בית פורומים בחדרי חרדים

הגרש"א: אני הראשון שהדבקתי לרב שך את התואר "לבם של ישראל"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/11/2014 18:49 לינק ישיר 
הגרש"א: אני הראשון שהדבקתי לרב שך את התואר "לבם של ישראל"

כך אמר אתמול הגרש"א בהספד על מרן הרב שך זצ"ל בביהכ"נ צעירים בבני ברק:

"כמדומה לי שאני בעניי ובעניותי הראשון שהדבקתי לו את התואר "לבם של ישראל... לבם של ישראל בלי שום אבק של אבק של גוזמא"

בהמשך התייחס הרש"א לגזירת ההתייצבות ואמר שזו פגיעה "בנשמת נשמתנו" וכן הביא שוב את הסיפור שלו על הרב מטשעבין שכשדיברו על גיוס בני ישיבות "החווירו פניו כסיד, כסיד ההיכל... נורא נוראות נורא נוראות" (הפעם הוא לא סיפר את הגירסא שהוא "התעלף כפשוטו").

כצפוי הפלס צנזר שוב את הנאום ושינה אותו עד בלי הכר. גם התמלול שהם הפיצו ברשת כולו מצונזר.

מי שיוכל להביא את ההקלטה במלואה תעמוד לו זכות הרבים.
תוקן על ידי בחדרי חרדים

תוקן על ידי זמורת_כרם ב- 09/11/2014 18:53:08

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 18:52 לינק ישיר 

ומי אמר: "ידוע שהדורות יורדים ובכל הדורות האחרונים לא רואים שום דברים שיחזקו באופן מיוחד לאמונה. ובשעת קריעת ים סוף כתוב ויאמינו בד' ובמשה עבדו, ומן אז עד הדור של אליהו בהר הכרמל לא מצינו שהיה עוד מראה לחיזוק אמונה בד'... והנה הרמב"ן בשער הגמול מביא שגם היום רואים במקום להט החרב המתהפכת שאנשים שהלכו שם לא נשארו בחיים, ויש עוד דברים המביאים לחיזוק באמונה אבל לא כל אחד זוכה. ויש זמן שראו הסמבטיון... וזה דבר מפליא אשר עשוי מן השמים לחזק... ובזמן האחרון היה פגועי מוח אומרים דברים מאד נסתרים... מזמן לזמן הקב"ה עושה שמוריד ההסתר פנים ומתגלה כבוד שמים"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 18:56 לינק ישיר 

אם הוא אכן הראשון, אני מבין מדוע הוכתר למנהיג התנועה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 18:56 לינק ישיר 

איזה חוצפה הרי מרן הרא"ל אמר בפירוש שליבם של ישראל זה האוטיסטים

תוקן על ידי נחתום ב- 09/11/2014 19:04:26

תוקן על ידי נחתום ב- 09/11/2014 19:04:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 18:58 לינק ישיר 

זמורת_כרם כתב:
כך אמר אתמול הרש"א בהספד על מרן הרב שך זצ"ל בביהכ"נ צעירים בבני ברק:

"כמדומה לי שאני בעניי ובעניותי הראשון שהדבקתי לו את התואר "לבם של ישראל... לבם של ישראל בלי שום אבק של אבק של גוזמא"

בהמשך התייחס הרש"א לגזירת ההתייצבות ואמר שזו פגיעה "בנשמת נשמתנו" וכן הביא שוב את הסיפור שלו על הרב מטשעבין שכשדיברו על גיוס בני ישיבות "החווירו פניו כסיד, כסיד ההיכל... נורא נוראות נורא נוראות" (הפעם הוא לא סיפר את הגירסא שהוא "התעלף כפשוטו").

כצפוי הפלס צנזר שוב את הנאום ושינה אותו עד בלי הכר. גם התמלול שהם הפיצו ברשת כולו מצונזר.

מי שיוכל להביא את ההקלטה במלואה תעמוד לו זכות הרבים.

תוקן על ידי זמורת_כרם ב- 09/11/2014 18:53:08

עליך נאמר במשנה אבות

"שוטה, רשע, וגס רוח".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 18:59 לינק ישיר 

על הנואם או על מי שהביא את דבריו החשובים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 19:10 לינק ישיר 

התפרסם קטע קצר מהנאום. לא צריך להיות מומחה לשפת גוף כדי לראות את הזיוף והצדקנות שבתנועות הידיים וגלגולי העיניים. כל פעם מחדש אני המום כמה עיוור יכול להיות הציבור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 19:18 לינק ישיר 

היכן התפרסם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 19:20 לינק ישיר 

באתר זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 22:19 לינק ישיר 

מן הראוי להביא לכאן את דברי הניק עמוקים מלפני כמה שבועות ועד כמה צפה למרחוק

עמוקים כתב:

משמח כל לב ונשמה וכליות וריאות וטחול וכבד ויותר יותר מזה להחכים בדיבוק חברים מקשיבים ואף בבחינת תלמידים המחכימים את רבותיהם ויותר מכך, אך לא אוכל לשתוק ולהחריש יותר. אם כבר נגעתם כולכם כיד ה' הטובה עליכם בכל גרסאות המעשה הנורא מאוד על קדוש ישראל הרב מטשעבין זללה"ה, האיך סר לבבכם ופרחה נשמתכם ונסתמו עיניכם מלגעת בלב לבם של הדברים ממש שבכל הגרסאות כולם, והוא הדבר שהצליח להוציא מפיו הרב מטשעבין זללה"ה מיד לאחר שהתאושש מההתעלפות כפשוטו או מהחיוורון כסיד ההיכל וכו' וכו' וזה המשפט שהצליח להוציא  זללה"ה מפיו:"אם נוגעים בלב לא יישאר כלום".

הייתכן כי מרן הרב זללה"ה גנב משפט שלם השגור דרך קבע בלשונו ובסגנונו של מרן רבי ליאון לוי שליט"א? מי הוא זה ואיזה הוא אשר שגור תמיד על לשונו "לב לבם של ישראל" או "לב לבם של הדברים ממש" או "נמס כל לב, כל לב וכל נשמה" "והם הם הלב והנשמה ממש" או "נשמת האומה כולה" או "נשמת הדברים ממש" וכל כיוצא בזה עד שהארכתי וטרחתי בעבר לבאר את החשיבות שרואה מרן רבי ליאון לוי שליט"א באברים החיוניים כמו הלב והכליות והריאות והטחול והכבד והידיים והרגליים. ואפילו בעצרת האחרונה בבני ברק השתמש מרן שליט"א בביטוי השגור על לשונו הק' "מה שקרה הוא דבר שפוגע בנשמתה של האומה". דבר מבהיל ותהום כל העיר כיצד זה שמרן הרב מטשעבין זלל"ה גנב משפט שלם מסגנונו ומבית מדרשו של מרן שליט"א? זה פחד פחדים ממש. נמס כל לב ממעשה הגניבה הנוראה הזו. אסור להתקרר מזה שום קרירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 22:52 לינק ישיר 

זמורת כרם, סגן, עמוקים, ושאר חברי כת השונאים מייצגי שאולזונה כאן בפורום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2014 23:03 לינק ישיר 

timobl כתב:

זמורת כרם, סגן, עמוקים, ושאר חברי כת השונאים מייצגי שאולזונה כאן בפורום.

אתה הראשון שהדבקת את התואר הזה בעונייך ובעניותיך ?

כי דווקא על ה"לבם של ישראל" נתי גרוסמן טוען שלא רבך אלא הוא הראשון שהדביק את התואר, ולך תדע מי צודק מבין הללו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2014 00:20 לינק ישיר 

סגנונו הציורי של הגר"ש אינו פגם, הוא רק מלמד על כך שמדובר באדם שמונע מרגש יותר מאשר משכל , בדומה לאחד מקודמיו בתפקיד המרא דאתרא של ירושלים, שגם הוא ניחן בשפה ציורית ובדמיון פורה, , ה"ה סנדקו מרן הראי"ה זיע"א

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2014 01:55 לינק ישיר 

פצקו כתב:
סגנונו הציורי של הגר"ש אינו פגם, הוא רק מלמד על כך שמדובר באדם שמונע מרגש יותר מאשר משכל , בדומה לאחד מקודמיו בתפקיד המרא דאתרא של ירושלים, שגם הוא ניחן בשפה ציורית ובדמיון פורה, , ה"ה סנדקו מרן הראי"ה זיע"א

טעות בידך, סנדקו לא היה הראי"ה קוק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2014 10:30 לינק ישיר 

ש_שנהב כתב:
התפרסם קטע קצר מהנאום. לא צריך להיות מומחה לשפת גוף כדי לראות את הזיוף והצדקנות שבתנועות הידיים וגלגולי העיניים. כל פעם מחדש אני המום כמה עיוור יכול להיות הציבור.

אתה רוצה להגיד לי שכל המחלוקות[ועוד דברים  רבים שאי אפשר לפורטם כי רבים הם] שהוא גרם זה  בעצם  זיוף?
זה לא האני האמיתי שלו?וואי איזה חבדניק צדיק אתה, אתה יודע  ללמד זכות.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/11/2014 18:51 לינק ישיר 

בחוברת "והאיתנים מוסדי ארץ" של המחבלים הם ניסו להחליף את המילה "הדבקתי" במילה "קרא". למה הם מתביישים במילה "הדבקתי" שהרש"א הוציא במפורש מפיו? כמ"כ את "בעניי ובעניותי" הם צינזרו ובמקומו הם כתבו רק "בעניותי". למה לצנזר?

תוקן על ידי זמורת_כרם ב- 16/11/2014 18:56:08

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הגרש"א: אני הראשון שהדבקתי לרב שך את התואר "לבם של ישראל"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.