בית פורומים בחדרי חרדים

פניה של הרגע האחרון לקהילת באבוב: מינעו חילול ד' איום ונורא לדורות עולם...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/11/2014 21:04 לינק ישיר 

היום ימלאו 90 יום לפסק הדין [התמוה, בל' גדולי התורה באר"י] בבאבוב, ואם כי ישנם השגות רבות על עצם פסק הדין ועל הנימוקים וטענות על זיוף ועל שוחד וכו' וכו' מ"מ כיון שיצא פסק הדין אנא ואנא מכם ראשי חסידות באבוב המפוארה בראשות כקש"ת הגה"צ המפורסם רבי מרדכי דוד אונגר שליט"א מינעו חילול ד' איום ונורא וצייתו לפסק הדין.

אין לכם כל שמץ של מושג עד כמה חיובי וראוי ונכון זה יתקבל בקרב שלומי אמוני ישראל, כי על אף כל ההשגות (הנכונות) וכל הקושי העצום שבדבר זה, הנכם "ציית דינא" ותוקף שלטון תורתנו הקדושה גוברת על כל הרגשה לא נעימה והחמצת הזדמנות כלשהו, מובטחים אתם שכל אלה שאינם קשורים לכל המחלוקת יעריכו ויכבדו את החלטתכם הנבונה החשובה ובעצם המתבקשת, וירום קרנכם בכבוד ויקר עוד עשרות עשרות מונים עד כמה שעד היום הייתם בכותל המזרח של קהילות קדושות וחשובות בישראל, כעת תעפילו עוד יותר ויותר, שתראו לכל ישראל כי אין לנו אלא דברי בן עמרם, ועם כל הקושי אנו מכייפין ראשנו ומקבלים ומצייתין לדין-תורה.

שאם חס ושלום, חס וחלילה לא תעשו כן, יהא זה
אות קלון לדורי דורות כי קהילה שלימה ומכובדת עד מאוד המוכר בכלל ישראל לקהילה האמונה על דרך התורה והיראה ומדקדקים על קלה כחמורה, אינה ציית דינא ומצפצפת בריש גלי על פסק דין תורה שיצא מאת בית דין צדק שנתמנה ע"י ב' הצדדים.

אנא חוסו נא על נפש טף ועוללים שלא טעמו טעם חטא, ומה יעשה הבן ולא יחטא, אם חלילה הרבי שליט"א והאב"ד שליט"א וכל הקהילה הק' שיחי' אינם שומע בקול התורה כאשר זה מתנגש עם רצונותיהם ונוגד את השקפתם, הרי חלילה ילמדו מכך גם הם לעשות דין לעצמם... ואלה הצאן מה פשעם כי הבאתם עליהם חטאה גדולה...

בפניה של הרגע האחרון: היום תאמצנו, היום תברכנו, היום תגדלנו, היום תקבלו פסק דין תורה אמנם בלב שבור ונפש סוערת, אולם מכם יראו כל עמי הארץ וכן יעשו... לדורות עולם!

כי זֹאת הַתּוֹרָה לֹא תְהֵא מוּחְלֶפֶת!!!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2014 17:49 לינק ישיר 

מה הסיכוי שצד הרב אלשטיין-כהנמן ילמדו משהו מבאבוב 45?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2014 16:46 לינק ישיר 

כלל ישראל היראים וחרדים אל דבר ד' נושמים לרווחה ומוקירים ומעריכים עד מאוד את קהילת באבוב 45 המעטירה על קידוש ד' שנגרם על ידם.

התורה הקדושה, לומדיה ונוטריה בטהרה מכירים טובה על צעדם זה. ויה"ר שיעלו ויפרחו כגפן, יצליחו בכל אשר יפנו ויעלו מעלה מעלה על במתי ההצלחה ברוב עוז וחדווה ואך טוב וחסד ירדפום כל ימי חייהם עד עולם, לשם ולתפארת צדיקי בית באבוב המעטירה הרבי הק' מהר"ש זי"ע והרבי הק' מהרנ"צ זי"ע ואבותיהם הקדושים למעלה בקודש. אכי"ר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2014 07:30 לינק ישיר 

רחובות08 כתב:

היום ימלאו 90 יום לפסק הדין [התמוה, בל' גדולי התורה באר"י] בבאבוב, ואם כי ישנם השגות רבות על עצם פסק הדין ועל הנימוקים וטענות על זיוף ועל שוחד וכו' וכו' מ"מ כיון שיצא פסק הדין אנא ואנא מכם ראשי חסידות באבוב המפוארה בראשות כקש"ת הגה"צ המפורסם רבי מרדכי דוד אונגר שליט"א מינעו חילול ד' איום ונורא וצייתו לפסק הדין.

אין לכם כל שמץ של מושג עד כמה חיובי וראוי ונכון זה יתקבל בקרב שלומי אמוני ישראל, כי על אף כל ההשגות (הנכונות) וכל הקושי העצום שבדבר זה, הנכם "ציית דינא" ותוקף שלטון תורתנו הקדושה גוברת על כל הרגשה לא נעימה והחמצת הזדמנות כלשהו, מובטחים אתם שכל אלה שאינם קשורים לכל המחלוקת יעריכו ויכבדו את החלטתכם הנבונה החשובה ובעצם המתבקשת, וירום קרנכם בכבוד ויקר עוד עשרות עשרות מונים עד כמה שעד היום הייתם בכותל המזרח של קהילות קדושות וחשובות בישראל, כעת תעפילו עוד יותר ויותר, שתראו לכל ישראל כי אין לנו אלא דברי בן עמרם, ועם כל הקושי אנו מכייפין ראשנו ומקבלים ומצייתין לדין-תורה.

שאם חס ושלום, חס וחלילה לא תעשו כן, יהא זה
אות קלון לדורי דורות כי קהילה שלימה ומכובדת עד מאוד המוכר בכלל ישראל לקהילה האמונה על דרך התורה והיראה ומדקדקים על קלה כחמורה, אינה ציית דינא ומצפצפת בריש גלי על פסק דין תורה שיצא מאת בית דין צדק שנתמנה ע"י ב' הצדדים.

אנא חוסו נא על נפש טף ועוללים שלא טעמו טעם חטא, ומה יעשה הבן ולא יחטא, אם חלילה הרבי שליט"א והאב"ד שליט"א וכל הקהילה הק' שיחי' אינם שומע בקול התורה כאשר זה מתנגש עם רצונותיהם ונוגד את השקפתם, הרי חלילה ילמדו מכך גם הם לעשות דין לעצמם... ואלה הצאן מה פשעם כי הבאתם עליהם חטאה גדולה...

בפניה של הרגע האחרון: היום תאמצנו, היום תברכנו, היום תגדלנו, היום תקבלו פסק דין תורה אמנם בלב שבור ונפש סוערת, אולם מכם יראו כל עמי הארץ וכן יעשו... לדורות עולם!

כי זֹאת הַתּוֹרָה לֹא תְהֵא מוּחְלֶפֶת!!!

אני לא מסכימה איתך!!
אני חושבת שאם נעשה להם עוול!!
והדין תורה היה מוטה ולא צודק!!
למה הם צריכים להיות פראיירים לקבל את הפסק???
וחובה ראשונה שלהם היא לפנות לבית משפט!!
הפסק החד צדדי של הדיינים מלמד כל בר דעת שאסור
לפנות לדין תורה וצריך ללכת לבית משפט!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2014 00:56 לינק ישיר 

מי שיכול להסביר  לי עניין המחלוקת  בחסידות באבוב ,וגם  הטענות על הדיינים המשוחדים והראיות לכך,בתמצות יבורך או לחלופין להפנות אותי לחומר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 20:48 לינק ישיר 

לפי מה שדולף ממקורות בצד הרמ"ד, בכינוס היום ככל הנראה יכריזו על קבלת פסק הדין במלואו. אולם נשקל דבר הגשת תביעת ערעור בבי"ד אחר, אולי של של העדה החרדית בירושלים, על עצם הפסק.
אז מבחינה זו רחובות08 יכול להיות רגוע, אבל שקט עדיין לא יהיה כאן בקרוב...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 20:31 לינק ישיר 

ספר_השקדן
מדובר באדם פרטי שנאבק יחד עם בניו ומשפחתו, ועשה מה שעשה [איני יודע מה היה שם, אולם גם לשיטתך] לא מדובר בקהילת קודש שלימה שביודעין וברגל גסה מפרה פסק דין תורה.

עד הנה לא נשמע כזאת בישראל!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 20:19 לינק ישיר 

העוול זועק לשמים! 
"קיוויתי למשפט והנה משפח"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 20:19 לינק ישיר 

ועל הפסק של הרב לנדא נגד הגר"ד ווייס בעד גיסו האדמו"ר מצאנז? לא הלכו אחרי הפסק לבטל בבימ"ש??
הלכו גם הלכו.

ואטו כי רוכלא לייזול וליתני......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 20:12 לינק ישיר 

חושב_לעומק
עוד לא היה כדבר הזה שקהלה שלמה של יראים ושלמים ובראשם אדמו"ר דגול שהוא נחשב עד מאוד בקרב כל גדולי ישראל, ת"ח ויר"ש מרבים, יצפצפו בריש גלי על פסק דין תורה.
אדרבא, תחכימנו? מי עשה עד היום כדבר הזה?
אף אחד לא העיז עד היום לצפצף על פס"ד, היו כאלה שהתחכמו והלכו לערכאות לפני שהלכו לד"ת [שזה עוול גדול בפני עצמו]. או כאלו שראו שמפסידים אז הם החליפו לבית דין אחר או החליפו הרכב אחר באותו בי"ד.

אבל דבר שכזה עוד לא היה בשום מקום, רק אצל עבריינים או אנשים מחוסרי יר"ש, לא אצל קהלה קדושה וחשובה שנימנים עליה אנשים חשובים תלמידי חכמים ויראי ד', חסידים ואנשי מעשה אברכים מופלגים מסולאים בפז ובחורי ישראל שלא טעמו טעם חטא...

אין ספק בזה שאם לא יקבלו הפס"ד המוזר והתמוה וחד צדדי ומשוחד וכו' וכו' יהיה זה חילול ד' עצום שאין על זה שום כפרה, [ושוב, עם כל המגרעות של הבי"ד והפסק שלהם.]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 06:51 לינק ישיר 
פתאום כולם שכחו כי התובע הוא הרב מרדכי דוד והנתבע הוא הרב בן ציון

ומדוע שהצד של הרב מרדכי דוד ראה כבר כבר מזמן ש"האדמה רועדת" ואין לו שום סיכוי (וכל הפרוטוקולים ידועים ופורסמו, לא נסוג מהתביעה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 01:25 לינק ישיר 

כאילו שבאבוב יהיו הראשונים שלא יקיימו פסק בוררות?!
זה החילו השם היחיד?!
ומה עם.....
ועם.....
ועם.....

[אני מתאפק ולא כותב סאטמר / פוניביז' / חינוך העצמאי / בית התלמוד / שלא תאשימו אותי בשייכות לפלגים מסוכסכים]
כולנו יודעים שככה זה במקום שיש הרבה כסף ו/או הרבה כבוד.
דהיינו בישיבות ובחסידויות.
הכל נחתך בסוף רק בבתי משפט!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 00:47 לינק ישיר 

לא מבין את הפלג רמ"ד בהתחלה היה מקובל עליו הדינים חתם על הסכם בוררות שכל דבר שהם יכריעו הוא יקבל, פתאום אחרי שפסקו לרעתו יש להם טענות על הדיינים נגועים וכו' הרי לא השתנה כלום בדיינים כל הטענות היו גם לפני שלקחו אותם מה השתנה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2014 00:08 לינק ישיר 

קיבלו על עצמם שלא לטעון שום טענות נגד הפסק. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2014 23:33 לינק ישיר 

רחובות, קל מאד להגיד לבן אדם לוותר... נראה מה אתה היית עושה במצב כזה, גילוי נאות... אני לא חסיד של רמ"ד ואני לא בקיא בפסק דין ככה שאין לי מושג אם זה נראה מוזר או לא...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2014 23:26 לינק ישיר 

רבינחום כתב:
רחובות 
אחרי הפסק הזה שום בן אדם בארצות הברית כבר לא ילך לדין תורה
שטם דבר כבר לא יעזור 
פסק שאין לזה אפילו יד ורגל אחד חוץ מרגליים שלקחו שוחד 
הדיינים האלו צריכים להיות פסול לעולמי עד לפסוק

אני לא מבין, למה מלכתחילה אם הם ידעו עם מי יש להם עסק הם בכלל פנו לדין תורה?

פתאום חלה ירידת הדורות?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פניה של הרגע האחרון לקהילת באבוב: מינעו חילול ד' איום ונורא לדורות עולם...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.