בית פורומים עצור כאן חושבים

חיפוש בתוך עצכ"ח

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/12/2011 20:15 לינק ישיר 
חיפוש בתוך עצכ"ח

תוכן זה טוב, אבל למצוא משהו בתוכו, זה עוד יותר טוב.

מהמעט שיצא לי לראות בעצכ"ח, נראה לי שקשה יחסית למצוא תוכן בתוך האשכולות. מדי פעם, תוך כדי דיון, מגיע משתתף ותיק יחסית, ומעיר את תשומת הלב שנקודה כלשהי כבר עלתה בעבר (בהחלט לגיטימי). החיפוש בראש העמוד לדעתי זוועתי: הוא מחפש רק בכותרות האשכולות, ומה שיותר גרוע, כנראה אינו "מבין" לחלוטין עברית - אין לו שום יכולת להוריד/להוסיף ו"ו חיבור וה"א הידיעה, להטות פעלים, וכו' (חפשו "כרובים" לעומת "הכרובים", לדוגמה).
  למרבה השמחה יש סטארטאפ צעיר ומבטיח, גוגל שמו, שמהנדסיו עמלים על דברים אלה בדיוק. החברה מאפשרת גם בקלי קלות לבנות חיפוש מותאם אישית. על כן (ואני חייב לציין שללא שום תחכום מצידי - גוגל עשו עבודה טובה), בניתי שני חיפושים מותאמים לעצכ"ח. הראשון, חיפוש רגיל, פשוט מחפש בתוך האשכולות תוכן כלשהו. לעתים יש מצב בו רבות מתוצאות החיפוש הן מאותו האשכול. במקרים אלה, חיפוש בעמוד הראשון באשכול פשוט מחפש בתוך העמודים הראשונים של כל אשכול בעצכ"ח.
  במידה מסויימת, יש אפשרות לשחק קצת הלאה בתוצאות החיפוש. לכן, אם נראה לכם שיש חוקיות כלשהי בתוצאות החיפוש שאפשר לשפר, אתם מוזמנים לכתוב בפרטי, ואבדוק מה אפשר לעשות. מי שיש לו/לה הצעות קונקרטיות (אני ממש אינני מומחה בתחום זה), בכלל מוזמן/ת לכתוב.
  אני מקווה שהקישורים לפחות יחסכו מעט הקלדות. אם לא, מקסימום בזבזתי את מכסת האשכולות שלי לשבוע זה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 00:42 לינק ישיר 

xibolaiyu כתב:

אני חייב להודות לך שוב ושוב אני לא זז מהחיפוש ותודה מקרב לב שוב ושוב,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/4/2012 08:38 לינק ישיר 

יצרתי אתו קשר ובקשתי את עזרתו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/4/2012 01:24 לינק ישיר 

חבל ששיבולייהו לא נראה כאן כבר 3 חודשים, נראה שהוא היה המתאים ביותר להוביל את נושא גיבוי הפורום. אם למישהו יש דרך ליצור עמו קשר בנושא, ייטב לכולנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2012 19:42 לינק ישיר 

תודה שיבולייהו ישכ״ח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2012 20:53 לינק ישיר 

אם תצליח ליצור קשר עם בונה האתר, בבקשה תבקש ממנו שיעשה redirection לדפים של בח"ח הנמצאים בDOMAIN של היידפארק, וכן לתמונות (באשכולות ישנים) המפנים בתוך הDOMAIN של בח"ח("upload04_7/041122_035919-651_hafrada1.gif") למרות שהן עדיין מאוכסנות בהיידפארק("http://www.hydepark.co.il/upload04_7/041122_035919-651_hafrada1.gif").

אגב, אפשר לפתור בעיות אלו בצד לקוח בעזרת GreaseMonkey, אם יהיה ביקוש לכך.

תודה רבה על מאמצי התחזוק לפורום !

תוקן על ידי פינגווינאי ב- 16/01/2012 21:05:21

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-30/12/2011 00:32 לינק ישיר 

לענד כתב:
סליחה, מה זה עצכ"ח?

ראשי תובות של שם הפורום, עצור כאן חושבים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2011 14:58 לינק ישיר 

סליחה, מה זה עצכ"ח?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2011 21:14 לינק ישיר 

טוב, תודה דייר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2011 12:28 לינק ישיר 

האתר בבעלות גלובל נטוורקס תנסה לפנות אליהם
http://www.gnetworks.co.il/contacts.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2011 11:35 לינק ישיר 
איך יוצרים קשר עם התמיכה הטכנית של עצכ"ח?

יש די הרבה דברים שאפשר לשפר כאן בקלות בשת"פ מינימאלי של המערך הטכני של האתר (אפילו אינני מבין מיהם: בח"ח, היידפארק, חברה?), אבל אינני מצליח ליצור עמם קשר: ישנו ניק "מערכת" שלא קורא הודעות, ישנו טופס ה"צור קשר" שמעולם לא קיבלתי תגובה לו, ישנו המערך של בח"ח שהיו נחמדים והבטיחו שהם העבירו את פנייתי לגורמים המתאימים שייצרו קשר בהמשך - דבר שלא קרה, וכו'. פניה למיימוני ושאר המנהלים, לא הניבה אפיקי תקשורת אחרים (תודה להם, אבל אלו פחות או יותר האפיקים הידועים להם).  
  אז אם מישהו/מישהי יודעים איך ליצור קשר עם המערך הטכני - זה יהיה מצויין. עד אז, אין לי מושג.

תוקן על ידי xibolaiyu ב- 22/12/2011 11:43:49

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2011 18:13 לינק ישיר 

יהיאור כתב:

משום מה בקישורים שמתקבלים ממנוע החיפוש [המוצלח] כל האשכולות נמצאים בהצגת התגובות מהסוף להתחלה.

יהיאור, תודה על ההערה.  אם אפשר בעתיד לצרף דוגמה - זה יהיה מצויין (זה לא קורה בכל החיפושים). בכל אופן, אנסה לבדוק מה לעשות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2011 15:44 לינק ישיר 

משום מה בקישורים שמתקבלים ממנוע החיפוש [המוצלח] כל האשכולות נמצאים בהצגת התגובות מהסוף להתחלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2011 16:44 לינק ישיר 

אולי מישהו/מישהי שמכירים את הפורום יכולים לעזור.

הנה קישור לאשכול שאמשלום זוכרת שהיה בעל תוכן:

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=268433&forum_id=1364
כעת הוא ריק למעט הודעת שגיאה כלשהי.

למי פונים במקרים אלה? להיידפארק? בח"ח? כמשתתף טרי יחסית, אינני מכיר את ההיסטוריה הפתלתלה של עצכ"ח. קישור מדוייק לתמיכה הטכנית הרלוונטית יעזור. תודה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/12/2011 17:32 לינק ישיר 

למנהלים היקרים, בבקשה להודיר את החדשות מדף הפורום, כי עוד נץ ועוד נץ ולא נראה כלום, לא נראה מה התחדש באשכולות בפורום,
תודה מראש,
אוהב אותכם מאוד
max

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/12/2011 16:56 לינק ישיר 

[שיבוליהו,

אין לי מושג מה כתבת, אבל הבנתי שאתה מנסה לעזור, אז - תודה! ]

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > דת ואמונה > עצור כאן חושבים > חיפוש בתוך עצכ"ח
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.