בית פורומים הליכוד החרדי

אסור להתגרות באומות? מייק האקבי: לבנות בכל ארץ ישראל!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/2/2011 18:55 לינק ישיר 
אסור להתגרות באומות? מייק האקבי: לבנות בכל ארץ ישראל!

מייק האקבי, אחד ממועמדי הרפובליקנים לנשיאות בבחירות הבאות, אמר כי "זכותו של העם היהודי לבנות במולדתו היא בלתי ניתנת לערעור, הקפאת הבניה איננה הגיונית ואיננה מתקבלת ולא יתכן שבני-אדם יחששו מפני ממשלתם שלהם". האקבי אמר את הדברים בחנוכת שכונה חדשה במזרח ירושלים.

רעיון 'שטחים תמורת שלום' הוא חסר הגיון וגם לאנטישמיות ולאנטי ישראליות אין היגיון". חלמיש

http://www.associationchalamish.022.co.il/BRPortalStorage/a/22/50/43-3S2EsJkMGu.jpg


מייק האקבי, מושל ארקנסו לשעבר וכיום המועמד הרפובליקני המוביל לנשיאות ארה"ב, תקף היום (שני) את מדיניות הקפאת-הבניה בישובי יהודה ושומרון. האקבי, שנאם בישיבת ועדת העלייה והקליטה בכנסת, שיוחדה לנושא האנטישמיות והאני-ישראליות הדגיש, כי "זכותו של העם היהודי לבנות במולדתו היא בלתי ניתנת לערעור, הקפאת הבניה איננה הגיונית ואיננה מתקבלת ולא יתכן שבני-אדם יחששו מפני ממשלתם-שלהם".

בטקס הנחת אבן פינה התקיים בצהריים (שני) לשכונה חדשה במתחם ישיבת ההסדר בית אורות הממוקמת ברכס הר הזיתים במזרח העיר ירושלים אמר: "זה בלתי נתפש שמתקיים דיון בשאלה האם מותר לישראלים לחיות בישראל. לא הייתי מוכן לסבול כאזרח אמריקני שיאמרו לי כי אינני יכול להתגורר במקום מסוים בארצות-הברית. כוחות רבים פועלים נגד היהודים ולא מאפשרים להם לחזור למולדתם. זה התמצית של החופש, וצריך להילחם לא רק על הזכות לחיות, אלא על הזכות לחיות בחופש. הגעתי לכאן כי אני רוצה להצטרף למאמץ הזה, ולמאמץ שישראל תמשיך להיות הבית של העם היהודי".

יו"ר הועדה, ח"כ דני דנון תקף את הבטחותיו של הנשיא אובמה שניתנו בנאומו במצרים לפני כשנה, וטען כי "חזון אובמה נכשל. המלחמה בקיצוניים של אובמה - הובילה להפלת שלטון חרירי בלבנון ואילו ההקפאה ביהודה ושומרון - יצרה לפלסטינים ציפייה שאם קיבלו אצבע - הם יקבלו את כל היד. הדמוקרטיה במדינות ערב - יצרה אנרכיה במצרים, ועל אובמה צריך להבין כי במזרח התיכון צריך לדבר בשפת המזרח התיכון".

האקבי הוסיף כי "ישראל היא ארץ נפלאה שאני אוהב, מוקיר ומעריך עד מאד. כל איום על ישראל הוא גם על הערכים האמריקאים, ועל אוהבי החופש והחרות בעולם. רעיון 'שטחים-תמורת-שלום' הוא חסר-הגיון וגם לאנטישמיות ולאנטי-ישראליות אין היגיון".

בישיבה השתתפו יוזם האירוע ח"כ הרב ניסים זאב (ש"ס), שר המדע דניאל הרשקוביץ (הבית היהודי), ח"כ איוב קרא (ליכוד), ח"כ יעקב כ"ץ (האיחוד הלאומי), ח"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ' (קדימה) וכן כעשרים חברי כנסת, נציגי כמעט כל המפלגות במשכן כקדימה, הליכוד, ישראל ביתנו, ש"ס, האיחוד הלאומי והבית היהודי ונציגת המשלחת, אודליה ג'ייקוב, הפועלת לחיזוק הקשר בין יהדות ארה"ב וארץ ישראל.

מקור: אתר חלמיש

 

וידאו, מייק האקבי בביקור במוזיאון גוש קטיף

המושל והמועמד האמריקני לנשיאות מייק האקבי סייר הבוקר (ד′) במוזיאון גוש קטיף בירושלים, והדליק נר לזכר "קדושי קטיף". "באתי בשם הדמוקרטיה, החירות וחופש האדם. זכותו של כל אדם לבחור היכן יחיה ויבנה את ביתו, היכן יעבוד ולאיזה בית ספר ישלח את ילדיו. ודאי שזכות העם היהודי לחיות בחירות בארצו" במהלך סיורו של מייק האקבי בישראל ביקר הבוקר במוזיאון גוש קטיף בירושלים, ושמע מפי תושבי גוש קטיף לשעבר את סיפורם האישי. את פני המבקרים קיבלו אנשי צוות המוזיאון, שלמה ווסרטייל, מראשוני חקלאי גני טל, ומייסד המוזיאון, הרב שלום דב וולפא ● הצלם מאיר אלפסי מגיש גלריית תמונות, לא מצליח לצפות לחץ כאן חלמיש


http://www.associationchalamish.022.co.il/BRPortalStorage/a/22/51/91-uvMA213SvD.jpgאגודת חלמיש - חרדים למען יהודה ושומרון
www.associationchalamish.022.co.il
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הליכוד החרדי > אסור להתגרות באומות? מייק האקבי: לבנות בכל ארץ ישראל!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר