בית פורומים בחצרות חרדים אירועים ואקטואליה

אשכול הבדיחות לשמח לב יהודי אנא שימרו.....

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/8/2009 08:46 לינק ישיר 
אשכול הבדיחות לשמח לב יהודי אנא שימרו.....

על גדרי הצניעות בדיחה פוגענית תימחק!!!

מטוס לופטנזה בדרכו מניו יורק לפרנקפוט עשרים אלף רגל פתאום מתפוצץ אחד המנועים הנוסעים בפאניקה צועקיםת טייס המטוס, מדבר במערכת כריזה,מרגיעת- נוסעים יקרים על לכם לחשוש זהו מטוס מאד מתקדם מדגם בוינג יש לו יכולות תעופה מדהימות ואין כל בעיה לטוס עם שלוש מנועים בלבד וכך הם נרגעים וממשיכים לדרכם, לאחר זמן מה שוב מתפוצץ מנוע נוסף ושוב כולם בפאניקה ושוב הטייס מרגיע-אל לכם לדאוג המטוס יסתדר עם שני מנועים. הם המשיכו על זאת הדרך עד שהמנוע האחרון התפוצץ, מייד דיבר הטייס- נוסעים יקרים אני מבקש אין כל סיבה להיכנס לפאניקה זהו מטוס משוכלל בוינג 706 יש לו יכולת דהייה בלתי רגיל אך מכיוון שאנו מעל האוקיינוס האטלנטי אז אנו נאלץ לנחות על הים אני מבקש להדק את חגורות הבטיחות נדבר לאחר הנחיתה. מייד לאחר שנחתו בשלום על הים שב הטייס לדבר- נוסעים יקרים אין לנו הרבה זמן לכן אני מבקש לחלק את המטוס לשני סוגי נוסעים-הנוסעים שיודעים לשחות מתבקשים לעמוד בצדו הימני של המטוס והנוסעים שאינם יודעים לשחות מתבקשים לעמוד בצדו השמאלי של המטוס לכל הנוסעים שיודעים לשחות אנו אומרים שברגע שיפתחו דלתות החירום לקפוץ מייד למים ולשחות ולהתרחק מהמטוס השוקע-לנוסעים שאינם יודעים לשחות נשאר לנו רק לומר תודה רבה שטסתם לופטנזה!!!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2009 08:50 לינק ישיר 
שרלור ו-ווטסון

הבדיחה על שרלוק הולמס וד"ר ווטסון
זכתה להבחר ע'י אוניברסיטה בריטית
כבדיחה הטובה ביותר המייצגת את ההומור האנגלי
: 

שרלוק הולמס וד"ר ווטסון יצאו לכמה ימי קמפינג. בנו אוהל וישבו לאכוללאחר ארוחה דשנה ובקבוק יין טוב איחלו זה לזה לילה טוב ופרשו כל אחד לשק השינה שלו. כעבור כמה שעות  שרלוק התעורר, העיר במרפק את חברו ואמר לו: - " ווטסון, הבט לשמיים ואמור לי, מה אתה רואה ? " - " מליוני כוכבים ", ענה לו ווטסון - " ומה זה אומר לך ? ", חזר ושאל הולמס. ווטסון חשב רגע ובמאמץ להרשים את חברו אמר : " מבחינה אסטרונומית זה אומר שקיימים מליוני גלקסיות ופוטנציאלית - ביליוני כוכבי לכת.   מבחינה  כרונולוגית אני משער שאנו מתקרבים לשעה 3.15 אחר חצות,   מבחינה תיאולוגית  אני רואה שהקב"ה הוא כל יכול ואנחנו יצורים קטנטנים חסרי כל חשיבות,   מבחינה מטאורולוגית אני משער שמחר נועד לנו יום יפה ושמש נפלאה !    ומה זה אומר לך חברי הטוב שרלוק ?  " המתין הולמס דקה ואמר: - " ווטסון, כל יום אתה הופך ליותר ויותר אידיוט - גנבו לנו את האוהל ! "

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2009 12:47 לינק ישיר 
עיתונאי......

בבוקר אחד קרתה תאונת דרכים באמצע כביש מהיר, הרבה מכוניות שעברו במקום נעצרו להסתכל והרבה אנשים שהיו שם יצאו מהמכוניות והקיפו את זירת האירוע, עיתונאי שהגיע למקום, לא הצליח להתקרב למכונית בגלל הצפיפות, חשב וחשב ובסוף עלה לו רעיון, הוא נכנס לפאניקה התחיל לדחוף את האנשים ולצעוק כמו משוגע : תנו לי לעבור, תנו לי לעבור אני הבן של הקורבן ! אני הבן של הקורבן !!! הקהל מיד פינה דרך לעיתונאי, הגיע העיתונאי לזירת התאונה וראה שהקורבן הוא חמור !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2009 13:12 לינק ישיר 
ערבי טוב?

משפחה של ערבים באה לרב במטרה להתגייר, אומר להם הרב אם תעברו את הנהר המסוכן תהיו יהודים, עובר האבא, עוברת גם האימא, ואז הבן שלהם בן ה-13 עובר ותנין אוכל אותו בדרך, האימא מתחילה לבכות, מסתכל עליה האבא ואומר לה, מה את בוכה, זה סתם ערבי..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2009 13:32 לינק ישיר 
בית הסוהר

בכלא בישראל יושבים שלושה אסירים ומספרים על מה הם יושבים, אחד ישראלי מספר : אני יושב שנתיים בכלא על שוד והשופט אמר שיש לי מזל כי אם הייתי יורה במישהו הייתי מקבל 4 שנים בכלא, השני היה רוסי מתנחל והוא מספר : אני דרסתי שמונה אנשים שבע מתו קיבלתי שנתיים השופט אמר לי שאם השמיני היה מת הייתי מקבל שלוש שנים, השלישי היה ערבי והוא מספר : אני יושב 20 שנה על זה שנסעתי בלי אורות, והשופט אמר לי שיש לי מזל כי אם זה היה בלילה הייתי מקבל מאסר עולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2009 23:24 לינק ישיר 
טייס סורי

טייס מסוריה מאבד מנוע אחד בגלל כשל במערכת המטוס וממשיך לטוס, הוא עולה בקשר ואומר : הצילו, לא כולל ישראל ! אף אחד לא עונה לו בינתיים הוא מאבד את המנוע השני, הוא צועק בקשר : הצילו, לא כולל ישראל ! אף אחד לא עונה לו, הוא מאבד את המנוע הרזרבי ועומד להתרסק, הוא צועק : הצילו, כולל ישראל ! עונה לו פקח ישראלי ואומר : אתה מבין עברית ? אז הטייס ענה לו שלא, אז הוא אמר לו באנגלית, אז תחזור אחריי : יתגדל ויתקדש..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2009 02:02 לינק ישיר 

צ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2009 10:31 לינק ישיר 
גוי שרצה ללמוד גמרא

אומר הכומר לרב, " הרבה דברים לימדת אותי אבל דבר אחד אני רוצה ללמוד ואתה לא מוכן – אני רוצה שתלמד אותי גמרא."

אומר לו הרב, " אתה גוי ויש לך ראש של גוי, אין סיכוי שתצליח להבין גמרא."

הפציר הכומר ברב עד שהסכים.

אמר לו הרב, "אני מסכים ללמד אותך גמרא בתנאי שתענה לי על שאלה אחת."

"טוב", משיב הכומר, "מה השאלה?"

שואל אותו הרב, "שני אנשים נופלים דרך ארובה, אחד יוצא מלוכלך ואחד יוצא נקי מי מבין שניהם ילך להתרחץ?"

"פשוט מאוד", עונה הכומר, " המלוכלך יתרחץ והנקי לא."

"אמרתי לך שלא תצליח להבין", אומר לו הרב, "בדיוק להפך – הנקי מסתכל על המלוכלך, חושב שגם הוא מלוכלך והולך להתרחץ, המלוכלך לעומת זאת, מסתכל על הנקי חושב שגם הוא נקי ולא הולך להתרחץ."

"על זה לא חשבתי", מסכים הכומר, "שאל אותי עוד שאלה."

"טוב", אומר הרב, "שני אנשים נופלים דרך ארובה, אחד יוצא מלוכלך ואחד יוצא נקי, מי מבין שניהם ילך להתרחץ?"

"פשוט מאוד", עונה הכומר בביטחון, "הנקי מסתכל על המלוכלך, חושב שגם הוא מלוכלך והולך להתרחץ, המלוכלך לעומת זאת מסתכל על הנקי חושב שגם הוא נקי ולא הולך להתרחץ."

"שוב טעית", אומר לו הרב, "אמרתי לך שלא תצליח להבין, הנקי מסתכל במראה, רואה שהוא נקי ולא הולך להתרחץ, המלוכלך מסתכל במראה רואה שהוא מלוכלך והולך להתרחץ."

"אבל לא אמרת שיש שם מראה", מתלונן הכומר.

"זה מה שאמרתי לך", עונה הרב, " זה הראש שלך – אתה גוי ולא תצליח להבין – לפי הגמרא צריך לחשוב על כל ההבטים האפשריים – צריך לחשוב על כל האפשרויות."

"טוב", נאנח הכומר, "בא ננסה שוב, שאל אותי עוד שאלה."

"פעם אחרונה", אומר הרב, "שני אנשים נופלים דרך ארובה, אחד יוצא מלוכלך ואחד יוצא נקי, מי מבין שניהם ילך להתרחץ?"

"זה נורא פשוט", מחייך הכומר, " אם אין שם מראה – הנקי מסתכל על המלוכלך, חושב שגם הוא מלוכלך והולך להתרחץ, המלוכלך לעומת זאת מסתכל על הנקי חושב שגם הוא נקי ולא הולך להתרחץ. אם יש שם מראה – הנקי מסתכל במראה, רואה שהוא נקי ולא הולך להתרחץ, המלוכלך מסתכל במראה רואה שהוא מלוכלך והולך להתרחץ."

אומר לו הרב, " אמרתי לך שלא תצליח להבין – אתה גוי ויש לך ראש של גוי – תסביר לי איך יכול להיות ששני אנשים יפלו דרך ארובה – אחד יצא מלוכלך והשני יצא נקי?!"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2009 18:47 לינק ישיר 

לל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2009 00:08 לינק ישיר 

.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2009 13:29 לינק ישיר 
שמונה עשרה

יהודי עומד תפילת 'שמונה-עשרה' ומתפלל בדביקות.
לפתע, באמצע התפילה, הוא שולף בכיסו חפיסת סיגריות, מניף אותה כלפי מעלה ומחזיר לכיס.

לאחר התפילה, ניגש אליו חברו הטוב בערל ושואל: "שמערל, מה זה היה הקטע הזה עם הסיגריות באמצע 'שמונה-עשרה'?"

"תראה", עונה שמערל. "מחר אני טס לניו-יורק. באמצע התפילה התחילו לרוץ במוחי מחשבות על הטיסה. הנה אני אורז את המזוודות; נוסע לשדה-התעופה; עושה צ'ק-אין ואז הדיילת שואלת אותי: 'אתה רוצה איזור עישון או לא?'

"הייתי באמצע התפילה ולא יכולתי לענות לה - אז שלפתי את הסיגריות..."
(0) תגובות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2009 13:32 לינק ישיר 
צ'ולנט

יהודי אחד נשאל: מדוע אתם הדוסים אוכלים בשבת צ'ולנט?
ענה: מה השאלה, צ'ולנט בגימטריה זה שבת.
שאל השואל: לא, זה יוצא פחות!
ענה הדוס: נו מה הבעיה, תאכל עוד כף...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2009 13:36 לינק ישיר 
הכומר והרב

כומר ורב נוסעים ברכבת. הכומר פונה אל הרב בצורה מתגרה ואומר "בוא נברר מי מאתנו יותר חכם. נשאל אחד את השני שאלות, ומי שלא ידע את התשובה יחויב לשלם לשני 1,000 דולר".

עונה לו הרב: "שמע, אני בן אדם תפרן, אין לי לתת לך 1,000 דולר".

"אבוא לקראתך", אמר הכומר, "אם לא אדע לענות לשאלתך אשלם לך 1,000 דולר, אם אתה לא תדע תשלם לי רק דולר אחד".
"טוב, אני מתחיל", ענה לו הרב, "מה זה עם עשר עיניים, שבע כנפיים, וארבע זנבות?"
הכומר שבר את הראש קרוב לחצי שעה, אך לא הצליח לגלות.
"מה התשובה?" צעק לבסוף.
"תביא את האלף דולר קודם", אמר הרב.
הכומר נתן לו ושאל שוב: "מה התשובה?"
"לא יודע", ענה הרב, "קח דולר".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2009 13:39 לינק ישיר 
נשיאת ארה"ב היהודיה

היהודיה הראשונה נבחרת לנשיאות ארה"ב. מיד עם קבלת הידיעה היא מתקשרת לאימה:
"אמא, זכיתי בבחירות ! אני עומדת להיות נשיאת ארה"ב. את חייבת לבוא לטקס ההשבעה."
"אני לא יודעת, מה אלבש ?"
"על תידאגי אמא, אני אשלח אליך מלביש וחייט."
"אבל את יודעת שאני אוכלת רק אוכל כשר."
"אמא, אני עומדת להיות נשיאת ארה"ב, בטוח אוכל להשיג לך אוכל כשר."
"אבל איך אגיע לטקס ?" ממשיכה להתלונן האימא.
"זה בסדר, אשלח לך לימוזינה, רק תבואי לטקס"
היום הגדול מגיע וההתרגשות מרובה. האם מתיישבת ליד נשיא בית המישפט העליון והשרים החדשים.
לפתע היא מכניסה מרפק לאיש שיושב לידה ואומרת "אתה רואה את הילדה, זו עם יד אחת על התנ"ך והשניה באוויר ? ...אח שלה הוא דוקטור."

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2009 14:10 לינק ישיר 
הכמרים והרב

שני כמרים ורב שירתו כקציני דת צבאיים במוסד אמריקאי. הם נהגו להיפגש פעמיים-שלוש בשבוע לקפה ושיחה.

יום אחד העיר מישהו שהטפה דתית לאנשים אינה כה קשה. אתגר אמיתי יותר יהיה להטיף לדב. השיחה בנושא התגלגלה, עד לשלב בו הם החליטו לערוך ניסוי. הם יצאו ליער, ימצאו דב, יטיפו לו בנושאי דת, וינסו לגייר אותו לאמונתם.

שבוע מאוחר יותר, הם נפגשו שוב לדון בחוויות שעברו.

האב פלאנרי, שזרועו היתה מקובעת בסד, נשען על קביים, ונשא מספר תחבושות על גופו, פתח ראשון: "ובכן," הוא אמר, "נכנסתי ליער למצוא לי דב. לאחר שמצאתי אותו, התחלתי לקרוא לו מכתבי הקודש הנוצריים. מה אומר לכם, הדב הזה לא רצה כל קשר איתי, והתחיל להכות אותי. אז נטלתי במהירות את המים הקדושים שלי, התזתי עליו, ובחיי מריה הקדושה הוא הפך לעדין כמו טלה. הבישופ עצמו מגיע בשבוע הבא כדי להעבירו את הטקס הראשון בכנסיה."

הכומר בוב דיבר אחריו. הוא היה בכסא גלגלים, עם זרוע אחת ושתי הרגליים בגבס, ואינפוזיה מחוברת לזרועו האחרת. בנאום חוצב להבות הוא סיפר: "ובכן, גם אני מצאתי לי דב. ואז התחלתי להקריא לדב שלי את מילותיו הקדושות של אלוהים! אך הדב לא רצה כל קשר איתי. אז תפסתי אותו והתחלתי להיאבק איתו. נאבקנו במורד גבעה אחת, במעלה אחרת, ובמורד גבעה נוספת, עד שהגענו לנחל. אז קפצתי עליו מהר והטבלתי את נשמתו השעירה. ובדיוק כפי שאמרת, הוא הפך לעדין כמו טלה. בילינו את שארית אותו יום בשירי הלל לישו."

השניים הסתכלו ברבי, ששכב על מיטתו בבית החולים. גופו כולו היה בגבס, משקלות קשורות אליו, ואינפוזיות ומוניטורים שונים מחוברים לגופו. הוא היה באמת במצב גרוע. הרב הסתכל למעלה ואמר, "במחשבה שניה, ברית מילה לא היתה אולי הדרך הטובה ביותר להתחיל."

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2010 17:53 לינק ישיר 

אהבתי היו כמה בדיחות באמת טובות סיפרתי אותם היום בכולל כולם התפוצצו מצחוק

תודה תמשיך תביא עוד אני יכול לתת לך כיוון של מקור לבדיחות אם תרצה

http://rotter.name/kolot/prime/23437.shtml

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחצרות חרדים אירועים ואקטואליה > אשכול הבדיחות לשמח לב יהודי אנא שימרו.....
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.