בית פורומים בחדרי חרדים

הגיע הזמן להוקיע את המנוול שמואל חיים פפנהיים שר"י

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/3/2014 11:31 לינק ישיר 
הגיע הזמן להוקיע את המנוול שמואל חיים פפנהיים שר"י

הפושע הזה עבר את כל הגבולות!

להלן ההיסטוריה של האדם השפל הזה:

הוא משייך את עצמו לחוגי העדה החרדית למרות שהוא בעצמו הועף משם לצמיתות.

הוא שייך את עצמו לאנשי עליזה בלוך (המועמדת לשעבר בבית שמש מטעם הבית היהודי עד שהיא הורחקה בכוח ע"י המאפיה של אלי כהן ושות') אפשר אף לראות סרטון ביוטיוב מצחיק עד דמעות אשר בו נראה האיש המגוחך הזה יושב על יד עליזה בלוך ומסביר כמה שהיא מתאימה לראשות העיר.

לאחר שעליזה הורחקה מהזירה הפוליטית הזרזיר הלך לאלי כהן.

לאחר הבחירות הקודמות הוא הצהיר שהוא עומד לעזוב את העיר כי כביכול משה אבוטבול אינו יכול לנהל את העיר כנדרש.

ובו בעת שהוא מבצע את כל פשעיו הוא מכריז בריש גלי עם העברית המעוותת שלו  שהוא אינו מצביע ומשתתף בבחירות הטמאות (כן, גם בדף הפייסבוק שלו הוא מעדכן את כולם).

וכעת הוא הוסיף חטא על פשע והקים אתר אינטרנט בשיתוף עם חנן כהן מהפעילים הבולטים של אלי כהן מקיבוץ "תמוז" אשר התגייסו לחבל בכל הקדוש והיקר לעם היהודי.

האתר מיועד להלשין כביכול על מצביעים מחוגי העדה החרדית אשר הפעם התייצבו להצביע בהוראת גדולי הדור שליט"א לקדש שם שמים.

היכן הציבור החרדי?

עד מתי יהיה זה לנו למוקש?

הגיע הזמן להוקיע את האיש! לא לתת לו במה! שינבול ויאכל את הדייסות שהוא מבשל!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 15:24 לינק ישיר 

נתנאל

כן, אבל מי שסובל מלחץ בעניני צניעות הבגדים הוא לאו דווקא אותו אחד שסובל בעניין הבחירות, ואחרים בעניין הת"ת אליו הוא שולח ועוד ועוד.

ברור שכל הזמן אנשים עוזבים ונעזבים, וגם חסידויות שונות התנתקו עם הזמן מהעדה, כאן מדובר על אלו שבכל זאת נשארו באיזור, כי בשאר הדברים הם כן מסתדרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 15:23 לינק ישיר 

לענ"ד פפנהיים מוקיע את עצמו יותר ממה שכל אחד אחר היה מצליח להוקיע אותו.

למיטב ידיעתי אין חרדי אחד בכל הגלובוס ששמחזיק בדעותיו, הוא בודד לחלוטין. מצד הקנאים הוא מוקע מזמן, ועכשיו מכל חרד באשר הוא.

תנו לו להמשיך להוקיע את עצמו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 15:23 לינק ישיר 

נתנאל34 כתב:

אולי מספיק כבר עם שר"י/מנוול/טמא/רשע/ימח שמו/אפיקורס/משומד/רפורמי/עמלק וכו' וכו' לכל מי שחושב אחרת ממישהו?

זילות הביטויים האלה עוברת כבר כל גבול.

פותח האשכול, חרדי_טוב ימ"ש שר"י הרשע והטמא, תפנים את זה.

אני לא מבין מדוע תלין על יושבי הפורום מנבלי המקלדת, הרי למדו זאת מרבנים חשובים שכך נהגו מעשה שגרה:

הרב עובדיה זצ"ל.
ויבלח"א:
הרב שלום כהן.
הרב בעדני.
הרב בן ציון מוצפי.
ועוד.

הם אלו שהתירו את הרצועה והראו את הדרך בה ילכון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 15:19 לינק ישיר 

ירושלמי, הבנתי ממך מקודם שזה לא רק בנושא הבחירות הספציפי. טעיתי?

ח"ט,

אם לא שמת לב, כל חמתי עליך יצאה בגלל הקללות הנמרצות שבהם קיללת פה יהודי שחושב אחרת ממך. קללות ששימשו בעבר לחריגים ביותר שבשונאי ישראל. זה הכל. שום גיבוי ושום נעליים. היטב חרה לך לראות את ניקך מכונה באותן מילים, אה? יופי. רוצה שאחזור על זה? כי אני רואה שבינתיים ההפנמה שלך עובדת לכיוון עקום לגמרי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 15:14 לינק ישיר 

חרדי_טוב כתב:
הטיפש נותן גיבוי מילולי גס, 

צירוף המילים הזה קצת מוזר

נתנאל יקרא לזה 'אוקסימורון'..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 15:10 לינק ישיר 

לא רק זה.

ישנם אנשים שהם באמת קנאים בדעותיהם ובהשקפה,
עם זאת במקרה של בחירות אלו הם נוטים לכיוון המחשבה והדעה של הרב וואזנר וגדולי תורה אחרים.

ידוע שאף רבנים מהעדה מגמגמים ואינם נחרצים נגד הבחירות במקרה זה.

אברכים אלו אינם מעוניינים כלל שאנשים שונים יידעו שאכן הם הצביעו, הם רוצים להצביע בשקט כי כך הדעה שלהם במקרה הזה, שמואל חיים פפנהיים ואלי כהן גורמים להם עוול שאין כדומה לזה.

שני השטנים כל אחד מהסיבות שלו מפעילים אתר כדי להתעלל באנשים נשים וטף.

וכאן בפורום נתנאל הטיפש נותן גיבוי מילולי גס, לאנשים אכזרים אלו.

תוקן על ידי חרדי_טוב ב- 11/03/2014 15:10:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 15:05 לינק ישיר 

זה לא עובד ככה

ישנם קבוצה של חסידי ויז'ניץ מונסי, תולדות א"י פרושים, מתמידים, ברסלב, ועוד. אין שום דבר המקשר את כולם, ונושא הבחירות לא מספיק קריטי כדי לעשות מעשה בכיוון.

אבל בכל הקהילות האלו ישנם סוגים שונים של לחצים, לפעמים משפחה (הורים למשל) לפעמים כולל או מקום עבודה (כתיבת סת"ם בשביל חוגי סאטמר) וכיו"ב, ולפעמים גם הקהילה עצמה, אך לא ידוע לי על אנשים שזאת הבעיה שלהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 14:56 לינק ישיר 

אם אתם רבים כל כך, אתה לא חושב שאתם כוח מספיק חזק לקום ולפתוח קהילה משלכם? מה אתם צריכים להירקב שם? למה לא מתארגנים ועושים מעשה?

מילא אם היה זה יחידים או מיעוט, מוכרת לי היטב הסיטואציה ואני האחרון לומר "למה אתה לא עוזב", ואכמ"ל. אבל אתה מתאר ציבור רב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 14:55 לינק ישיר 

מדברים עליו פה כ"כ הרבה ובבית שמש אף אחד (חוץ ממי שגולש....) לא יודע מי זה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 14:55 לינק ישיר 

רץ בוואטסאפ:

היסטוריה בבית שמש: מאות קנאים שלא הצביעו בבחירות הקודמות נוהרים לקלפיות ומצביעים לראשונה בחייהם, וביניהם נכדי גאב"ד העדה החרדית ושמות כמו "לובצקי" - משפחה קנאית ידועה. כך עולה מאתר מיוחד שהקימו הסיקריקים בשיתוף פעולה עם המטה של אלי כהן, שם מתעדכן און ליין כל קנאי שמגיע לקלפי בשמו המלא, לצד צילומים שוטפים של "פורצי גדר" כהגדרתם, כולל צילומי נשים עם שמם המלא. ממספרי האתר. עולה שנכון לרגע זה הצביעו קרוב ל-600 קנאים, שהם בעצם קולות חדשים לגמרי לצד החרדי. האתר שממומן ע"י מטה אלי כהן ומופעל ע"י חרדים סיקריקים, מייצר בשעות האחרונות תסיסה גדולה. לינק לאתר "ואלו שמות פורצי הגדר":  http://portzeihagader.wordpress.com/2014/03/05/1/#comment-90

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 14:54 לינק ישיר 

נתנאל, תודה, תבין - המצלמות והאתר ההוא מיועדים נגד כל אותם 'אנוסים', רק הם מפחדים מהמצלמה שתחשוף אותם בקהילתם. וכנראה הם רבים כל כך ששווה להשקיע בהם עד לכדי גלישה לפלילים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 14:50 לינק ישיר 

מי דיבר עליך. אתה איש יקר יקרים.

ואם יש ציבור כזה בן ערובה בידי הקנאים עד כדי כך שקולכם לא נשמע בחוץ ומחשיבים אתכם כקנאים ג"כ, אז א. צר לי, לא ידעתי. ב. הנה לך יעלי, מה פירוש משטרת מחשבות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 14:48 לינק ישיר 

נתנאל34 כתב:
משטרת המחשבות שהוא מנסה לעולל לקנאים

אוח אוח אוח...

ממש רחמונעס על העדינים התמימים האלה, החוג שהוא אבי אבי אבות משטרות המחשבות, שאפילו לרבותיהם לא נושאים פנים במודעות "רבינו סר מן הדרך". 

אוי זה טוב.

[גילוי נאות, אין לי שום עניין בצד כלשהו בבחירות בבית שמש, ולא בפפנהיים. הגבתי לגופה של תגובה].

תוקן על ידי נתנאל34 ב- 11/03/2014 14:38:10

נתנאל

אל תאכזב גם אותי..

העדינים התמימים האלו - זה אני ושכמותי, אנשים המאויימים כבר מספיק מכמה כיוונים ע"י הקנאים, ורק בגלל זה נחשבים גם הם כקנאים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 14:42 לינק ישיר 

נתנאל34 כתב:
אולי מספיק כבר עם שר"י/מנוול/טמא/רשע/ימח שמו/אפיקורס/משומד/רפורמי/עמלק וכו' וכו' לכל מי שחושב אחרת ממישהו?

זילות הביטויים האלה עוברת כבר כל גבול.

נכון ביותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 14:39 לינק ישיר 

פפנהיים הוא ה'מה-יפית'ניק הקלאסי.
זה שעושה פרעסן קורצא אצל הפריץ.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הגיע הזמן להוקיע את המנוול שמואל חיים פפנהיים שר"י
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.