בית פורומים בחדרי הישיבות והרבנות

בלאגן בפונוביז באשדוד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/2/2011 02:17 לינק ישיר 
בלאגן בפונוביז באשדוד

בריונים הגיעו לאשדוד ויצרו פרובוקציות
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/2/2011 02:06 לינק ישיר 


כתושב אשדודי (אמנם לא ליטאי), אני יכול לספר כי הכל נכון.

כנראה שבזה שהם גזלו וחמסו מגרודנא את הבניינים, לא סיפק בידם וכל כמה זמן הם באים למקום ומסתובבים סביב משכנה החדש של הישיבה ומנסים כל הזמן לעורר פרובקציות...

למשטרה לקח זמן לקלוט...

בושה וחרפה שזה אנשים עם כיפה בכלל...

 
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/2/2011 01:47 לינק ישיר 

מדוע לבין ושמידע גררו את הגרד"צ למצב הזה?

למה לא להענות  להצעתו של כהנמן שהוא יהיה זה שינהל את ישיבתו של הגרד"צ כפי שהוא מנהל את הישיבה שבבאר יעקב?
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/3/2011 02:45 לינק ישיר 

תגיד לי, אתה באמת קונה את הלוקש שמכרו לך בחוברת דברים כהויתן כאילו כהנמן הציע שהוא יהיה זה שינהל את ישיבתו של הגרד"צ? ועוד הביאו מסמך בחתימת עו"ד על זה.
בחוברת של גרודנא דרשו משפט הוכיחו ופירשו שחור על גבי לבן שהכל בלוף אחד גדול, הוא היה צריך להוציא כזה מסמך רק למראית עין בשביל בית המשפט שכפה עליו לנהל מו"מ בענין.
המטרה היחידה של כהנמן היתה רק להרוס את גרודנא, ובזה הוא לא הצליח בגרוש. חוץ מלקחת להם את הבנינים הוא לא הצליח ולא הרויח כלום כלום כלום בכל המלחמה שלו, רק בזיונות על גבי בזיונות.
תבררו מה קורה בגרודנא ואז תדע איך כל מילה שלי אמת, כתבתי את זה אמנם לא מידיעה אישית אבל רק אחרי שביררתי אצל ידידים מה קורה שם.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/3/2011 08:32 לינק ישיר 

תפרח, גרודנא, מי הבא בתור ומי בתור הבא?

נראה שבימינו אומצה אמירתו של רבי יהושע בן לוי:
אמר רבי יצחק, הרוצה שיחכים - ידרים, ושיעשיר - יצפין. וסימניך שולחן בצפון ומנורה בדרום. ורבי יהושע בן לוי אמר: לעולם ידרים שמתוך שמתחכם מתעשר..." (מסכת בבא בתרא, דף כה, עמוד ב)
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/3/2011 22:09 לינק ישיר 

 

משה הערש פערבער

אל תגעו באשת איש

לא תנאף

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-29/3/2011 12:04 לינק ישיר 
בקשר לפרסום של abc678

 

כאחד המכיר את כל הסיפור מקרוב ומרחוק, ואת כל האישיים המעורבים בפרשה.....

 מאחורי כל הסיפור הזה עומד יחיד אחד, רשע מרושע, מנוול ידוע, בשם אברהם שמואל יודא געשטעטנער ממונסי. הנ"ל מכנה את עצמו כראב"ד בית דין 'שער המשפט', למעשה אין שום בית דין, הוא בעצמו חותם על כל המכתבים, ולא תמצא אף שם של רב נוסף החותם על המסמכים שלו (בקרו באתר שלו pinkasbesdin.blogspot.com ותווכחו).

הנ"ל הוא שקרן מאין כדוגמתו, הוא מצליח לבנות בנין רבי קומות של תילי תילי הלכות ופסקים ומראי מקומות, וכל העובדות בהן הוא משתמש להוכחת דבריו, על שקר מוחלט יסודו. כמו"כ הוא עז פנים אשר יצא חוצץ כנגד כל גדולי הרבנים שליט"א, כאשר המדובר הוא בענייני אישות. הנ"ל פורש את טלפיו ונועץ את צפרניו בדעת הגדולים שליט"א, כאילו ויש לו סיג ושיח במה הדברים אמורים, ובעווה"ר אנשים בני בליעל, כעין abc678 הזה שומעים את דבריו, בניגוד לדברי הרבנים גדולי הדור שליט"א, אשר כולם כאחד ממש (חוץ מהרב המסדר הגט החולה אנוש וזקוק לרחמי שמים מרובים) הביעו דעתם דעת תורה על כשרות הגט. ביניהם: התאחדות הרבנים שליט"א בניו יארק, רבני בעלזא בארה"ב וקנדה, כ"ק האדמורי"ם לבית סאטמאר, כ"ק אדמו"ר מבעלזא, הגה"צ ר' יחזקאל ראטה מקארלסבורג, הרבנים ממיאהלדי, דעברעצין, פאלטישאן, קלויזנבורג, דזיבוי, מתיבתא, סקווירא ועוד, ועוד. (חלק ניכר מהמכתבים נמצאים באמתחתי ואשתדל בעז"ה לפרסמו).

עוד על הרשע הנ"ל, מפורסם באכזריותו, וכמו בכל הפולמסים גם עתה הגדיל לעשות לדבר סרה על אשה כשרה וצנועה, אשר לא זזה מדעת הרבנים הגדולים שליט"א, בו בעת כאשר בעלה הראשון עושה מעשה ..... כדעת מדריכו הרשע הנ"ל, לא זו אף זו, רק מתנהג באכזריות רבה מאד מול האברך החשוב ר' משה הערש פארבער הי"ו ממונטריאול, אשר כל מכיריו רואים אותו כירא שמים מרבים, בעל חסד וצדקה מפורסם, ועוד זכה להעפיל במדרגות רמות מאד באמונה ובטחון בד', כידוע אשר ל"ע שבע מרורים כאשר שיכל את בנו הצעיר שלום ע"ה, ולאחמ"כ התאלמן מאשתו הצדקנית הראשונה ע"ה, שניהם התייסרו ביסורים קשים ומכאובים ה"י שנים רבות, עכ"ז ידע ר' משה הערש לבל ירום את ידו ואת רגלו בענייני הנישואין עם אשתו הנוכחית, מבלעדי הוראותיו של גדולי ישראל שליט"א, בהוראתם ועל דעתם - דעת תורה קבע את מועד הנישואין ובהוראתם קידש את אשתו מרת אסתר חנה תחי' כדת משה וישראל.

גם יש לציין, כי הרבנים הגאונים שליט"א הזהירו את אברהם שמואל געשטעטנער הנ"ל, על חרם הקדמונים במי שמוציא לעז על גט לאחר מסירתה, ועל אף והנ"ל מוכיח במאות הוכחות מוכחשות ומפורכות כי האשה פסלה את הגט, אבל מי לנו גדול מגדולים אלו אשר שבועות וחודשים שקלו וטרו בנידון, ואף לא רצו בשום אופן לקיים סידור גירושין מחדש, מאחר והבינו כי הגט שקבלה בחודש אב תש"ע, הריהו כשר והאשה מותרת לכל אדם (עד שנתקדשה בשנית לפני שבוע, כדת משה וישראל). ומי לנו קטן יותר מאברהם שמואל געשטעטנער, אשר כל מהותו וחיותו, הוא להרבות מחלוקת בישראל, ולהעיז לדבר דבר נגד גדולי ישראל שליט"א.

ובכן ידע abc678, ייחרד ויילפת מחרם החמור של הקדמונים זי"ע, הוא והרשע געשטעטנער לא יצאו מגיהנם אם לא יחזרו בתשובה שלמה לפניו יתב"ש ויתקנו את מעשם המקולקלים ודרכם המעוותות. בושו והכלמו עדי עד.

 אם לא אצליח להעלות על גבי האשכול מכתבם של גדולי הרבנים שליט"א, מוזמנים אתם לפנות אלי בדוא"ל (Email) emes1000@gmail.com, ובחפץ לב אני ישלח לכם את המכתבים. והאמת והשלום אהבו.

 נ.ב. גם הרב וואהלנדער חזר בו ממכתבו.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-29/3/2011 21:01 לינק ישיר 
אשכול תמונות של ראשי ישיבות שליט"א וזצוק"ל

נא לעלות לאשכול מי שיכול תמונות מרבותינו ראשי הישיבות שליט"א וזצוק"ל

_________________
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-3/4/2011 20:20 לינק ישיר 

בס"ד

קול בית דין – פנקס בית דין

בנוגע פרשת

" ווייס לעווי פערבער "

951-262-3634

718-710-4655

800-713-8956

***

בארץ ישראל

03-763-0478

***

ב'אנטווערפען

03-808-2236

***


http://padwachipasznis.com/
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/4/2011 00:51 לינק ישיר 

קוראים יקרים.

ובכן, עכשיו כולנו רואים שהכותב המכנה את עצמו בשם 'abc678' הוא לא אחר מאשר בעל המחלוקת בכבודו ובעצמו 'אברהם שמואל געשטעטנער ממונסי'. הוא הוא הכלב המחוצף העומד מאחורי כל הפרשה, הוא הוא אשר הוציא לעז בגסות על אנשים כשרים ונקיים מכל רבב, והוא הוא אשר יצא חוצץ נגד דעת כל גדולי התורה שליט"א, סילף את דבריהם, ואף הביא הוכחות כאילו והרבנים שליט"א לא שקלו וטרו בכל הנושא כולה, לפחות כמותו.

הנ"ל התעטף באצטלא של צדיק וחסיד, אשר כל מטרתו הינה אך ורק 'אמת', בו בעת אשר כולנו יודעים:

1)     אשר כל מטרתו, הוא אך ורק פרסום וכבוד, והא ראיה כי הלא הוא הוא הטוען של קלמן יהושע ווייס, ומה אתם חושבים, שאברהם שמואל געשטעטנער לא יעשה הכל להוכיח את צדקתו, ואפי' במחיר הכבד, של סילוף דברי צדיקים, ובמחיר הכבד הוצאת לעז, וכן לבייש רבנים כאילו והצליח לתפוס אותם על חם ?!!!.

2)     הנ"ל ידוע (לא מפורסם, כי אף מאתנו אינם עוקבים באורחותיו ח"ו) כנואף ומנוול, ואכהמ"ל.

3)     בכל דבריו, הן במה שנוגע לאשמת האשה מרת אסתר חנה תחי' והן במה שנוגע ל'צדקת' בעלה הראשון הנ"ל, הינם היפך מדברי האמת. נקודה! הרבנים אינם מטומטמים וגם לא שקרנים (כמו שהוא אכן רצה לתאר אותם בדרשותיו), הם יודעים את כל הסיפור, וגם אנכי הקטן המכיר את כל הפרשה מהחל ועד כלה, כולל את כל האישיים אשר היו מעורבים בה. וכולם כאחד [כולל קרובו הרב המסדר קידושין, אשר גם אותו השכיל לבזות אותו בדרשותיו] הוכיחו ההיפך מדבריו. ההבדל הוא רק שהוא רץ והם רצים. הוא - אברהם שמואל געשטעטנער - רץ לנבור באשפתות, לחשוד אנשים נקיים בעוון החמור של ניאוף וזנות [מה שרק הוא בקי בה וד"ל], ולהוכיח לכולם איך שרק הוא הדיין, היודע, המבין והפוסק. והם רצים להתיר את האשה מכבלי העיגון, ולהיות שלוחים לבנות בתים נאמנים לד' ולתורתו כדת משה וישראל, ועל אף שהרשע הנ"ל עומד הכן להתריס כנגדם.

4)     מורי ורבותי!! הן תדעו ותבינו, כי אם יהיו כל חכמי וגדולי ישראל בכף מאזניים, ואברהם שמואל געשטעטנער (אוי סליחה! abc678) והגה"צ יהושע העשיל וואהלענדער (אשר עקב מחלתו החמורה, לא הוציאו הרבנים את כתב האיסור לסדר גיטין אצלו) בכף שנייה, הם [געשטעטנער והרב וואהלענדער] לא יכריעו את הכף. אף אחד מאתנו לא חושב, שהם מגיעים לשולי אדרתם של הרבנים הגאוה"צ אשר התירו לה להינשא בשנית, וחלק מהם אף אסרו לה לקחת גט שנייה. ואפי' כאשר הרשע הנ"ל רוצה להוכיח בק"ן טעמים, שהרבנים לא ידעו ולא הבינו. הם לא צריכים להתייעץ אתו, על אף והוא צועק ובוכה שרק הוא יודע.

גם אני הקטן עשיתי את השטות (כמו עוד כמה) לשמוע את דרשותיו בקו הטלפון שלו, שהוא מכנה בשם 'קול בית דין'. אין קול בית דין ואין קול תורה, רק קול ענות (וכדברי רש"י הק') אנכי שומע. חירוף וגידוף, שקר וכזב מהחל ועד כלה.

יתר על כן, האם הרשע הנ"ל עדיין חושב, כי עדיין לא נתגלה קלונו ברבים?, אחרי אשר כבר 'זכה' בעבר ללכת בפח מוקשים ולדבר בשפתי שקר נגד רבנים גדולי ישראל?!, ההבדל הוא רק, שלפני שנה כאשר הרהיב עוז לחלוק על גדולי ישראל, היו לו שני רבנים אשר תמכו בו, מזה אחד ומזה, ועכשיו הינו עומד המלחמה לבדו!! כ'עלה נידף' - א צוקלאפטע הושענע - פשוטו כמשמעו, כולם החרימו אותו ואינם רוצים לשמוע ממנו מלה וחצי.  אדרבה נסו נא לברר אצל אחד מהרבנים אשר היו מעורבים בפרשה (חלק מהם מופיעים בהודעה הקודמת שלי) ותיווכחו .... פלא הוא שאפילו ליצני הדור (המחפשים תמיד את הראזשינקעס) ידעו להעדיף להתעניין בדברים אחרים העומדים על הפרק, מאשר השטויות של הפתי והרמאי אברהם שמואל געשטעטנער ממונסי, אשר אין לה שום שמץ של אמת.

ובכן, אם אני חשבתי כי אחרי שייווכח כי אין אף אחד העומד לצידו, אז יחזור בתשובה ושיעשה את כל אשר לאל ידו להציל את נפשו מרדת שחת, הוכרחתי להגיד ולהודות בפה מלא: טעיתי. הנ"ל אינו מוכן לוותר אף על להבה קטנה מאשו של גיהנם, הוא רוצה דווקא ללקק את השאול תחתית ללא מעצור.

ולסיכום: אחרי שכל גדולי ישראל שליט"א אשר שמע דבר הגט הגיעו אליהם, לקחו על אחריותם להתיר את האשה החשובה הנ"ל מכבלי העיגון, וחלק גדול מהם אף אסרו לה לקבל גט בשנית, עלינו לדעת כי דבריהם אמת ותורתם אמת, וחלילה לנו להרהר בדבריהם, על אף והם [בלי שום יוצא מן הכלל] מצידם מוכנים להסביר את טעמם ונימוקם לכל דורש ומבקש [את האמת]. תפילתנו הוא: תאלמנה שפתי שקר הדברות על צדיק עתק בגאוה ובוז, ומי ייתן ויקוים בנו במהרה מה שכתוב: לא ירעו ולא ישחיתו בכל הר קדשי כי מלאה הארץ דעה את ד' כמים לים מכסים (ישעי' י"א ט'). בב"א.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/4/2011 07:38 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/4/2011 14:34 לינק ישיר 

ABC678. איך הצלחת להסיט את נושא האשכול - הבלאגן באשדוד לנושא הגט?

אנא פתח אשכול חדש והעבר לשם את ענין הגט.


תוקן על ידי גמני ב- 27/04/2011 14:34:58
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/1/2014 19:00 לינק ישיר 

.

תוקן על ידי הפצהתהדב ב- 30/01/2014 19:10:14
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי הישיבות והרבנות > בלאגן בפונוביז באשדוד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר