בית פורומים בלעבוסטע

וידאו מיוחד: המקובל הרב יצחק כדורי מחזק המתנחלים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/1/2011 13:17 לינק ישיר 
וידאו מיוחד: המקובל הרב יצחק כדורי מחזק המתנחלים

ביום ראשון ו' תמוז תש"ס ביקר בבית אל, זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצ"ל הרב בירך את הציבור ואת כל תושבי יש"ע שימשיכו לשבת בכל ישובם ובכל ארצנו, ושלא תפול חלילה הארץ בידי אויבינו הרב הוסיף ברכת "מי שבירך" לקהל הקדוש לאחר מכן הרב יצא בדרכו אל מסוקו אשר המתין לו בפסגת הארטיס. תוך שהוא מלווה בתושבים רבים ובילדי הישוב חלמישביום ראשון ו' תמוז תש"ס ביקר בבית אל, זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצ"ל. ראש הישיבה, הרב זלמן מלמד נשא דברים קצרים בפני ציבור בחורי הישיבה ותושבי הישוב. לאחר מכן, ברך הרב את הציבור ואת כל תושבי יש"ע שימשיכו לשבת בכל ישובם ובכל ארצנו, ושלא תפול חלילה הארץ בידי אויבינו. הרב הוסיף ברכת "מי שבירך" לקהל הקדוש. לסיום אמר הרב סבתו מספר מילים והרב יצא בדרכו אל מסוקו אשר המתין לו בפסגת הארטיס. תוך שהוא מלווה בתושבים רבים ובילדי הישוב.

באתר חלמיש מזכירים כי הרב כדורי היה מאוד נגד תוכנית העקירה מגוש קטיף תובב''א, או כדבריו: "התוכנית המסוכנת", מתפקדי הליכוד זכו לקבל ממנו גלויות מיוחדות, שאינן מונפקות ע"י הדואר.

על אחת הגלויות מופיעה דמותו של הרב יצחק כדורי, ואילו בשניה נראה הרבי מלובביץ'. תלמידיו של הרב כדורי, המעריכים את השפעתו של רבים מחברי הליכוד, בחרו ליידע אותם על התנגדותו של הרב כדורי לתכנית.

בגלויות המופצות נראה הרב כדורי וליד תמונתו מוצב פתק בחירות עליו כתוב "נגד".

מתחת לתמונתו נכתבה ברכתו של הרב כדורי, אותה פרסם: "הנני מתפלל ומברך כל מי שיצביע נגד התוכנית המסוכנת".

מאחור, מוסברת הסכנה שבתכנית, המסכנת את בטחונם של כל אזרחי המדינה. עוד נכתב, כי כל מי שיכול לנצל את השפעתו, שיבוא ויצביע נגד התכנית, והרב כדורי מברך אותו "בכל הברכות האמורות בתורה הקדושה", כדברי הרב.

מקור: אתר חלמישאתר אגודת חלמיש, חרדים למען ארץ הקודש תובב''א
www.associationchalamish.022.co.il
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-6/2/2014 18:09 לינק ישיר 

שיהעיב  בנזל טוב. מאת....דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > חברה וקהילה > בלעבוסטע > וידאו מיוחד: המקובל הרב יצחק כדורי מחזק המתנחלים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר