בית פורומים בחדרי חרדים

ילדים ספרדים שברו לבני בן ה 6 את האופניים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/6/2010 19:25 לינק ישיר 
ילדים ספרדים שברו לבני בן ה 6 את האופניים

אתה ואבא שלך "אשכנזים דפוקים", כך הם אמרו לו.

מסתבר שלגור ליד קבוצות מסויימות מהספרדים

הפך להיות מסוכן וכמעט בלתי אפשרי.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/6/2010 05:22 לינק ישיר 

אני חושב שנעשה כאן עוול לאמת
ובנוסף לכול, נהיה רווח כאן נוהג חדש בפורום, לפיו גם אם אין לך מה לענות, אתה מאמץ את הראש שעה על ניסוח תשובה, מחיקה פה מחיקה שם וגבוב של שטויות עולה לאשכול, העיקר לא להישאר חייב.
אנשים, תלמדו להרים ידים לפעמים, אתם לא חייבים להיות האחרונים כל פעם

מריבות בין פלגים, ואלימות כתוצאה מכך, זה ענין סגור בתוך קבוצה מסוימת, כל מי שקיבל סטירה יודע טוב למה הוא קיבל אותה, איך אפשר להשוות את זה לאלימות כנגד עוברי דרך תמימים? אנשים שלא עשו כלום יושבים בליל שבת בבית, בזמן שמנקבים להם את צמיגיהם סתם כך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/6/2010 02:37 לינק ישיר 

ההתנהגות של האלה מהאופניים זה כלום אדוני. בשבת האחרונה רץ איזה אשכנזי גבוה עם פרצוף אדמדם עם תג הזיהוי " ברונו שטיין " ברחוב שבטי ישראל והכה עוברים ושבים תמימים, הפריץ עליהם מים עם מכתזית, והדהיר לעברם סוסים. אז מה נפתח אשכול "מבוגר אשכנזי פוצץ מכות,הפעיל מכתזית,הדהיר סוסים והכל בעצם יום השבת"?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/6/2010 01:45 לינק ישיר 

אני בתור ילד קבלתי עשרות פעמים מכות רק על היותי אשכנטוזי תמים שעבר ברחוב, או כמו שאמרו לי כנופיה בים שאני מסנוור אותם (תמיד רחמתי על חלשים ממני), לעיתים רבות בגיבוי ההורים.
נביא בשער,
הסיפור שהבאת הוא דוגמא לאדם נשך כלב, או למשל הידוע על תמונת שמשון הגיבור, הידועים אין צריכים ראיה, וכל אחד יכול להעיד כאן כמוני (אלא אם כן הוא תמיד היה נראה בריון).
כך או כך, לא אוהב את ההכללה  במילה "ספרדים" מפני שיש שם אנשים יקרים  מאד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 23:58 לינק ישיר 

מצליח כתב:
"הנביא"

ציטוט חלקי של ההודעה לא ישנה את המציאות העגומה, שבה אין כל חשש לגור ליד בחור מפוניבז' או חסיד ויז'ניץ, אבל מגורים ליד פרענקים הינם מתכון בטוח לאלימות רחוב קשה ביותר מצד הדור הצעיר של אוכלי הקטניות המקבלים את מלוא הגבוי מהבית הפרענקי הגדוש נחיתות ומרמור.

נחיתות ומרמור נשמעים כעת דווקא מכיוונך .
אבל בקשר למכות אני מעדיף לחטוף אגרוף מילד בן 16 שהאגרוף שלו בקושי הופך את המים, מאשר להסתבך עם גברתנים אלימים שלאחר המכות האיומות שתחטוף מהם עוד תסבול אתה ומשפחתך רדיפות, תביעות פשקווילים ונזקי גוף ורכוש .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 23:54 לינק ישיר 

פועל_בנין כתב:
אתה ואבא שלך "אשכנזים דפוקים", כך הם אמרו לו.

מסתבר שלגור ליד קבוצות מסויימות מהספרדים

הפך להיות מסוכן וכמעט בלתי אפשרי.

אבל משהו לא מסתדר לי פועל ביניין אשכנזי

ועוד נותן לילד בן 6 להתסובב לבד עם אופניים ללא השגחה

צר לי אבל נשמע לי כמו אשכול התרסה

תוקן על ידי טרקטורון1 ב- 21/06/2010 23:55:53

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 23:52 לינק ישיר 

"הנביא"

ציטוט חלקי של ההודעה לא ישנה את המציאות העגומה, שבה אין כל חשש לגור ליד בחור מפוניבז' או חסיד ויז'ניץ, אבל מגורים ליד פרענקים הינם מתכון בטוח לאלימות רחוב קשה ביותר מצד הדור הצעיר של אוכלי הקטניות המקבלים את מלוא הגבוי מהבית הפרענקי הגדוש נחיתות ומרמור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 23:51 לינק ישיר 

אני בתור ילד קבלתי עשרות פעמים מכות  רק על היותי אנשכנטוזי תמים שעבר ברחוב (אני רחמתי תמיד על חלשים ממני), כיום אני רואה את זה בשיכון ה' מפעם לפעם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 23:36 לינק ישיר 

מצליח כתב:

מבלי להצדיק את האלימות המתפרצת מפעם לפעם בפוניבז' או בויזניץ', הרי שאף בחור מפוניבז' או חסיד ויזניץ' מכל פלג, לא ייטפל לעוברים ושבים שאין להם קשר למחלוקת המגזרית. .

זה אמור להיות נסבות מקילות? כי אם כן אתה עו"ד גרוע במיוחד !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 23:26 לינק ישיר 

ההטפלות לעוברים ושבים עד כדי סיכון נפשות ובמיוחד אם הם חסרי ישע - היא תופעה בלעדית של הפרענקים.

ודומני שכמעט כל אחד מאתנו יכול להעיד על כך מנסיונו האישי.

מבלי להצדיק את האלימות המתפרצת מפעם לפעם בפוניבז' או בויזניץ', הרי שאף בחור מפוניבז' או חסיד ויזניץ' מכל פלג, לא ייטפל לעוברים ושבים שאין להם קשר למחלוקת המגזרית, תופעה זו של האלימות הקשה ברחובות היורדת לחיינו, היא ייחודית אך ורק לזן הפרענקי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 23:04 לינק ישיר 

הטמבל.

( ואין צורך להוסיף מילה   )

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 22:59 לינק ישיר 

לרוע מזלך מפיק, הנחסם הפעם דוקא ספרדי כמוך שלא התאפק וניבל את פיו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 21:36 לינק ישיר 

מעולה.... טוב שנחסם.
אנשים חושבים לעצמם שעכיו אפשר לדרוך על הספרדים בכל דמיון שעולה להם בראש!!
עד לאן הוא הגיע...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 21:16 לינק ישיר 

הכותב נחסם עקב ביטויים לא יכירם מקומם בפורום זה.

הנהלת בחדרי חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 20:21 לינק ישיר 

פועל בניין, אחד היסודות ( אתה אמור להבין בזה , לא ?!  בכ"א פועל בניין . ) בדיון ענייני, היא לענות לעניין ולהשיב כהלכה . לדאבוני אתה לא עונה על אף אחת מ - 2 הדרישות.
האם אתה חושב שלא כואב לי על בנך שחטף מכות, ונגרם לו נזק לאופניים  בגלל שהוא אשכנזי ?
ברור שכואב ! ההשפלה והכאב שהיו מנת חלקו של בנך נוגעת בי .
 אילו בני שלי היה עובר מחצית ממה שקרה הייתי הולך להורים, ומחייבם בהתנצלות + תיקון\ קניית אופניים לילד .
 אבל ספק גדול אם הייתי יוצא בהכרזה שחשודה על גזענות ופותח על זה דיון בבח"ח .
בדוק אם מניעיך טהורים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 20:11 לינק ישיר 

אוייש מסכן שלי תפנה לקופת העיר שתשלם לך את הנזקים.....

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ילדים ספרדים שברו לבני בן ה 6 את האופניים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.