בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

מה עושים כשיודעים שיש רמאות ושקר בכשרות מסויימת??? האם מותר או כדאי להודיע??

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/6/2011 01:39 לינק ישיר 
מה עושים כשיודעים שיש רמאות ושקר בכשרות מסויימת??? האם מותר או כדאי להודיע??

היי לילה טוב לכולםםםםםםםםם

יש לי אירוע כמו שאמרתי ואמרו לי שהכשרות הכי טובה למזרחים היא של הרב מחפוד...

אני מקפיד בכשרויות ובאמת אני מעוניין בכשרות גבוהה עם משגיח צמוד.. ובדקתי שבהשגחה זו ישנו משגיח צמודדד

התקשרתי לקייטרינג מסויים ובקשתי את המשגיח לטלפון ואמרו לי שהוא במקרה יצא ניסיתי במשך תקופה בשעות שונות ותמיד אמרו לי שהוא במקרה בדיוק יצא... בתחקיר שערכתי 1 העובדים במקום ענה לטלפון ואמר לי שהמשגיח נמצא רק שעתיים- שלוש במקום!!!

לאחר מספר בדיקות יודע אני בבירור שהרב מחפוד אינו יודע על כך... וחשוב לציין שהמון חרדים קונים שם אוכל מוכן לאירועים ושבתות בהסתמך על כשרות זו שמוכנים לשלם יותר על מנה מה שבאמת קורה אך אינם יודעים שיש תעודה של הכשרות של הרב מחפוד אך משגיח אין אלא רק 3 שעות ביום בערך... מה שידוע שהקייטרינג הזה פתוח לפחות 9 שעות ביום!!! מה עושים במצב כזה?????????????????????? זה חשוב!!!!!!!!!!!!! זה בהריאות הרוחנית שלנו!! מצפה לתגובות מהעם החרדי!!! אני שוב מציין שהרב אינו יודע כלום אך בעל המקום כן יודע!!! אם אני יודע מסתמא הוא יודע

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2011 17:04 לינק ישיר 

לי נראה שאין לך אירוע אלא עבר עליך איזה אירוע שפוטרת מעבודה כמשגיח בבדץ או שלא מסדרים לך עבודה בבדץ מכירים את כל אלה שמחפשים קיטרינג בהשגחת הבדץ וששמעו.......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2011 16:52 לינק ישיר 

תן את ה20 תן את ה20 אה אהרוןןןןןן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2011 14:30 לינק ישיר 

אני מוכן לקנות לאפה לכל מי שימצא מסעדה בכשרות העדה החרדית כאשר המשגיח נמצא במסעדה ולא לגבות את האתנן..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2011 02:29 לינק ישיר 

ברור שצריך לדווח ולהתריע אם יש התרשלות במקום מסויים ובהשגחה מסויימת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2011 02:09 לינק ישיר 

לבדוק אם אכפת לך באמת מכשרות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2011 01:54 לינק ישיר 

נכון אתה צודקקקק אבל תראה מה כתבת אדם ירא שמיים שאפשר לסמוך עליו...

אם באמת היה אפשר לסמוך עליו לא הייתי שולח הודעה כזאת...

ושתדע שמדובר במקרה קיצוני ויוצא דופן לגבי קייטרינג זה!!!! כל העובדים אינם דתיים בכלל, ותדע שבעל הבית לא נוכח כל יום במקום לפעמים כמה שעות ולפעמים בכלל לא!!!!!! מה קורה בזמן שאין משגיח ואין סמכות דתית במקום??? מה עושים במצב כזה???? מה אתה אומר??? לשתוק? או לבדוק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2011 01:49 לינק ישיר 

איזה עוון?

איפה הרמאות והשקר?

יש עסקים שבהם בעל הבית הוא אדם ירא שמיים שאפשר לסמוך עליו ולכן הכשרות מחליטה לשלוח משגיח רק לקצת זמן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2011 01:43 לינק ישיר 

חובה עליך לדווח על כך לרב מחפוד !!! אם לא תדווח , העוון עליך !!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > מה עושים כשיודעים שיש רמאות ושקר בכשרות מסויימת??? האם מותר או כדאי להודיע??
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר