בית פורומים בעלזארס

בשורה היסטורית בבעלזא: "החסידות על רגל אחת" חלק א'

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/3/2010 01:41 לינק ישיר 
בשורה היסטורית בבעלזא: "החסידות על רגל אחת" חלק א'

לרגל שמחת בר-מצווה של נכד כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א, יוצא לאור הספר "החסידות על רגל אחת". צעטיל קטן – אלה הדברים אשר יעשה אותם האדם וחי בהם!

ברוך בלוי, כ"ג באדר תש"ע - 09/03/2010 19:16
בשורה היסטורית בדברי ימי בעלזא: "מכון תורני לחקר החסידות" על "צעטיל קטן של כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א והופעת הספר הראשון בסדרה "החסידות על רגל אחת" חלק א'

לפני כעשור זכו חסידי בעלזא לשמוע דברי אלוקים חיים יוצאים מפ"ק של הוד כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א, בערב יוה"כ תשנ"ט, ורבנן אמרי בכפילא, גם במוצאי שמח"ת בעת ה"שטיידיגע תורה". צעטיל קטן – אלה הדברים אשר יעשה אותם האדם וחי בהם!

באותו עת ביקש מר"ש להוציא לאור בהרחבה את הצעטיל קטן, לתועלת ולזכות מבקשי השי"ת, החפצים להתקרב לעבודת הבורא בדרך החסידות הסלולה. כעת, איכשר זימנא לקיים רצון קודשו. ראשי המכון נכנסו לאדמו"ר וקיבלו את ברכתו והדרכתו: "שיהיה בברכה והצלחה, ואדרבא דבר גדול זה".

בהוצאת הספר הראשון בסדרה, התמקדו במכון בין השאר על השרשת יסודות החסידות, באופן שיהא שווה לכל נפש. הספר "החסידות – על רגל אחת", כשמו כן הוא, ספר מאיר ללומדי ומעמיקי תורת החסידות, מבאר ומלבן כל ענין ונושא באופן שווה לכל נפש. נוסף אליו גם הקדמה כללית על רקע החסידות, ומבוא מפורט על תורת ומשנת החסידות.

הספר מבוסס על "צעטיל קטן" על יסודות החסידות שמסר כ"ק מרן אדמו"ר מבעלזא שליט"א למען דעת את הדרך בו נלך ואת המעשה אותו נעשה. הספר יוצא לרגל השמחה הגדולה, שמחת קבלת עול תורה ומצוות של חתן הבר מצווה החתן אברהם שמואל צבי רוקח ני"ו, בן הרה"צ רבי אהרן מרדכי שליט"א, נכד כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א.דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > חברה וקהילה > בעלזארס > בשורה היסטורית בבעלזא: "החסידות על רגל אחת" חלק א'
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר