בית פורומים בחצרות חרדים אירועים ואקטואליה

אמנון מאיים על רבנים - לשפל כזה עוד לא הגענו!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/1/2013 09:49 לינק ישיר 
אמנון מאיים על רבנים - לשפל כזה עוד לא הגענו!!!!

הרב דוד בניזרי על הרב אמנון יצחק: "שופך את דמו של מרן"

מתקפה חסרת תקדים של הרב דוד בניזרי, ראש מוסדות התשובה בעיר בית שמש, נגד הרב אמנון יצחק: "עד אתמול בבוקר הוא הלך ואמר משפטים מצמררים, מזעזעים, אני לא מבין איך אפשר לתת לו לדבר באיזו עיר או באיזו מושבה. הוא אמר 'אני לא אתפלא אם לקחו אותו ביום שבת, כדי לביים, כדי שיהיו לש"ס מנדטים'

הרב דוד בניזרי, ראש מוסדות התשובה בעיר בית שמש, תוקף חזיתית את הרב אמנון יצחק יום לאחר המחאה שפרצה סביב הרצאה שביקש למסור בעיר.

בראיון למרדכי לביא ברדיו קול ברמה, אמר בניזרי על הרב יצחק: "עבר את כל הגבולות. האדם הזה, שיגעון הגדלות שלו הגיע לרמות כאלה שהוא מסוגל להאשים שגם הרב עובדיה יוסף מסוגל גם לנסוע בשבת כדי להשיג קולות לש"ס.

"הבזוי והנבזה וחדל האישים הזה... אני לא יודע, הוא אומר שהוא משיח. מימות קורח לא קם לנו אחד שחלק על גדולי ישראל כמוהו. אני חושב שהיינו חייבים לעשות פה איזה משהו, איזו פעולה, לבוא ולומר לו 'אדוני, אתה לא רצוי, מרן הראשון לציון אהוב עלינו".

בניזרי סיפר על הסערה שפרצה אתמול בעקבות ההרצאה שקיים. "בבית שמש יש כמה אלפי אברכים. לבוא ולהשמיע את ההגיגים המטומטמים שלו בתוך בית שמש, ואת כל שיגעון הגדלות שלו...

"יוצא שכל מה שהוא החזיר במשך שלושים שנה הכל היה רק בשביל לגדל את שמו ולא למען שמו יתברך. פשוט משוגע על פי כל הדעות".

בניזרי הוסיף: "עד אתמול בבוקר הוא הלך ואמר משפטים מצמררים, מזעזעים, אני לא מבין איך אפשר לתת לו לדבר באיזו עיר או באיזו מושבה. הוא אמר 'אני לא אתפלא אם לקחו אותו ביום שבת, כדי לביים, כדי שיהיו לש"ס מנדטים'. זה אדם שצריכים למחות נגדו ולומר לו 'צא טמא מתוכנו!".

"האדם הזה ביזה את מרן ושפך את דמו. יושב הבזוי, חדל האישים הזה, משוגע על כל הראש, מחורפן, עומד זורק משפטים... מי אתה בכלל? הוא מחליט את סדר היום הציבורי?".
-----

הרב בנימין בצרי: "מאיימים עליי, רבנים רבים מפחדים"

הרב בנימין בצרי חושף הערב כי בעקבות חתימתו על מכתב הרבנים 'רבם דקרו' נגד התבטאויותיו של הרב אמנון יצחק, ומפלגתו החדשה הוא עובר מסע איומים. לדבריו: "שולחים לי שליחים. כולם מפחדים". וגם: הרב זמיר כהן מבהיר שחתימתו על מכתב הרבנים לא זויפה, והיא אכן אמיתית • האזינו (חרדים)

הרב בנימין בצרי - הרב בנימין בצרי: "מאיימים עליי, רבנים רבים מפחדים"
הרב בנימין בצרי (צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)

*-- RELEVANTI_ARTICLE_START *

בעקבות החתימה על מכתב הרבנים נגד ר' אמנון יצחק שנחשף ב'כיכר השבת' לפני כחודש, טוען הערב הרב בנימין בצרי כי מתנהל מסע של הטרדות ואיומים נגד רבנים בישראל.

במהלך ראיון לאבי מימרן, בתחנת הרדיו 'קול ברמה' אמר הרב בצרי: "שלחו לנו לישיבה חוקר משטרתי ואמרו 'יש לנו מידע מודיעיני שאתם הולכים לעשות בלאגן'" זאת לדבריו בעקבות חתימתו על מכתב הרבנים.

"תראה לאן הדברים מגיעים" אמר הרב בנימין בצרי למראיין כשהוא מכוון את דבריו באופן ישיר לרב אמנון יצחק. "אתה מבין? הוא רודף. זה בן תורה? זה בן תשובה? רבותיי תתעוררו, עלי מאיימים, שולחים לי שליחים. כולם מפחדים".

"אני שאלתי רבנים גדולים למה לא חתמתם על המחאה? אמרו לי "אנחנו לא רוצים להתעסק איתו", אנחנו מפחדים, היה לנו בעבר איתו. רבני ישראל, גדולי ישראל מפחדים מיהודי, שהחליט להיות מנהיג ישראל, שהוא נהיה "בעל הבית" על עם ישראל. זה איום ונורא" אמר הרב בנימין בצרי.

במהלך הראיון, פרץ הרב בצרי בבכי כשהגיב לדבריו של הרב אמנון יצחק לפיהם אנשי ש"ס מסוגלים לחלל את השבת תמורת הצלחה בבחירות: "אני הזדעזעתי ממה שדובר לפני כמה ימים" סיפר הרב בצרי. "איך אפשר לדבר... שמרן חילל שבת בגלל קולות? לאן הגענו? לאיזו רמה הגענו? העולם צריך להזדעזע".

"אם הגענו למצב כזה אנחנו צריכים לעשות תשובה" סיכם.

"האם יש כוח לבן אדם בשר ודם כוח לקחת את הבן אדם השני ולעשות אותו משהו אחר? מה זה פלסטלינה? זה בובה?" אמר הרב בצרי.

הרב זמיר כהן מראשי ארגון 'הידברות' ומגדולי מחזירי התשובה בישראל אומר כי הוא הסתייג מהרב אמנון יצחק מאז שהתחיל לפני מספר שנים במלחמות שונות. "אדם שמסופק אם להאמין למרן או לאדם אחר אינו בן תורה, אפילו מחזיר בתשובה שבעבר גם הייתי בעדו, עד לפני 4 שנים שהתחיל במלחמות החדשות".

כשנשאל הרב על טענות אנשי הרב יצחק כי חתימתו מזויפת במכתב הרבנים 'רבם דקרו' ענה בצורה חד משמעית: "אנחנו לא חיים כמו פעם היום אפשר לחתום ולשלוח מכל מקום".

האזינו לראיונות המלאים של הרב זמיר כהן והרב בנימין בצרי באדיבות רדיו 'קול ברמה'.
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחצרות חרדים אירועים ואקטואליה > אמנון מאיים על רבנים - לשפל כזה עוד לא הגענו!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר