בית פורומים חינוך בגיל הרך

עזרה לילד המתקשה במכון אחיה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/7/2010 20:36 לינק ישיר 
עזרה לילד המתקשה במכון אחיה


במרכזי הלמידה של מכון אחיה מאמינים שכל ילד יכול.


בזכות מלמדים מקצועיים ועתירי ניסיון ובאמצעות שיטות לימוד מתוחכמות ועדכניות המתאימות אישית לכל תלמיד, מצליחים במרכז הלמידה של מכון אחיה להגיע עם כל ילד וילד, אל הדרך בה יוכל להצליח, הן בתחום הקריאה והן בתחום לימוד הגמרא.

דרכו של עולם היא שישנם תלמידים שדרכם אינה סוגה בשושנים. בעטיים של קשיים רגשיים, חברתיים או ליקויים מולדים שונים, מתקשים ילדים אלו בפיתוח המיומנויות הדרושות לקריאה, להבנת הנקרא וכמובן גם ללימוד הגמרא.

כיוון שההתמודדות עם המילה הכתובה הינה חלק אינטגראלי מעולמו של האדם החרדי הצעיר והבוגר, שם לו מכון אחיה למטרה ולסייע לכל אותם ילדים ונערים המתקשים בתחום זה. מכון אחיה הוקם לפני 15 שנה על-ידי גדולי ישראל שליט"א, והיה החלוץ לפני המחנה בהתמודדות עם קשיי קריאה ולמידה במגזר החרדי. במכון אחיה הבינו כי רוב הילדים הנושרים מהמסגרת הלימודית בתלמודי התורה סובלים מליקוי למידה או עיכוב התפתחותי שלא מקבל מענה. לאור זאת, ביקש מכון אחיה להקדים תרופה למכה, והיה הראשון שהתמחה במתן מענה מקצועי לקשיים שונים בקריאה, בהבנת הנקרא ובלימוד גמרא. לא בכדי, פעילותו של מכון אחיה במגזר החרדי הינה בבחינת הצלת נפשות ממש, שכן היא מהווה את היסוד להצלחת אותם ילדים בלימודים ובחיים. 

במרכז הלמידה של מכון אחיה עמלים בפתוח פתרונות ייחודיים ועדכניים לילדי החדר והישיבה הקטנה, הפותרים כל בעיה בתחום הקריאה ולימוד הגמרא משורשה. עשרים אנשי חינוך מקצועיים בעלי לב חם ורגיש, מעניקים טיפול פרטני ותומך לכל תלמיד, ומקנים לו את הכלים והמיומנויות הנדרשות לו על מנת לעלות חזרה לדרך המלך ולהשתלב במסלול הלימודים הטבעי בכתתו. תוכניות הלימוד במכון אחיה הינן דינאמיות ומותאמות לכל ילד, ומתמקדות בשיפורו המתמיד תוך כדי לימוד. כי במכון אחיה מאמינים בכל ילד ומלמדים אותו שהוא יכול!

מרכזי הלמידה של מכון אחיה פועלים בשלושה תחומים עיקריים:

תחום הקריאה – אבחון והקניית קריאה (פענוח) והבנת הנקרא בשיטות שונות. באמצעות פיתוח שיטה ייחודית המותאמת ביותר לשיטת הקריאה של החדר, מקדמים באגף הקריאה של מכון אחיה ילדים המתקשים תוך התאמה אישית. השיטה הייחודית נותנת גם מענה לילדים הלוקים בדיסלקציה ע"י דירוג מקסימאלי של השלבים השונים.

תחום הגמרא – אבחון והקניית אסטרטגיית למידה שתקדם את הילד לרמה של לומד עצמאי. המלמדים באגף הגמרא מעניקים הכוונה, מקנים כלי למידה ומפתחים בילד כישורי למידת גמרא והקנייה נכונה של דף הגמרא. 

אגף ייעוץ חינוכי – מתן מענה טלפוני על-ידי יועצים מקצועיים להורים, מורים ומנהלים.       

 

מכון אחיה פועל בעידודם של גדולי הדור לקידום ההתפתחות והסיוע לילד החרדי המתקשה בתחומים הבאים: מרכזי למידה לילדים; מרכזי הכשרה למורים; יחידה להתפתחות הילד וגנים שפתיים לגל הרך.   

 

לתאום פגישת יעוץ במרכזי הלמידה בתחום הקריאה או לימוד הגמרא:

 03-6747757http://www.bneybraki.com/120090/במרכזי-הלמידה-של-מכון-אחיה-מאמינים-שכל-ילד-יכול-דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > חברה וקהילה > חינוך בגיל הרך > עזרה לילד המתקשה במכון אחיה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר