי, כפי שציינתי הוא אדם חכם, אולי החכם בין כל המועמדים כיום. דרעי ממנף את הכשלון של לפיד להעמיד אותו במקומו ויוצא בכרזה נגד לפיד "מי אתה שתשקם אותי?". ודרעי צודק. חלק זה של הכרזה מעולה - ופוגע בהתנשאות של לפיד שניסה להיות חכם בעימות וכאמור כשל. אבל החלק השני של כרזה - מר דרעי הנכבד הינו הסתה גסה והתססה שלא תשקע עם תום מערכת הבחירות. על זה בלבד צריך להעמידך לדין. זו אמירה חמורה מסרבנות גיוס. זו אמירה חמורה מאי תשלום מיסים. זו אמירה מקוממת ולא נכונה.

גם אשכנזים הורשעו בדין

אתה אומנם אריה מכלוף דרעי, מרוקאי שהורשע. אבל גם אברהם הירשזון, אשכנזי שהורשע, וגם אהוד אולמרט אשכנזי שהורשע ועוד אשכנזים שהורשעו כמו גונן שגב, עמרי שרון ונעמי בלומנטל אינני רוצה לראותם בין הפוליטיקאים ואנשי הציבור שלנו. אין לזה קשר למוצא.

מר דרעי - אתה לא מזרחי. אתה צפוני בכל משמעות של המלה. אתה צפוני במובן של הנכסים, העושר והמעמד שצברת - ואינך יכול לייצג שקופים. אתה צפוני באורח החיים שאתה מנהל. אבל מזרחי? יש לנו יהודים רבים שבאו מאירן, מעירק, מתימן, מסוריה, במזרח, ממצרים, לוב, תוניס ואלג'יריה - ואיש מהם לא העלה מעולם את מוצאו למעט אתה וקומץ קטן של חבריך ממרוקו - כמו אהרון אבו חצירא(שגם הוא ישב בכלא) עם רשימת תמ"י.

אז אולי מר דרעי לא מדובר בכלל במוצא עדתי אלא באישים בודדים מתוסכלים. ויש איתך ברשימה אנשים מקסימים, חכמים ואיכותיים שיצא לי להכירם אישית, ומעולם לא שמעתי מהם מלה שקשורה במוצאם. הם האיכות במיטבה - כמו אריאל אטיאסדוד אזולאיאיציק כהן ואפילו יריבך כיום אלי ישי. מהיכרותי איתם - הם הישראלים היפים שבהם נתברכנו. טול קורה מבין עיניך אריה מכלוף -תתכחש פומבית לכרזה הנוראית שהפצת. אם תעשה זאת לפני הבחירות - תרכוש אוהדים חדשים.


הכותב הוא מרצה בכיר במרכז ללימודים אקדמיים (מל"א) אור יהודה.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הליכוד החרדי > ש"סססססססססססססססססססססססססס
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר