בית פורומים בחדרי חרדים

תעזרו לי בבקשה למצוא את הגנב.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/2/2012 17:33 לינק ישיר 
תעזרו לי בבקשה למצוא את הגנב.

שלום חברים.

אני עוסק בגרפיקה כבר המון שנים, ולצערי כל פעם מחדש אני מקבל עבודות של אחרים שבהם מככבים אלמנטים גרפיים שעבדתי עליהם קשה מאוד. אתמול ראיתי את הכתבה אודות השמאטע של בעלזא המופיע בלינק הבא:

http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=38479

למותר לציין, כי זה גזל גמור וגניבה.

אני סיימתי להיות עדין, אני רוצה לתבוע את ממוני מכל אחד שמעתיק.

אנא מכם, כתוב שהשלט נעשה בגרפצ'יק. מישהו יכול לומר לי מי הגרפיקאי שעשה שלט זה בוודאות?

בברכה,

עמיר.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2012 00:57 לינק ישיר 

אתה מאשים את בעלזא ללא שום הוכחה. זה שלך? קודם תוכיח! אח״כ הדיון יוכל להיות אובייקטיבי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/3/2012 00:35 לינק ישיר 

כמי כעוסק בתחום כבר שנים, אין דבר יותר מכעיס מזה. קרה לי גם אבל לא היה לי את הכח להתחיל את הבלאגן של תביעה משפטית. עבודה כזו יכולה לקחת שעות על גבי שעות, למרות שהתוצר הסופי נראה קל לבניה. אמיר, מחזיק לך אצבעות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 22:50 לינק ישיר 

יעקברוכמן כתב:
מותר לתבוע בבית משפט חילוני, החזו"א טעה......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 22:16 לינק ישיר 

תגיד מה אתה בוכה ומתמסכן לי כאן באשכול?
גנבו אותך? לך לתחנת המשטרה הקרובה או לבית המשפט הסמוך לביתך...

כולם הבינו שאתה עוסק היום בנדל"ן ושותף במשרד עו"ד ויש לך את הכלים הדרושים
אז מה אתה מצפה מהאשכול הזה? ומה מטרתך?

תוקן על ידי מקורבכיר ב- 29/02/2012 22:18:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 22:12 לינק ישיר 

כמי שאינו מבין דבר בגרפיקה, אני משוכנע שאם מקצוען כמו אמיר (והוא מקצוען, ותיקי הפורום יודעים היטב) טוען שהוא השקיע כסף בתרשים הזה, זה אומר שלא מדובר במשהו שניתן להוריד מאתר ציורי גבס.
אמיר לא טיפש עד כדי כך לשלם לציירת שלו עבור כלום.

מכיון שחסידות בעלז אינה מעל החוק (לא כולה ולא פרטים ממנה), אני מציע לך לבקש מהם פיצוי, ואם לא יתנו למהר ולתבוע את מארגני השמחה בבית משפט.
יתכן והגרפיקאי שלהם עשה זאת שלא בידיעתם, א"כ שימסרו לך את שמו ואז התביעה תופנה נגדו.

אם יש לך ספק בקשר לתביעה בערכאות, אתה יכול להיות רגוע לחלוטין. כבר פסקו ראשי ישיבות פוניבז' (שני הצדדים) והרה"ג יעקב ליצמן, והרה"ח צבי ביליסטוצקי ומרן אמנון יצחק, ועוד אלפי רבנים צדיקים ועסקנים, שהכל חארטה.
מותר לתבוע בבית משפט חילוני, החזו"א טעה......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 22:00 לינק ישיר 

חברים, כל מי שמזלזל וטוען 'מה כבר נעשה כאן' וזה עוד עבודה שדומה למאות אחרות לא יודע כמה שעות נדרש כדי להכין דבר כזה! גם אם יש דברים דומים וגם אם כולם גונבים זה עוד לא אומר שזה מותר!
יכול להיות שזה נראה כמו עוד שלט אבל זה שווה הרבה כסף ואין רשות לגנוב זאת מהבעלים!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 21:40 לינק ישיר 
בדיוק כך.

אני נתתי לציירת שלי לצבוע את זה בצורה מקצועית. כל העובדים שלי קיבלו את מלוא התשלום על העבודה. לכן זו גניבה!!!

קורלדרו כתב:
פפרסומת, כל הבעיה כאן זה לצבוע את זה בצורה יפה. זה מה שלוקח זמן.
ולכן, אם עמיר ישב על זה שעות (כן, זה לוקח שעות) וצבע את זה, בהחלט נעשתה כאן גניבה, ויוכל להוציא כסף,
אבל אם הוא העסיק גרפיקאי, שהוא עשה את העבודה, אז זה מסובך יותר. ולכן שאלתי מי עשה את העבודה בפועל.

מי שצחק ואמר אל פרסומת לגרפצ'יק, זה ממש לא אכפת לי, שימכור ויעשה מיליונים ולבריאות. זה לא העניין.

גם אני שעברתי היום לתחום הנדל"ן, וגם הגרפיקה פחות ופחות מעניינת אותי. עבודות ששילמתי עבורן, הם שלי!!

חוץ מזה, אין בעיה, אצלי לכל כלב יש את היום שהגלגל מתהפך והוא זקוק לי. נתראה בצד השני.

אני סיימתי עם האשכול.

לילה טוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 19:53 לינק ישיר 

מה לא מובן ? הבאתי לכם דוגמא של שערים כמו בתמונה של בעלז  שהורדתי מאתר גבס אמריקאי ואז הגרפיקאי צובע את זה לבד - לא ציור של אף אחד ולא נעליים .

תוקן על ידי פפרסומות ב- 29/02/2012 19:58:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 19:45 לינק ישיר 

פפרסומת, כל הבעיה כאן זה לצבוע את זה בצורה יפה. זה מה שלוקח זמן.
ולכן, אם עמיר ישב על זה שעות (כן, זה לוקח שעות) וצבע את זה, בהחלט נעשתה כאן גניבה, ויוכל להוציא כסף,
אבל אם הוא העסיק גרפיקאי, שהוא עשה את העבודה, אז זה מסובך יותר. ולכן שאלתי מי עשה את העבודה בפועל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 19:34 לינק ישיר 

חחח איזה פרסומת עשית לגרפצ'יק...........................

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 19:19 לינק ישיר 

חחח איזה פרסומת עשית לגרפצ'יק...........................

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 19:17 לינק ישיר 

אותי גם מעניין מי הגרפיקאי. עבודה ממש יפהפיה! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 19:14 לינק ישיר 

העלתי דוגמא  שנלקחה מאתר עיצובים בגבס באמריקה . יש מיליון צורוצ כאלה בלי סוף ברחבי האינטרנט וכל גרפיקאי צובע אותם כרצונו . אז בבקשה מיסטר כהן תחפש לקוחות חדשים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 18:57 לינק ישיר 

Cohen_Amir כתב:
כל החברים שמנסים להמעיט מערך הגנבה... אני אף פעם לא מתבטא כך.

אבל זה שלי באלף אחוזים. ואף אחד לא בנה אותם מחדש או שיפצר אותם. זו גניבה אחד על אחד.

כל המנסים להגן על הגנב, זה כמו שאלו שהגנו על הערבי שניסה לגנוב משי דרומי. אני אשם???

הגנב הוא גנב, ואין כאן כחל ושרק.

אם אתה רוצה לעבוד בצורה חכמה ומכובדת, שיצא לך מזה משהו, תפנה לחסידות בעלז, הם אנשים הגונים וישרים ויוכלו לתת לך תשובות. ואם הם לא ירצו, אתה יכול לתבוע אותם ללא קשר לדפוס, ואת הדפוס ללא קשר לחסידות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/2/2012 18:57 לינק ישיר 

האשכול הזה קשקוש מוחלט , השערים האלה קיימים בכל מקום ואולי אל תזכיר לנו באיזה משרד אתה שותף שנדע איפה מומחים בתביעות חסרות בסיס ואחיזה.

בכל אופן אם אתה מחליט לתבוע אז תוסיף לתביעה שגנבו ממך את השם "בעלזא" כיוון שהצייר שלך צייר אותו....

תוקן על ידי פפרסומות ב- 29/02/2012 19:09:05

תוקן על ידי פפרסומות ב- 29/02/2012 19:12:15

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תעזרו לי בבקשה למצוא את הגנב.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.