בית פורומים בחדרי חרדים

אל על הודיעה על ביטול הטיסות מתל אביב לניו יורק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/8/2011 20:40 לינק ישיר 
אל על הודיעה על ביטול הטיסות מתל אביב לניו יורק

 

בשל סופת ההוריקן: אל על הודיעה על ביטול הטיסות מתל אביב לניו יורק ובכיוון ההפוך עודכן 11:22 27/08/2011
נגה ניר נאמן
החברה מסרה בהודעתה על ביטול טיסות 001 ו-027 מתל אביב לניו יורק. בנוסף, טיסות 028 ו-026 מניו יורק לתל אביב לא יתקיימו אף הן. הביטולים - על רקע סגירת שדות התעופה הגדולים בניו יורק בשל החשש מסופת ההוריקן "איירין". גם חברת קונטיננטל הודיעה על הפסקת טיסותיה לתפוח הגדול
בעקבות סופת ההוריקן "איירין" המאיימת לפגוע בחוף המזרחי של ארצות הברית, הודיעה חברת אל על כי טיסותיה 001 ו-027 מתל אביב לניו יורק הערב יבוטלו. בנוסף, טיסות 028 ו-026 מניו יורק לתל אביב יבוטלו אף הן. החברה מסרה בנוסף כי הנוסעים מתבקשים להמשיך להתעדכן באמצעי התקשורת ובאתר אל על.


גם חברת קונטיננטל הודיעה על הפסקת טיסותיה מישראל לניו יורק ובכיוון ההפוך. הביטולים באים על רקע הודעת הרשויות בניו יורק על סגירת שלושת נמלי התעופה בגדולים בעיר.


מוקדם יותר הודיעו הרשויות המקומיות בניו יורק כי שלושת נמלי התעופה המרכזיים בעיר - ג'ון קנדי, לה גוורדיה וניו ארק, ייסגרו בשעה 16:00 (שעון ארצות הברית) לטיסות נוחתות פנימיות ובין-לאומיות. הנמלים יוותרו פתוחים לטיסות יוצאות בלבד. במקביל, הודיעו הרשויות כי התחבורה הציבורית בניו יורק, כולל הרכבת התחתית, תושבת.


במקביל, הכריזו הרשויות ברחבי החוף המזרחי של ארצות הברית על מצב חירום וגייסו מאות מאנשי המשמר הלאומי, סגרו את מערכות התחבורה הציבוריות וביקשו כאמור ממאות אלפי תושבים לפנות את בתיהם. חברות התעופה ביטלו יותר מ-2,000 טיסות שהיו מתוכננות לסוף השבוע.


רוחות מסופת ההוריקן "איירין" כבר החלו להכות בחופה המזרחי של ארצות הברית. הסופה המתקרבת לחופים במהירות של 160 קילומטרים לשעה, עלולה לגרום לנזק רב למיליוני תושבים ובעלות של מיליארדי דולרים במידה ואכן תפגע באזורים המאוכלסים בצפיפות הכוללים את וושינגטון הבירה, בולטימור, פילדלפיה, ניו יורק ובוסטון.

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=825044
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אל על הודיעה על ביטול הטיסות מתל אביב לניו יורק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר