בית פורומים בחדרי חרדים

ישראל היום - כתבה קשה על משמרות הצניעות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/4/2011 12:04 לינק ישיר 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2011 20:48 לינק ישיר 

מנחת אלעזר
האם שכחתה לקחת את הכדורים?
למה שאקבל מכות ממישהו ?
אני מגנה בכל תוקף אלימות פירעית שאסורה על פי התורה
לך תלמד קצת ותראה שלמעשה מלקים ארבעים חסר אחת
שזה בעצם שלושים ותשע, והסיבה שהתורה ככה מצווה בשביל שלא יתאכזרו
עם המלקות, גם על מי שבית דין כבר הכריע את הדין עליו,
לי לא ידוע שיש היום סנהדרין שגוזרים להרוג אנשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2011 01:23 לינק ישיר 

ירקוני
לפי התגובות שלך נראה שקיבלת מכות רציניות ממשמרת הצניעות 
איני יודע באם הגיע לך אך לפי בוזגלו הם לא נותנים מכות בחינם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/4/2011 23:56 לינק ישיר 

בנתונים ע"י אגרון מוכח שכל אחיה נשואים לספרדים, לכן או שהיא עצמה ספרדיה, או שלפחות חלק ממנה....

זה לא עונה על הטענות הנ"ל שהיא נשואה לו בכפיה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/4/2011 20:38 לינק ישיר 

מה אכפת לך?
למה זה טוב?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/4/2011 19:16 לינק ישיר 

המקרה של אשתו של בוזגלו צריך לעורר אותנו בדבר אחד חשוב שנשכח,
כל הסיפור שם התחיל מאחיה שטבע ומת כשהיתה בת 15 והמשפחה עברה משבר עמוק ואת התמיכה והיחס שהיו חסרים בבית קיבלה מבוזגלו, לאחר מכן הכל התדרדר.
ולעולם לא נדע אם היו מקבלים עזרה בזמן יתכן וכל זה לא היה קורה.

אגב סקופער, כל הבנות שם נשואים לספרדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/4/2011 09:04 לינק ישיר 

האם אין פה שילטון חוק במדינה ?
 וקבוצת מאפייה מעולם תחתון השתלטה על הציבור ?
למה אין בג"ץ לחייב את המשטרה לטפל בתופעה האלימה הזאת
שלקחה לעצמה היתר להיות השופט התליין והמבצע,
הרי מדובר על ענייני רציחה והריגה ועל זה צריך סנהדרין של בית דין לדיני נפשות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 20:41 לינק ישיר 

כמי שמכיר את הסיפור מקרוב, נהניתי מאוד לקרוא שהוא חוזר למוטב.
ומנסה לנהל חיים תקינים.
אני בעד כל מה שהוא עשה בשליחות המשמרת, אם הם מטפלים רק במקרים הקשים והבעייתיים, אז כל הכבוד להם.
ובאמת זה סוג של תשובת המשקל שלו.
אבל הנזק שהוא ומשפחתו גרמו בשכונת רמות הוא נזק בלתי הפיך.
חבורת הפשע שצמחה שם, לא התחסלה עדיין, גם אחרי שהוא חזר בתשובה, ואחיו נרצח ושותף נוסף נהרג על ידי המשטרה.
הגניבות והפריצות לבתים עדיין ממשיכות, אם כי על אש נמוכה יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 20:11 לינק ישיר 

jo_mor כתב:
סקופר יש לי שאלה רצינית אליך
 האם אתה אחד הפדופילים שקיבל מכות מבוזגלו, ולכן אתה מוציא כזה זבל מהמקלדת שלך,
או שמישהוא מהקרובים לך קיבל קצת מכות, ואתה פגוע, ומוציא את חמת זעמך על המקלדת.

מה שבטוח זה שאני אשמח מאוד אם ילדי יביאו שידוך עם אחינו הספרדים, וממש לא אסכים
לשידוך, עם מי שקיבל חינוך הזוי ובזוי כמו החינוך שלך.

חחח, לא הפסתקי לצחוק כשקראתי את הודעתך.

כידוע לכולם כאן, אני אדם צעיר ומאורס לסקופערית ופדופיליה ממש לא מעניינת אותי. כמו כן, קרוביי (אין לי כאלה בארץ) מעולם לא קיבלו מכות מהמכונה אלחנן בוזגלו, ההיפך הוא הנכון, אחי המגודל הותקף פעם אחת ע"י אלחנן בוזגלו והחזיר לו מנה אחת אפיים והשכיב אותו לעיני כל על המדרכה ברמות ג'. בוזגלו טען לחולשתו שהוא עייף ולכן אחי ניצח אותו. טיעון מתאים לשבבניקים. אז הוא היה בערך בגיל 16.

אגב, אין לי מושג מה זה חמת זעם. אני אשכנזי, להזכירך.

אני גם כן אשמח אם אחת מבנותיך תתחתן עם ספרדי בן תורה, יש מהם רבים וטובים, אך אם היא תתחתן עם שבבניק כדוגמת אלחנן בוזגלו בזמנו כל שנותר לי הוא לרחם עליה ועליך גם יחד... להזכירך, אבא של אשתו של בוזגלו נפטר מרוב צער...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 16:28 לינק ישיר 

גדלייה
אתה מדבר לעניין ,
כאן הגיע הסוף, כאשר הנתקפת שחזר בשאלה התלוננה במשטרה ללא שום פחד,
בניגוד לחרדים שהותקפו עד כדי רציחה ממש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 13:50 לינק ישיר 

סקופר יש לי שאלה רצינית אליך
 האם אתה אחד הפדופילים שקיבל מכות מבוזגלו, ולכן אתה מוציא כזה זבל מהמקלדת שלך,
או שמישהוא מהקרובים לך קיבל קצת מכות, ואתה פגוע, ומוציא את חמת זעמך על המקלדת.

מה שבטוח זה שאני אשמח מאוד אם ילדי יביאו שידוך עם אחינו הספרדים, וממש לא אסכים
לשידוך, עם מי שקיבל חינוך הזוי ובזוי כמו החינוך שלך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 13:33 לינק ישיר 

בוזגלו רוצה לפתוח משרד חקירות לבלוש אחרי אנשים ממה שכתוב בכתבה רק מחכה לאישור משרד  המשפטים אני חושב מי שיכול לטרפד את העסק שרוצה לפתוח שיעשה זאת שעה אחת קודם לפני שיהיה מאוחר, זה פשוט להרוג אם רישיון או להתעלל אם רשיון כל מי שיכול לשלוח מכתב למשרד המשפטים והעתק של הכתבה, אולי זה ימנע מאיתנו את האסונות הבאים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 13:32 לינק ישיר 

קשה להתמודד ולענות לגזען  שכתב כאן (רוצה לדעת למה אתה כן גזען? הנה השורה : *--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 *[endif]**--[if gte mso 9]> *[endif]**--[if gte mso 10]> *[endif]*לא אשכח את אותו ערב, בו אשתך היום, אז ילדה קטנה מתלהבת, חזרה לביתה לאחר שהייתה בטיול איתך. אחותי התחננה בפניה עזבי אותו, הוא כלומניק, לא יוצלח, עבריין, פרענק (היא אשכנזיה),

תחשוב מהי משמעות הטיעון הזה וההדגשה "היא אשכנזיה")

אני מבקש להפנות את תשומת הלב לנקודה ממאירה אחרת:

ציטוט:
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1031789.html

בוזגלו הוא שוליים שבשוליים בתיק הזה"

"זה מאוד משונה", אומר גורם משפטי המעורה בתיק. "כולנו יודעים מה זה משמרות הצניעות, אבל כאן לוקחים את המרוקאי ומלבישים עליו את כל התיק. ברור שבוזגלו הוא שוליים שבשוליים בתיק הזה". במשטרת מחוז ירושלים אמרו בתגובה כי "בעקבות התקיפה נחקרו מספר חשודים. החקירה נגדם מוצתה, ומשלא נמצאו מספיק ראיות כדי להעמידם לדין הוחלט להגיש כתב אישום נגד הנאשם העיקרי". אחת הסיבות לכישלון החקירה, מודים במשטרה, היתה "כשל טכני במכשיר ההקלטה".

==מתוך:
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1031789.html

ובראיון עם בוזגלו עצמו הוא אומר:

הוא חש שבמשמרת הצניעות מכירים לו תודה. "אני ישבתי בשביל אחרים. קיבלתי את העונש. מבין חמשת האנשים בדירה אני היחיד שנשפט על זה. יכולתי לא לשבת אפילו יום אחד המשטרה הציעה לי גרין קארד לחו"ל כדי שאני אפתח על כולם ולא עשיתי את זה. בסוף המשטרה עצמה ירדה מזה הם לא רוצים להתעסק איתם. ישבתי עם ראש צוות חקירה של המשטרה שאמר לי במפורש שאני הייתי הקורבן של המשטרה שהם היו צריכים למצוא מישהו והעדיפו לתפוס ספרדי כמוני ולא אשכנזי כמוהם. הם רועדים מפחד. מצד שני צריך לזכור שהפעילות של משמרות הצניעות בסך הכל עוזרת למשטרה הם מטפלים בעבריינים במקום המשטרה ובעצם עושים את העבודה שלה."

וכאן: http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3592120,00.html

שלוש פעמים נכשלה משטרת המחוז בהקלטת אלחנן בוזגלו, החשוד שתקף אשה במסגרת פעילות 'משמרות הצניעות' בעיר - כך עולה השבוע מחומר החקירה בעניינו של בוזגלו. עוד מתברר כי בוזגלו ככל הנראה הציע לחוקרי המשטרה לשמש כעד מדינה, אך המשטרה לא הקליטה גם הצעה זו.

אז איך התרחש מחדל ההקלטות? במשטרה לא ממש יודעים להסביר את התופעה ומייחסים אותה לשורה של תקלות טכניות. פרקליטו של בוזגלו, עו"ד אריאלעטרי: "פלאי פלאים. מעניין שבכל פעם בה לטענת המשטרה בוזגלו הודה או הפליל אחרים, מכשיר ההקלטה המשטרתי קיבל דום לב".

המזכרים המשטרתיים שנחשפים כאן מגלים תמונה משונה: פעם אחר פעם החוקרים מדובבים את בוזגלו ומגלים בדיעבד כי מכשיר ההקלטה לא עבד. באחד המקרים מתאר סנ"צ מוטי אדרעי, קצין אגף חקירות ומודיעין במרחב ציון, כיצד בוזגלו הציע לו לשמש כעד מדינה: "...הוא מסר לי כי הוא מעוניין לשמש עד מדינה נגד החשודים האחרים. דיבר איתי על עונש של שנה". באותה שיחה סיפר בוזגלו כי היה מעורב לפחות ב-40 מקרים דומים וכי בעיר פועלות כמה קבוצות של משמרות צניעות.

מזכר אחר מגלה מקרה דומה: בוזגלו, שחשש שחדרי החקירות מלאים במכשירי הקלטה, התעקש להיחקר במרפסת של מחלק הפשעים. רס"מ רונן מזרחי נעתר לבקשתו, הצטייד במכשיר הקלטה וחקר את בוזגלו כשלוש וחצי שעות – רק כדי לגלות שהחקירה כולה לא הוקלטה.

פרקליטו של בוזגלו אמר כי טענות המשטרה באשר להקלטות נראות מופרכות: "מדובר כנראה במכשיר הקלטה מיוחד שכבה ברגע שחשוד מתחיל להודות".

===כל הסיפור נשמע מוזר?

מדוע רק בוזגלו נעצר, נשפט ונענש?

כי קוראים לו בוזגלו!

הציבור החרדי יודע להבדיל בין עבריינים!

אם קראים להם בוזגלו אפשר לזרוק אותם לכלבים, אם שם המשפחה שלהם מסתיים ב...נוביץ יצאו להפגנות נגדם.

*--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 *[endif]**--[if gte mso 9]> *[endif]**--[if gte mso 10]> *[endif]*http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1031789.html

אבל המשטרה עצרה באוגוסט את בנימין מאירוביץ', וזימנה לחקירה את הרב יצחק מאיר שפרנוביץ', העומד בראש "הוועד לטוהר מחננו". במקביל נעצרו שני צעירים נוספים, שהמשטרה קשרה אותם למשמרת. המעצרים וחקירתו של שפרנוביץ', הציתו גל הפגנות במאה שערים בדרישה לשחררם. בתוך ימים אחדים שוחררו השלושה והרוחות נרגעו, אבל המשטרה טענה כי אין משמעות למהלך וכי הפרקליטות מתכוונת להגיש נגד כולם כתבי אישום. רק כעת מתברר, מבדיקת "הארץ", כי "מחוסר ראיות" אין כוונה להאשים איש זולת בוזגלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 13:27 לינק ישיר 

דברחכם כתב:

שמות שולחיו ידועים ואלו הם: ספרנוביץ, בנימין מאורביץ,  שמוצטק'ה בלוי....
שלושה מנוולים ידועים!
יבוא יום וגם הם יקבלו את עונשם.

האם בקרוב נראה הקמת משמרת הצניעות דק"ק מישקלוץ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 13:25 לינק ישיר 

אני חושב שסקופער צודק בכל מה שנוגע לנוער שוליים ועבריין מבני עדות המזרח,
 שם לא תמיד ניתן להבדיל בין יהודים לבני דודיהם.
בכל מה שנוגע לבחורים בני תורה, רצוי ומומלץ להנישא לאנשים העדינים והנפלאים הללו!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2011 13:21 לינק ישיר 

קרני,

אתה עושה את זה, לא אני!!!

מה כבר כתבתי בסה"כ, שיש לספרדים ולערבים דברים די דומים כיוון ששניהם הגיעו מארצות המזרח ולכן הושפעו על ידיהם. ע"ע מוזיקה, מראה וכו'... אני כותב הזיות???? לא נראה לי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ישראל היום - כתבה קשה על משמרות הצניעות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.