בית פורומים השטיבל

'שפעת מקסיקו' בקהילות החרדיות בארה''ב הפכה לקטלנית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/6/2009 14:51 לינק ישיר 
'שפעת מקסיקו' בקהילות החרדיות בארה''ב הפכה לקטלנית


 קרבן ראשון של "שפעת מקסיקו" בקהילות החרדיות בארה"ב: תושבת סקווירא שחלתה לאחרונה, נדבקה בנגיף המסוכן, מצבה הידרדר ובשב"ק נפטרה, בהותירה את בעלה ו-4 ילדים. נמשכת הבהלה בקהילות החרדיות בארה"ב מפני התפשטות המחלה הקטלנית

יוסף פפר ו' תמוז תשס"ט - 28/06/2009 12:43

מארצות-הברית הגיעה הבוקר (א') הידיעה המעציבה על פטירתה של האישה מרת בילא וייס ע"ה, אשת הרב הרשל וייס הי"ו משיכון סקוירא, לאחר שלקתה ב"שפעת מקסיקו".

הנפטרת היתה בת 50 בפטירתה. בחודשים האחרונים לא היתה בקו הבריאות, ומצבה הבריאותי היה לקוי. "שפעת מקסיקו" בו לקתה לאחרונה, גרם להידרדרות נוספת במצבה הבריאותי, והיא אושפזה בבית החולים. בשבת-קודש נפטרה, ואמש, לאחר צאת השבת, נערכה הלווייתה. הותירה אחריה ארבעה ילדים רכים.

המשך התפשטות מגיפת "שפעת מקסיקו" בקהילות החרדיות בארצות-הברית, גורמת לדאגה גדולה. כפי שפורסם ב"אתרוג", עם צאתם של יותר מ-200 אלף תלמידים ותלמידות לאירועי הקיץ בהרים, חוששים ברשויות הבריאות מהתפשטות המחלה במקומות אלו. רבנים, עסקנים ורופאים מקיימים התייעצויות כיצד להתגבר על התפשטות המחלה, העלולה להביא גם לביטול כל אירועי הנופש בקמפים.

בשבוע שעבר, לנוכח התפשטות מגפת "שפעת מקסיקו" באזורים החרדים בניו-יורק, כאשר שלושה יהודים חרדים אושפזו בבתי החולים במצב אנוש, החליטו רבנים ואדמו"רים בארצות-הברית לקבוע את ערב ראש-חודש תמוז, כיום תפילה וזעקה.

מקור: http://www.tog.co.il/he/New.aspx?id=614

 
דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
מנותק
   
בית > פורומים > אחר > השטיבל > 'שפעת מקסיקו' בקהילות החרדיות בארה''ב הפכה לקטלנית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר