בית פורומים בית שמש קרית רמא רמה ב

מתריעין מפני חיה רעה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/3/2012 12:59 לינק ישיר 
מתריעין מפני חיה רעה

היום בבוקר, עמדתי בתחנה והמתנתי לאוטובוס לכיוון ירושלים (417, אותו אני מעדיף, כי 418 עושה סיבובים מיותרים בקנה בשם, ומלבד זה כל גערער וטוב פותח לך בו מרכזיה טלפונית ולא נותן לך להתרכז בעיסוקיך... על הקו הפרטי איני עולה כלל, מטעמי חיסכון).

בין הממתינים עמד זוג לא דתי, הגברת לא היתה לבושה בלבוש חרדי, אבל היתה מכוסה מכף רגל ועד צוואר, וגם השרוולים היו שלמים עד פרקי כפותיה. לא חלמתי שגם זוג כזה עלול לספוג התקפה, אבל הבלתי-יאומן קרה: אברך צעיר, בעל זקן מדובלל, עיניו השחורות משחור מציצות מחוריהן כמתוך מאורות פתנים, פיאות עבותות כזנבי השועלים מזדנבות מתחתיות כובעו המרוט לאורך צדעיו, פיגורו גמלוני, הילוכו שבלוני, וכל כולו זועק "סקריק", בחיקו מחבק תיק טו"ת, לא ברור אם הולך הוא להתפלל או שמא חוזר מהתפילה, בין כך ובין כך אין כל הבדל, כי לפניה יבוא סיגריה וקפה, קדוש קדוש קדוש ושוב סיגריה וקפה. אז מה כבר משנה?

בקיצור המעשה, בעינים בורקות כזאב משחר לטרף הוא פורץ לעבר הזוג בשאגה: היאך אתם מעיזים לבקר בשכונתינו בלבוש לא צנוע??

מבלי לענות לו, מפחד, נבלע הזוג במהרה באוטובוס שהגיע זה עתה, והותיר אותי חופשי לדמיוני מה היה קורה אילו לא גאלם האוטובוס הקרב: האספסוף הפרוע שעדיין לא פג שארית יין הפורים מעליו היה מתקבץ לאור שאגותיו, מישהו היה זורק אבן ממרחק, הזוג היה מאבד עשתונותיו ומזעיק את המשטרה, ובעקבותיה התקשורת, ההמולה רבה, ועוד שיא של סיקריזם היה נשבר. ככה כל דבר מתחיל, וכך זה עלול להיגמר!!

הסיקריקון הזה, הטיח זעמו בזוג על שהם מעיזים לבקר שלא כרוחו בשכונה שלו. אבל הסיקריק הזה וחבר מרעיו, מעולם לא ביקשו את חוות דעתי ולא שאלו את דעת רוב תושבי השכונה, בטרם הם באים לתקוף את המבקרים בשכונתנו. הם מבינים, והם יסבירו זאת לכל אוזן שומעת, וכך הם גם יפרסמו בכתבי הפלסתר שלהם, ש: רכשנו את דירותינו בשכונה הזו ב'מיטב כספנו', ואי לכך יש להתחשב ברגשותינו, ואסור לעבור בשכונתנו בלבוש לא צנוע, ולא ייתכן שבשכונתנו יהיה פעיל בית ספר דתי וכו' וכו'.

הכל טוב ויפה, נאה אף יאה. אבל כנראה, שרק ל'מיטב כספם' יש ערך כלשהו שמן הדין להתחשב בו. אבל אין כל ערך למיטב כספי כל המבקשים לחיות ברוגע ובנחת, בשלום ובשלוה! תלכו לעזאזל, מי שאל אתכם בכלל?

הגידו לי חבריא, שכנים טובים? האם יש תקוה שביום מן הימים הטירוף הזה ייגמר? האם אי פעם נזכה לחזור לחיים הנורמליים, ולחיות בשלום ובשלוה בשכונתנו? או שמא - אפסה כל תקוה??

תוקן על ידי שואף_זורח ב- 13/03/2012 13:00:52

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2012 23:57 לינק ישיר 

תאין תקווה, עזוב את השכונה לטובתך ולטובת תושבי השכונה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/3/2012 12:57 לינק ישיר 

תודה מילהאחרונה, אתה עוזר לי להתמקד בשאלתי: אני שואל את השכנים הטובים, אותם ולא אותך, שכפי שעולה מהודעותיך השונות ברחבי הפורום לא עונה להגדרה זו, והשאלה שלי אליהם היא: היאך להיפטר מלסטים שכמותך. חתיכת מושחת, שוטה רשע וגס רוח, אפס אפסים, חלאת המין האנושי, ברבר וחשוך, מעורר גועל ומעלה קבס.

תוקן על ידי שואף_זורח ב- 14/03/2012 13:02:14

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/3/2012 21:33 לינק ישיר 

שואף_זורח כתב:
תודה מילהאחרונה, אתה עוזר לי להתמקד בשאלתי: אני שואל את השכנים הטובים, אותם ולא אותך, שכפי שעולה מהודעותיך השונות ברחבי הפורום לא עונה להגדרה זו, והשאלה שלי אליהם היא: היאך להיפטר מלסטים שכמותך. חתיכת מושחת, שוטה רשע וגס רוח, אפס אפסים, חלאת המין האנושי, ברבר וחשוך, מעורר גועל ומעלה קבס.

תוקן על ידי שואף_זורח ב- 14/03/2012 13:02:14

יפה אתה בין השכנים הטובים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/3/2012 23:16 לינק ישיר 

סלח לי על שלא הוספתי עוד שבחים, כגודל מעלתך. בעבר גרתי ליד השכונה הירושלמית שייך ג'ראח, מכיר? השכנים משם היו יותר טובים ממך, תאמין לי.

אבל אתה צודק, לא הייתי צריך לכתוב זאת, כי בין כך אינני מחדש דבר. הערך שלך ושל כמותך ידוע היטב לכולם, ואין צורך לחזור על כך, ואם יש חשש שאולי בכל זאת מישהו ישכח מכך לרגע, ניתן לסמוך עליכם שאתם תזכירו לו את ערך מעלתכם תיכף ומיד.

רק דבר נוסף קטן שאולי הייתי צריך לומר לך לפני כן: אני אתמוגג מאוד לראות אותך עומד וצווח בהפגנה הבאה נגד גורם זה או אחר המפריע לך (או מספק לך אקשן) שיעזוב את השכונה כי 'שילמת על הדירה שלך במיטב כספך'. ואז אהנה להיזכר בעצה טובה שהשאת לי 'לעזוב את השכונה' - למרות 'מיטב כספי'... ומדוע אהנה? כי אני טיפוס שמתמוגג לראות אנשים מחליאים כמוך כאשר הם בשיא עליבותם.

תוקן על ידי שואף_זורח ב- 14/03/2012 23:18:33

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/3/2012 13:42 לינק ישיר 

שואף_זורח כתב:
אבל אתה צודק,

תוקן על ידי שואף_זורח ב- 14/03/2012 23:18:33

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בית שמש קרית רמא רמה ב > מתריעין מפני חיה רעה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר