בית פורומים חדשות 24

נערכים לפסח: כוננות גבוהה והיערכות לקראת שריפת החמץ וימי חול המועד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/3/2013 20:29 לינק ישיר 
נערכים לפסח: כוננות גבוהה והיערכות לקראת שריפת החמץ וימי חול המועד

היערכות בארגון "איחוד הצלה" לקראת חג הפסח. 

החל מהערב ומחר ערב החג הפסח ובימי חול המועד פסח יפעל ארגון 'איחוד הצלה' בהיערכות וכוננות מיוחדת במרכזה עומדים החששות בערב החג שבו מקיימים את שריפת החמץ המהווה אתגר משמעותי לכוחות ההצלה שמקווים לעבור אותו בשלום, ובימי חול המועד שבהם מטיילים בלתי מנוסים נקלעים למצבים מסכני חיים, בגלל אי שמירה על כללי הבטיחות וההתנהגות. . 

בעבודה משותפת במטה הארגון נערכו כללי הבטיחות והזהירות הדרושים על מנת לעבור את החג כהלכתו וללא סכנות. 

מנכ"ל איחוד הצלה יוני גדג' סיפר על ההיערכות ואמר, "המוקד הארצי 1221 יפעל בכוננות גבוהה. בימים האחרונים טיפלו חובשים המתנדבים ב'איחוד הצלה' במספר אירועים בהם נפגעו ילדים מחומרי ניקיון ויש חשיבות גבוהה לטיפול מהיר באירועים מן הסוג הזה, על מנת למנוע פגיעה חמורה בנפש. אני קורא לכלל הציבור לשים דגש רב על מניעה גם בערב החג במהלך שריפת החמץ ובחופשת הפסח הקרובה על מנת שכולנו נעבור את החג בשלום". 

יו"ר איחוד הצלה, זאב קשש: "בכל חופשת חול המועד אנו חוששים מאירועים שבהם מטיילים בלתי מנוסים נקלעים למצבים מסכני חיים בגלל אי שמירה על כללי הבטיחות וההתנהגות. ארגון איחוד הצלה השקיע מאמצים רבים במניעה והטמעה של כללי הבטיחות". אני מבקש להביע הערכה גדולה למתנדבי איחוד הצלה שגם בימי החג מקריבים מעצמם על מנת לממש את המוטו 'ראשונים להציל חיים'. 

בתוך כך מציין סמנכ"ל איחוד הצלה אלי פולק כי שי מיוחד לכלל מתנדבי הארגון חולק לרגל החג, זאת לצד קמחא דפסחא שקיבלו משפחות של מתנדבים פעילים בארגון שנזקקו לכך. 

נשיא איחוד הצלה אלי ביר העביר את ברכתו לקראת החג למתנדבי ותומכי הארגון וציין, "אנו משקיעים משאבים רבים בציוד הרפואי הטוב ביותר אבל אסור לשכוח גם את המתנדבים עצמם שמבצעים את שליחותם במסירות נפש ובלי לקבל תמורה. בזכותם אנו יכולים להציל חיים ועל כך אני מבקש להביע את מלוא ההערכה".דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/3/2013 22:08 לינק ישיר 

כל הכבוד לכם על כל מעשיכם הברוכים .דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/3/2013 11:05 לינק ישיר 

ברחוב גניחובסקי בבני ברק נכווה ילד באורח בינוני בעת מעמד שריפת החמץ, חובשים המתנדבים בארגון 'איחוד הצלה' סניף 'בני ברק' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני, ולאחריו הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי. 

בארגון 'איחוד הצלה' שבים וקוראים להורים ולמבוגרים לשמור על הילדים בעת שריפת החמץ, ולנקוט בכללי הזהירות הנדרשים מחשש לאסונות נוספים. דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/3/2013 22:11 לינק ישיר 

ושוב נשבר שיא במוקד איחוד הצלה 1221: מכניסת החג התקבלו למעלה ממאה מקרים רפואיים במוקד החירום של איחוד הצלה. 39 מהמקרים היו קריאות על מחוסרי הכרה. בכל המקרים הוזנקו למקום חובשים המתנדבים בארגון 'איחוד הצלה' מכלל רחבי הארץ, שהעניקו טיפול רפואי ראשוני, עד להגעת האמבולנסים שהעבירו את הנפגעים לבתי החולים..

בארגון 'איחוד הצלה' שבים ומזכירים כי מוקד 'איחוד הצלה' במספר 1221 מכל טלפון תוגבר עקב החג וימי חול המועד, והציבור מוזמן לפנות למוקד בכל אירוע חירום או בקשת סיוע רפואי, והמוקד ישלח את הכוננים בקרבת מקום שיעניקו את הטיפול הראשוני במהירות המירבית. 

כמו כן: יו"ר הארגון הרב זאב קשש קורא למטיילים בימי חול המועד לנקוט בכללי הזהירות הנדרשים, ולפנות למוקד בכל אירוע חריג או לבקשת סיוע רפואי, הכוננים הונחו לפעול ע"פ המוטו של הארגון "ראשונים להציל חיים". 

שמוליק אברהם מנהל המוקד הארצי של 'איחוד הצלה' מסר: "תגברנו את צוות המוקד הארצי שנערכו לקבלת המקרים, ולהזעיק את כונני הארגון שיתנו את המענה הרפואי המהיר ביותר, המוקד תודרך להעביר את המידע אף ליחידות החילוץ השונות בעת הצורך במקרים שיזדקקו לחילוץ מטיילים במהלך חול המועד". דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-9/2/2016 21:20 לינק ישיר 

MAKPISH כתב:
/PISH/דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-9/2/2016 21:20 לינק ישיר 

MAKPISH כתב:
/PISH/דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > חדשות 24 > נערכים לפסח: כוננות גבוהה והיערכות לקראת שריפת החמץ וימי חול המועד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר