בית פורומים הליכוד החרדי

הגר''ע יוסף: איזה אכזר הרשע הזה, שהוא עושה דברים כאלה!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/12/2010 13:12 לינק ישיר 
הגר''ע יוסף: איזה אכזר הרשע הזה, שהוא עושה דברים כאלה!

חמש שנים הרשע אריאל שרון שרוי בתרדמת, דברי הגאון מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א התקיימו במלואם, כעת מוגש לצפייה הקטעים ההיסטוריים מתוך דבריו:

"מה עשו גזירות על חבל קטיף.. אנשים שבנו ביתם בזיעת אפם, שנים על גבי שנים. דור שני, דור שלישי, יבואו תיכף, ינתקו אותם, יקחו אותם וייתנו את הבתים לערבים. איזה בתי מדרש יפים יש שם, איזה בתי כנסת יפים יש שם, איזה בתים נפלאים יש שם. את הכל ימסור לערבים.. איזה אכזר הרשע הזה, שהוא עושה דברים כאלה. הקב"ה.. יתן לו 'באנה' אחת - ימות. יישן ולא יקום.. זה שהוא מתאכזר על עם ישראל.. מה האכזריות הזאת לגרש את היהודים שלנו ולהכניס ערבים? בשביל מה? על מה? הקב"ה ייתן לו מכה אחת שלא יקום".  (כ"ז אדר א' תשס"ה).

גם לאחר ההוריקן "קתרינה" שהחריבה את ניו אורלינס, אמר הרב (ב' אלול תשס"ה 6/9/2005): "מגיע להם. בוש היה מהאחראים לגירוש מגוש קטיף... וגם אלה שעשו דבריו - יבוא זמנם. כל אחד יגיע זמנו".


 


וידאו, הגר"ע יוסף על אבו מאזן והפלסטינים: "שיאבדו מן העולם"
נשיא מועצת חכמי התורה בשיעורו השבועי, אמש: "אבו-מאזן וכל הרשעים האלה – שיאבדו מהעולם. יכה בהם הקדוש ברוך הוא מכת דבר, בהם ובפלסטינים האלה". הדברים נאמרים ערב פתיחת המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים, ביוזמתו ובניצוחו של ברק אובמה. מיוחד

 


אסור למכור דירות לגויים, "לא ניתן להם שישתלטו לנו פה" "אבו-מאזן וכל הרשעים האלה – שיאבדו מהעולם. יכה בהם הקדוש ברוך הוא מכת דבר, בהם ובפלסטינים האלה" ליהודי תימן: הגיעה השעה שכולם יעלו לארץ ישראל הפסק הלכה "שטחים תמורת שלום" אינו תקף, מסירת שטחים מהווה סכנת נפשות, "אדרבה מסירת שטחים מארצנו הקדושה גורמת לסכנת נפשות..." וידאו לפני גירוש גוש קטיף: על שרון "עוד יגיע העונש שלו על מה שעשה לגוש קטיף. איזה אכזר הרשע הזה, שהוא עושה דברים כאלה. הקב"ה.. יתן לו 'באנה' אחת - ימות. יישן ולא יקום.. זה שהוא מתאכזר על עם ישראל.. מה האכזריות הזאת לגרש את היהודים שלנו ולהכניס ערבים? הקב"ה ייתן לו מכה אחת שלא יקום" ● לאף אחד אין זכות לויתורים בירושלים, ועוד בקישור:

_________________


אתר אגודת חלמיש, חרדים למען ארץ הקודש תובב''א
www.associationchalamish.022.co.il

דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הליכוד החרדי > הגר''ע יוסף: איזה אכזר הרשע הזה, שהוא עושה דברים כאלה!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר